Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#121 Corelli

Corelli
  • Małomówny
  • 23 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa, Białołęka

Napisano 01 styczeń 2007 - 18:29

Witam wszystkich !

Jestem tutaj nowy i chciałbym się przywitać. Mam na imię Krzysiek i piszę z Warszawy.
Gratuluję pomysłodawcom niniejszego forum pomysłu i wykonania.

Na pewno często będę tutaj zaglądał, jestem amatorem-fotografem i jeśli uda mi się zrobić jakąś ciekawą fotkę poddam ją Waszej ocenie ;).

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w 2007 roku !

#122 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 styczeń 2007 - 01:54

Witaj Coreli! Czekamy na twoje zdjęcia i komentarze! ;-)

:ninja:


#123 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 02 styczeń 2007 - 11:13

Witam "niewitanych"... :-D ;-)

#124 dka

dka
  • Małomówny
  • 4 postów
  • Lokalizacja:
    Radomsko/Łódzkie

Napisano 07 styczeń 2007 - 12:38

witam, jestem daniel z radomska. choc swiezo po rejestracji to od jakiegos czasu bywam na forum jako 'przyczajony guest'. fajnie tu u was. robienie zdjec traktuje jako hobby, sprawia mi ono bardzo duzo przyjemnosci. lubie ujecia bez ludzi w kadrze. zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze fotografia przyrodnicza pozwala zwolnic..
moje gniotki mozna przegladac pod adresem www.robifoty.com
pozdrawiam wszystkich :-P

#125 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 styczeń 2007 - 12:40

Witaj Dka! Mam nadzieję że powrzucasz parę ciekawych zdjęć na forum ;-) No i zapraszam do dyskusji nad obecnymi zdjęciami :-)

:ninja:


#126 dka

dka
  • Małomówny
  • 4 postów
  • Lokalizacja:
    Radomsko/Łódzkie

Napisano 07 styczeń 2007 - 12:47

a co nie powrzucam :) choc nie mam zbyt wielu udanych strzalow nie bede sie krepowal poddac ocenie kilka obrazkow z szuflady liczac na krytyke fachowcow, ktora pomoze mi w foto-treningu. zdjecia robie od niezbyt dlugiego czasu i ciagle sie ucze. nie znam sie na florze ani faunie, wiec z opisami bedzie klopot. ok, rozrozniam kaczke, wrobla, wiem jak labadz wyglada, sosna. na poczatek chyba niezle :mrgreen:

#127 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 styczeń 2007 - 13:00

Mogło być gorzej, ja kiedyś nie wiedziałem jak wygląda świerk :roll: i to nie było tak dawno temu :shock:

:ninja:


#128 Jara

Jara
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 07 styczeń 2007 - 16:49

Witam wszystkich.
Czytam posty i oglądam wstawiane zdjęcia już od dłuszego czasu. Nie tak dawno zarejestrowałem się a dzisiaj (oprócz tego że mam urodziny) postanowiłem przywitać się z Wami. Fotografię a raczej fotografowanie traktuję zapewne jak większość jako zabawę. A bawię się z małymi przerwami już hp, ho ... pigmeje tak długo nie żyją. Obecne moje zabawki to: Sonia, Tamron 90, Sigma 24-135, Tamron 28-300, Soligor 100-400, uszkodzona Sigma 70-300, dwa KIT-y od Soni i Lady M 5D, statywy, monopod, sanki do makro i filtry do szkieł. Jak opanuję sposób wstawiania fotek z pewnością niektóre z nich pokażę i poddam Waszej ocenie.

#129 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 styczeń 2007 - 18:59

Witaj Jara - wstawianie fotek to prosta sprawa ;-) jakbyś miał problemy wal na priva :-)

:ninja:


#130 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 07 styczeń 2007 - 22:37

..uważajcie - forum wciąga!..

Witam i ja. Forum faktycznie jest jak bagno, ale przecież w dobie nieciekawych skutków osuszania ( czyli melioracji po polsku :-D ), bagna są jak perełki. ;-)

#131 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 07:06

Witam wszystkich,
Lepiej pozno niz wcale ;-) najpierw zaczalem wrzucac fotki a potem dopiero trafilem na ten watek.

Generalnie mieszkam w Wawie wiec od kilku z was juz dowiedzialem sie o kilku ciekawych miejscach w okolicach stolicy gdzie mozna ladne zwierzaki trafic ...
Obecnie przebywam w Pradze (czeskiej - :beer2: ) ale juz niedlugo wyjezdzam do Budapesztu ... tam pewnie zwierzaki takie same jak u nas. Moze trafi sie cos nowego wtedy sie z wami podziele.

Pierwszego dSLRa kupilem w pazdzierniku 2006 wiec dalej jestem swiezy jesli chodzi o ten sprzet, wczesniej robilem troche fotek Praktica BCA (fajny stary niemiecki aparat z tylko jednym programem - odpowiednik Av) ale nigdy nie interesowalem sie fotografia przyrody (nie liczac fotek z zoo, ktorych mam sporo) ... moze do watku zoo wrzuce fotki z tego praskiego bo moim zdaniem jest to najladniejsze zoo jakie widzialem :-)

A tak napawde to dzieki wam i tej atmosferze na forum postanowilem zwrocic sie bardziej w kierunku przyrody. Cieszy mnie to ze mozna tu zamieszczac nie do konca udane zdjecia, chwalac sie przy okazji spotkaniami!

Tak trzymac!

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich!
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#132 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 08:40

Witaj Korba na forum! ;-)

:ninja:


#133 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Lokalizacja:
    się biorą dzieci ?

Napisano 09 styczeń 2007 - 22:25

Witam wszystkich

Na prawde mam na imie krzysiek, ale wole jak będziecie zwracać do mnie po prostu Makoo. (czuje sie troche jak na spotkaniu AA, "-A teraz wszyscy powitamy krzysia -Witamy krzyś" hehehe) Co do profesi o której sobie tutaj prawicie, to mam do niej podejście czysto amatorskie, chodź mimo mlodego wieku mam dość duże doświadczenie. Do robienia zdjęc ciagnie mnie pasja, ciekawośc świata i dobra muzyka (najlepiej troche o charakterze psychodelii lat 60'). W wolnym czasie, prócz "cykania" fotek gram juz prawie zawodowo na perkusji i ins. perkusyjnych (ale nie wszystkich). Lubie czytać książki, najbardziej dzienniki ale takze te z dziwnych pólek - "Kubuś Puchatek i psychologowie". Często jeżdże na rowerku i czytam komiksy. To tyle o mnie. Licze na bezkonfliktowa wspólprace :)
*(:])(..)(...) <---- oto uśmiechnięty bałwanek, wklejając go do swojej sygnaturki pomagasz zapanować mu nad światem !!!

#134 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 23:09

Słuchasz bardzo dobrej muzyki :mrgreen: - witaj na forum!

:ninja:


#135 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 10 styczeń 2007 - 11:19

ale uważajcie - forum wciąga!


czuje sie troche jak na spotkaniu AA, "-A teraz wszyscy powitamy krzysia -Witamy krzyś" hehehe


Trzeba będzie założyć wątek AFP

Cześć jestem morav, jestem Anonimowym Fotografem Przyrody :lol: :lol: :lol:

Witam.

#136 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Lokalizacja:
    się biorą dzieci ?

Napisano 10 styczeń 2007 - 14:35

Dunadan ja o tym bardzo dobrze wiem i ciesze się że to doceniasz. Ale powiem ci ze słucham wielu zespołów reprezentujacych różne gatunki.
*(:])(..)(...) <---- oto uśmiechnięty bałwanek, wklejając go do swojej sygnaturki pomagasz zapanować mu nad światem !!!

#137 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 styczeń 2007 - 17:27

Takoż i ja ;-) A znasz Velvet Underground? eee, pewnie znasz po co pytam :roll: :mrgreen:

:ninja:


#138 sauer

sauer
  • Użytkownik
  • 1395 postów
  • Lokalizacja:
    Kościerzyna

Napisano 10 styczeń 2007 - 17:41

Makoo, jesteśmy prawie ten sam rocznik. :-D
Co do muzyki ja słycham Irona (Iron Maiden), U2, Metallica'i, Green Day'a :-D
Moja galeria: http://foto.recenzja... ... -6188.html

Canon 30D+Canon 10-22 IS USM+Pol-Cir+Statyw i głowica Manfrotto+szkiełka M-42 :D

#139 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 styczeń 2007 - 18:22

Makoo, jesteśmy prawie ten sam rocznik. :-D
Co do muzyki ja słycham Irona (Iron Maiden), U2, Metallica'i, Green Day'a :-D


To rozumiem ja jeszcze dorzuce swoje 3x0.01 zł (grosze): Halloween, Deep Purple, Led Zeppelin i tym podobne

"Jasny gwint" chyba sie niezly OT zaraz zrobi ... mam nadzieje ze Admini to wybacza i ewentualnie przeniosa to do jakiegos wspolnego watku
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#140 Makoo

Makoo
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Lokalizacja:
    się biorą dzieci ?

Napisano 10 styczeń 2007 - 20:09

Dundan- no to mnie zagiąłeś.... owszem, słyszałem o tym zespole(sprawa z Andym i całą fabryką POP ARTU), ale nie miałem okazji jeszcze go posłuchać. Grają psychodelie ? Musze posłuchać.... może jakies propozycje piosenek ? ;-) Tak na marginesie słyszałeś o Rare Bird ?

saver- no tak zgadza sie jesteśmy prawie ten sam rocznik, ja też się ciesze. :mrgreen:

korba- o to fajnie, też lubię posłuchać Ledsów 8-)
*(:])(..)(...) <---- oto uśmiechnięty bałwanek, wklejając go do swojej sygnaturki pomagasz zapanować mu nad światem !!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych