Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Propozycje projektu na plakietkę fotoprzyroda.pl


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
608 odpowiedzi w tym temacie

#161 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 24 styczeń 2009 - 18:44

Monastor, :mrgreen: :-| To może czarna naszywka z napisen "straż
leśna" :shock:
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#162 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 24 styczeń 2009 - 18:48

Monastor, :mrgreen: :-| To może czarna naszywka z napisen "straż
leśna" :shock:


straż leśna ma zielone naszywki.
Wojtek

#163 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 24 styczeń 2009 - 18:50

:-/ :-/ :-/ mój błąd...
ale może by pomogło.
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#164 Monastor

Monastor

Napisano 24 styczeń 2009 - 18:55

pkokocinski7, nie sądzę żeby podszywanie się pod państwowych funkcjonariuszy komukolwiek pomogło.

#165 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 24 styczeń 2009 - 18:57

pkokocinski7, nie sądzę żeby podszywanie się pod państwowych funkcjonariuszy komukolwiek pomogło.


A już najmniej samym funkcjonariuszom :mrgreen:
Wojtek

#166 Monastor

Monastor

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:03

ostapowicz, nie jestem pewien. Czy nie-funkcjonariuszom nie grozi za to czasem odpowiedzialność karna? :)

#167 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:07

Ale sie dyskusja rozwineła... a z tym strażnikiem leśnym to było w formie
żartu ...raczej
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#168 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:14

Monastor, chyba mnie nie zrozumiałeś napisałem, że funkcjonariuszom takie podszywanie jest najmniej potrzebne bo potem nie wiadomo kto funkcjonariusz, a kto przebieraniec.
Już miałem takie historie w swojej karierze zawodowej, że ktoś się podszywał pod straż leśną.
Wojtek

#169 Monastor

Monastor

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:18

ostapowicz, i co następuje w przypadku kiedy straż leśna się o tym dowiaduje?

#170 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 24 styczeń 2009 - 19:28

ostapowicz, i co następuje w przypadku kiedy straż leśna się o tym dowiaduje?

W zasadzie nic bo gości ciężko namierzyć, pozostaje niesmak jeżeli tylko coś małego zmalowali, ale jeżeli popełnili przestępstwo np. przeszukali komuś samochód albo budynki gospodarcze podając się za straż leśną to wtedy nie pozostaje nic innego jak zgłosić przestępstwo.
Wojtek

#171 kocoor

kocoor

Napisano 25 styczeń 2009 - 19:30

Temat wlecze się prawie rok a konkretów niewiele. A może połączyć projekty morava i quelki i stworzyć wyszywankę-naszywankę z ptaszorem z banerka plus napisy takie jak u quelki WWW.FOTOPRZYRODA.PL I GRUPA MIŁOŚNIKÓW FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ . Kształt i wielkość mniej więcej tak jak na zdjęciu quelki w swetrze straży rybackiej . Wykonania projektu się nie podejmuję, ewentualnie poproszę córkę 6-cio letnią to zrobi to lepiej. :mrgreen:
notoryczny brak czasu

#172 morav

morav

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:27

Temat nie wlecze się, tylko został czasowo zawieszony. Po zmianach graficznych i technicznych forum zostanie przedstawiony gotowy projekt naszywki.

#173 Qelka

Qelka

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:39

a to będa zmiany , ooo :-P

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#174 morav

morav

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:45

Cały czas zmagamy się z techniką :spawacz: :lamo:

#175 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów

Napisano 31 styczeń 2009 - 20:00

No to czekamy :-D
Olympus E-510 Sigma 135-400mm Fotografia to zabawa

#176 nebari

nebari

Napisano 12 sierpień 2010 - 07:54

temat widzę podł śmiercią naturalną, a może by go tak reanimować, przeglądając ostatnimi czasy allegro znalazłem m.in. coś takiego:
http://allegro.onet.... ... ojekt.html

propozycja jest następująca gdyby udało się opracować :-) jakiś wzór akceptowalny przez szanownych forumowiczów to zainteresowani mogli by sami sobie zamówić takie plakietki w ilości jaka mu pasuje, a problem kto zamówi ile i za ile znika. Nie ukrywam, że miło by było spotkać ziomala na szlaku (a nie zawsze się przecież dobrze znamy z widzenia) a po oznakowaniu odrazu się poznamy no i reklama forum oczywiście większa będzie :-)

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#177 niemek

niemek

Napisano 12 sierpień 2010 - 10:01

Podoba mi się ten pomysł.

Krzysztof Niemczewski C7D, C 100-300 4.5-5.6 USM, C 400 5.6L,


#178 Qelka

Qelka

Napisano 12 sierpień 2010 - 10:47

pomysł bardzo fajny , ale jakoś dziwnie słabo u nas wszyscy są nim zainteresowani ;-)

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#179 slawoj

slawoj

Napisano 12 sierpień 2010 - 10:49

Ja tam czekam na rozwój sytuacji :mrgreen:

#180 nebari

nebari

Napisano 12 sierpień 2010 - 11:53

no ale mamy paru fachowców od grafiki na forum co maja piękne strony www, sam nie ukrywam jak mijałem kogokolwiek na szlakach ze sprzętem foto to się czaiłem aby wybadać czy przypadkiem nie z naszego forum a tak widzisz plakietkę i jest no to cze a no cze i jak tam a co tam itd... ;-)
ps.
a kto ma dostępny plik z naszym obecnym logo ?? i czy mógłby udostępnić aby popracować nad taką plakietką ??

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |