Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#3181 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 listopad 2016 - 12:17

@nebari witaj, fajnie Cię znowu widzieć na forum.

 

 


widzę pięknie odmienione forum i wielu uczestników

Forum - tak, jakiś czas temu zmieniło szatę. Uczestników chyba jednak mniej i mniej sie dzieje na forum, ale działamy :-)



#3182 nebari (Piotr)

nebari
  • Lokalizacja:
    Nowa Sarzyna

Napisano 06 listopad 2016 - 17:12

tak zacnego forum nie sposób porzucić ostatnie lata to zwariowane tępo i minimum wolnego czasu, ale oczywiście nie próżnowałem, praca nad warsztatem w każdy możliwy sposób, zresztą spróbuję się podzielić ze swojej pracy nad doskonaleniem techniki. Jeszcze raz witam ponownie i trzymam kciuki aby forum trwało jak najdłużej :-)


https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#3183 kasjanek

kasjanek
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 14:11

Witam wszystkich

nazywam sie Krzysztof. Od mniej wiecej roku zajmuje sie hobbystycznie fotografia. Po pierwszych probach i eksperymentach okazalo sie, ze najbardziej kreci mnie i fascynuje fotografia przyrodnicza. Zaczalem od makro, teraz dochodzi do tego robienie zdjec ptakom. Moje dotychczasowe zdjecia mozna ogladac na stronie http://www.fotocommu..._photos/2212744 Mam nadzieje ze na fotoprzyroda.pl bedzie ciekawie :)



#3184 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 listopad 2016 - 12:20

@kasjanek witaj. Masz na stronie kilka ciekawych zdjeć, Zapraszam do pokazywania ich u nas i do komentowania zdjęć innych użytkowników.



#3185 konradporega (Konrad Porega)

konradporega
  • Nowa postać
  • 1 postów
  • Lokalizacja:
    Gdańsk

Napisano 17 listopad 2016 - 07:20

Witam wszystkich forumowiczów, jestem grafikiem, ale ostatnio zaczęła interesować mnie fotografia.


Pozdrawiam

 

Konrad Porega

epack.pl


#3186 rumi81 (Robert Rysakowski)

rumi81
  • Małomówny
  • 41 postów
  • Lokalizacja:
    Czulice koło krakowa

Napisano 25 listopad 2016 - 22:36

Witam wszystkich. Mam na imię Robert,jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Przyroda interesowała mnie od dzieciństwa ale tak naprawdę ostatnie  2 lata po kupieniu lustrzanki i teleobiektywu otworzyło mi jeszcze szerzej oczy. Wciągnęło mnie , mam nadzieję że trafiłem w dobre miejsce.



#3187 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1268 postów
  • Lokalizacja:
    Wyżyna Lubelska

Napisano 25 listopad 2016 - 22:59

@konradporega, @rumi81, witajcie :) I oby fotografia stała się Waszą pasją.



#3188 solti

solti
  • Małomówny
  • 5 postów
  • Wiek: 43
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 26 listopad 2016 - 16:05

Witam serdecznie!

 

Hobbistycznie fotografią zajmuję się już dłuższy czas, jednak za fotografowanie przyrody się dopiero zabieram :) Do tej pory fotografowałem krajobrazy, architekturę, samoloty, itp. Tego wszystkiego nie porzucam, ale coraz bardziej ciągnie mnie przyroda ożywiona. Co z tego wyjdzie - zobaczymy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!



#3189 Andr3w

Andr3w
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Wiek: 39

Napisano 28 listopad 2016 - 17:52

Cześć. Na imię mam Andrzej. Cierpię na niedosyt przebywania na świeżym powietrzu a od jakiegoś czasu postanowiłem to dokumentować w postaci właśnie zdjeć. Troche się też wkręciłem w te całe bezkrwawe łowy które i tak idealne się wpisują w stałe "gdzieś łażenie tudzież leżenie" w zależności od metody ;-)
Pozdrawiam forumowiczów.

