Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Drojac

Rejestracja: 03 wrz 2009
Poza forum Ostatnio: 09 wrz 2022 20:30

Moje posty

W temacie: [S] Canon 5d mark III

09 wrzesień 2022 - 20:30

Sprzedane.


W temacie: [S] Canon 100-400 4.5-5.6 L IS

09 wrzesień 2022 - 20:30

Sprzedane.


W temacie: [S] Canon 100-400 4.5-5.6 L IS

09 wrzesień 2022 - 07:42

Zmiana ceny, 3400.


W temacie: Niedźwiedź - Ursus

12 grudzień 2021 - 20:20


Troszkę o nim od osób trzecich słyszałem co również może od prawdy odbiegać, jeśli jest takim równym gościem chętnie wypiję 

z nim pod bieszczadzkim sklepem browara.

 

Myślę, że to świetny pomysł. Tak trzymać ;) Chętnie bym dołączył ale mam z 800 km więc pewnie za jakiś czas. Ale może kiedyś się uda spotkać tam w większym gronie, kto wie ... Można by reaktywować tradycję plenerów fotoprzyrodniczych :) W każdym razie Paweł zna przynajmniej jeden fajny lokal gdzie w tym roku wspólnie co nieco przekąsiliśmy i piwko wypiliśmy ;)

 


Dobry pomysł z tym sklepem, bo do "Siekierezady" w Cisnej to lepiej na tego browara nie idźcie. Za dużo tam ciężkich i ostrych narzędzi. 

 

Myślę, że nie poszłyby w ruch. Przyrodnik z przyrodnikiem zawsze się dogada, w końcu zawsze mają na sercu dobro przyrody. A do tego dobre piwko ... :) 

Marku, pięknie dziękuję w imieniu synka za zdjęcie głuszca. Zdaje się, że zapomniałem ... Do zobaczenia kiedyś, może właśnie w Bieszczadach ...  


W temacie: Niedźwiedź - Ursus

12 grudzień 2021 - 00:24

@Benio, jak długo i dobrze znasz Pawła (@kurdeniewiemco) ? Jak dobrze znasz Jego warsztat fotograficzno-przyrodniczy ? Bo ja dobrze, żeby nie napisać bardzo dobrze. Znam Pawła o wiele dłużej, niż Ty jesteś na tym forum jako cichy obserwator niż aktywny użytkownik. Napisz proszę, skąd podejrzenia, że mógł rzucać kamieniami bądź nachodzić w miejscu spoczynku ? Byłeś przy sytuacji, gdy powstało zdjęcie ? Pawła znam kilkanaście lat, wiem jak przygotowuje sobie temat do zdjęć. Rzadko dziś, a może i w ogóle, spotyka się tak etycznych fotografów. Etycznych i dodatkowo niezależnych, w znaczeniu nie żerujących na dokonaniach innych (miejscówkach, gniazdach, miejscach występowania, że nie wspomnę o komercyjnych czatowniach). Kilka lat z rzędu odwiedzał moje strony w czasie rykowiska (i nie tylko), nigdy nie pozwalał "prowadzać się za rękę". Wystarczyły informacje że tu i tam coś się dzieje i  sam sobie w obcym miejscu potrafił dać radę. I uwierz mi proszę, niewiele osób tak potrafi - oczywiście z efektami.


Od hejtowania jestem lata swietlne oddalony, czasem w pogoni za "likes" ludzie traca zdrowy rozsadek i to mnie wnerwia

 

Z tego co napisałeś wcale nie wynika, że jesteś lata świetlne od hejtowania a po prostu to robisz. Mam nadzieję, że nie przemawia przez Ciebie zawiść tylko po prostu miałeś gorszy dzień - nie wiem, może dostałeś złą ocenę w szkole, rzuciła Cię dziewczyna czy coś tam jeszcze innego. Jeśli nie jesteś w tym wieku to przepraszam, ale sugerowałem się akurat poziomem Twojej wypowiedzi. Tyle w temacie. Reasumując - nie jesteś świadkiem, nie osądzaj. Zapytaj o kulisy, podyskutuj - na pewno wyjdzie to wszystkim na zdrowie.

 

Zdjęcie jest świetne, na pewno nie powstało w jakiejś komercyjnej czatowni i chwała za to. Dzięki Pawle za "świeży" powiew Bieszczadów w ostatnim czasie. Tak trzymaj !