#3190 Miras34

Miras34
  • Nowa postać
  • 11 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 17:34

Witam forumowiczów. Mam na imię Mirek. Interesuję się fotografowaniem przyrody.



#3191 adamus1

adamus1
  • Małomówny
  • 48 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 08:45

Witam.Mam na imie Adam i mieszkam w Łodzi.Fotografuje amatorsko przyrode,głównie owady.Pozdrawiam-adamus1



#3192 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 13 grudzień 2016 - 11:42

Cześć Mirku  :)

Cześć Adamie  :)

i jeszcze sprzed 2 tygodni

Cześć Andrzeju  :)

Cześć @solti  :)


Użytkownik PREM edytował ten post 13 grudzień 2016 - 11:44


#3193 Color

Color
  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Wiek: 51
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 27 grudzień 2016 - 13:29

Cześć. Mam na imię Maciej. Od dłuższego czasu lubię Was czytać. No i oglądać :)

Fotografuję od dziecka, ale dopiero w wieku dojrzałym ;) stało się to dominującym hobby.



#3194 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 01 styczeń 2017 - 13:13

Serdecznie witamy Nowych Kolegów. I zapraszamy do pokazywania własnych i komentowania innych zdjęć.


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#3195 KRISTOVAL (Krzysztof)

KRISTOVAL
  • Użytkownik
  • 1132 postów
  • Lokalizacja:
    Tychy, Śląsk

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:23

Witam wszystkich W Nowym Roku


Z pozdrowieniami, Krzysiek

#3196 harry z tybetu (Wiktor Trawiński)

harry z tybetu
  • Lokalizacja:
    Vogt, Niemcy

Napisano 06 styczeń 2017 - 23:38

Cześć wszystkim! Jestem Wiktor, mam 23 lata i od 3 lat mieszkam w południowych Niemczech. Fotografią zajmuje się też od 3 lat. Na swoim koncie nie mam niestety żadnych wygranych konkursów, ale fotografię traktuję z wielką powagą i pasją. To moje ulubione hobby, któremu poświęcam bardzo dużo czasu :)



#3197 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 styczeń 2017 - 11:15

Harry-Wiktor witamy. I zapraszamy do pokazywania zdjęć. A jeśli masz "z Tybetu" to tym chętniej obejrzymy. W południowych Niemczech też pięknych miejsc nie brakuje.


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#3198 bara599

bara599
  • Małomówny
  • 10 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 09:15

Witam! mam na imię Barbara mieszkam na południu Polski w otoczeniu blisko las i to zachęciło mnie do robienia zdjęć już nie tylko ptakom ale i zwierzętom leśnym (jak ostatni na podwórko za bramę wszedł mały jelonek :) i tak to się zaczęło niestety są to zdjęcia amatorskie i często robione prze okno, ale moje dzieciaki i tak są zachwycone. Ja też jestem zadowolona że moi chłopcy dzięki temu poznają gatunki ptaków i zwierząt a my z mężem zgłębiamy ich wiedzę i zachęcamy ich nie tylko do poznawania ale i szanowania przyrody. Choć sama nie ukrywam trochę się jej "obawiam" widząc za bramą ślady dzika, czy ucząc dzieci który wąż jest niebezpieczny (mamy niestety w swoim otoczeniu nie tylko zaskrońce ale i żmije!) pozdrawiam



#3199 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:01

@bara599 witaj, czuj się jak u siebie :-)



#3200 AgnieszkaŁobodzińska (Agnieszka Łobodzińska)

AgnieszkaŁobodzińska
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:32

Witam,

 

Mam na imię Agnieszka, od jakiegoś roku postanowiłam zbliżyć się do przyrody, jednakże z braku czasu kontakt póki co był bardzo rzadki. Mam nadzieję, że w tym roku będę mieć więcej okazji bywać w plenerze. Jestem z Wrocławia. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych