Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Przywitaj się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3437 odpowiedzi w tym temacie

#3121 krzmiesz

krzmiesz
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 22:41

Witam !

Mam na imię Krzysztof. Fotografia jest moją pasją już od wielu lat,  jeszcze, kiedy kojarzyła się z błoną fotograficzną i powiększalnikiem. Lubię fotografować szczególnie podczas wyjazdów wakacyjnych, gdy mogę oderwać się od codziennych zajęć i obowiązków. Oglądanie fotografii innych autorów, choć często mam świadomość, że są zdecydowanie ciekawsze od moich, to dla mnie duża przyjemność. Chciałbym czasami wymienić parę myśli o tej dziedzinie wzajemnej komunikacji między ludźmi. A przyroda, no cóż to drzwi przez, które możemy zachłysnąć się tym co daje nam siłę i pogodę ducha tak by na nowo zacząć się dziwić.

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów biegających ze swoimi aparatami małymi i dużymi, szybkimi i wolnymi .

 

 



#3122 JohnyH (Jan)

JohnyH
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • Wiek: 47
  • Lokalizacja:
    Tokary

Napisano 29 grudzień 2015 - 22:55

Witam Wszystkich,

 

Mam na imię Jan. Lat prawie 40, mieszkam na Kaszubach niedaleko Trójmiasta.

Fotografią interesowałem się bardzo w okresie podstawówki. Później było długo, długo nic (studia, dom, rodzina) i w tym roku ponownie złapałem bakcyla na fotografię a dokładnie fotografowanie ptaków.

Obecnie prawie w każdy weekend staram się gdzieś wyjechać na parę godzin w teren aby porobić zdjęcia. Wciągnęło mnie na dobre a dzięki Waszemu forum dużo się dowiedziałem.

 

Pozdrawiam Wszystkich i do rychłego usłyszenia.


C40D - C5D - C400/5,6 - C17-40/4,0L - C85/1,8


#3123 Janol

Janol
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano 02 styczeń 2016 - 21:14

Mieszkam na Mazurach. Na moim terenie motywów fotograficznych nie brakuje, więc każda wolną chwilę spędzam z aparatem w plenerze.

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów.



#3124 toooomelo (Tomasz)

toooomelo
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Wiek: 55
  • Lokalizacja:
    Luboń

Napisano 03 styczeń 2016 - 12:21

Witam!

Mam na imię Tomasz, lat 47 i mieszkam w Luboniu k.Poznania.

Fotografuję dopiero od 2 lat, ale bardzo lubię to robić. Uwielbiam też podróżować na motocyklu. To moja druga pasja :-)



#3125 Jacek58 (Jacek Woliński)

Jacek58
  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Wiek: 67
  • Lokalizacja:
    Tarnów - małopolska

Napisano 03 styczeń 2016 - 22:20

Witam.

Mam na imię Jacek wiosenek 57 i mieszkam w Tarnowie.Fotografuję już pare latek o ile dobrze pamiętam to chyba z 10.Na początku zainteresowało mnie makro póżniej wciągnęły mnie zwierzęta a potem ptaki i tak już zostało.Nie dysponuję samochodem tak że wszystkie plenery uskuteczniam na rowerze lub piechotą.



#3126 Mateusz0188 (Mateusz Gałązka)

Mateusz0188
  • Małomówny
  • 28 postów
  • Wiek: 30
  • Lokalizacja:
    Węgrów

Napisano 04 styczeń 2016 - 20:52

Cześć wszystkim,jestem Mateusz:)Fotograf od dwóch dni (tzn mam aparat od dwóch dni).Jak cyknę coś ładnego to wstawię.Zdjęcia będą (o ile będą) głównie z okolic Węgrowa).Pozdrawiam

#3127 Rychcik (Paweł Rychlica)

Rychcik
  • Lokalizacja:
    Olsztyn

Napisano 04 styczeń 2016 - 22:09

Cześć wszystkim! jestem Paweł mam 21 interesuje się fotografią (i nie tylko) :) robię zdjęcia z okolic Olsztyna. :)



#3128 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 06 styczeń 2016 - 08:43

Miło Was powitać na forum. Wstawiajcie zdjęcia i komentujcie.


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#3129 Michał-zmc (Michał Fandysz)

Michał-zmc
  • Małomówny
  • 2 postów
  • Wiek: 48
  • Lokalizacja:
    Zamość

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:39

Witam was miło mi poznać.

O sobie: fotografuję od przeszło 20lat a od 2008r. cyfrowo, mam już 40lat i pochodzę z Zamościa tu mieszkam w okolicy ślicznego Roztocza.

Fotografowałem dla siebie dzieląc się tym w towarzystwie fotograficznym lub znajomym, biorąc przy tym udział w wystawach.

Moją ulubioną  tematyką jest fotografia przyrodniczą i krajobraz, makrofotografia, roślinność i martwa natura lecz też lubię tematykę architektoniczną, reportaż i człowiek oraz fotografia podróżnicza, ale tym nie będę się tu dzielił na forum, od tego mam FB.

Jako że szukam nowych inspiracji i doświadczeń postanowiłem zarejestrować się na forum aby dzielić się tym co mam i korzystać z tego co inni oferują.

A więc witam jeszcze raz.

PS. przez jakiś czas będę uzupełniał tu swoje dane i uczył się korzystania z forum, wiec cierpliwości niedługo pokażę swoje prace.



#3130 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:41


Jako że szukam nowych inspiracji i doświadczeń postanowiłem zarejestrować się na forum aby dzielić się tym co mam i korzystać z tego co inni oferują.

Zatem zapraszamy do wstawiania zdjeć i komentowania zdjęć innych użytkowników. To równie ważne :-)

Witam też innych i zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu forum :-)



#3131 FotoDam (Damian Kwasek)

FotoDam
  • Lokalizacja:
    Siemień

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:10


pochodzę z Zamościa

 

Coraz bliżej, super, super.



#3132 SQ6ODK (Romek Gomółka)

SQ6ODK
  • Małomówny
  • 10 postów
  • Lokalizacja:
    Kocie Góry

Napisano 15 styczeń 2016 - 10:22

Witam wszystkich! Na imię mam Romek, lat 52, zamieszkuję okolicę miateczka Prusice (pomiędzy Trzebnicą a Żmigrodem). Zaczynam przygodę z fotografiką przyrodniczą jako rozruszanie starych gnatów pomiędzy zasiadkami przed radiostacją - nick jest moim krótkofalarskim znakiem (o ile kogokolwiek to zainteresuje).

#3133 Guest_MałyPsikus_*

Guest_MałyPsikus_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2016 - 12:54

Witam

 

Jestem Dawid z Rudy Śląskiej. Zawsze lubiłem robić zdjęcia, aż w końcu kupiłem sobie lustrzankę, zbieram wiedzę, pstrykam zdjęcia, testuję i... może coś ze mnie będzie :)

 

Powodzenia przy wykonywaniu zdjęć.



#3134 milenka92 (Milena)

milenka92
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 19 styczeń 2016 - 15:03

Hej, mam na imię Milena. Mieszkam w Warszawie, jednak pochodzę z Katowic. Fotografią zajmuję się od 3 lat, na razie amatorsko, choć robię czasami zdjęcia na ślubach u znajomych. Moją pasją jednak są zdjęcia przyrody i krajobrazy, w Warszawie naturalnie nie jest, ale udaje mi się znaleźć zdjęcia, które ukazują całe piękno :) Pozdrawiam!


Zapraszam na yeloow.pl


#3135 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 styczeń 2016 - 17:58

Witam wszystkich nowych i zachęcam do dzielenia sie swoimi zdjęciami i komentarzami do zdjęć innych użytkowników :-)



#3136 bejcman

bejcman
  • Małomówny
  • 5 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 22:31

Witam. Mam na imię Adam, mieszkam w Gdańsku, ponieważ rok 2015 był rokiem sporych zmian w moim życiu wiec postanowiłem w końcu rozwinac znaczniej swoją pasję. A czy się uda to już życie zweryfikuje. Pozdrawiam.

#3137 czapajew24 (Rafał)

czapajew24
  • Małomówny
  • 30 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 11 luty 2016 - 17:37

Witam, mam na imię Rafał, mieszkam w Białymstoku. Zarejestrowałem się ponieważ staram się rozwijać w fotografii przyrody :) a przynależność tutaj tylko mi w tym pomoże.

Pozdrawiam.



#3138 Krzysztof Kubik (Krzysztof Kubik)

Krzysztof Kubik

Napisano 13 luty 2016 - 17:38

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysztof i kilka lat temu straciłem bezpowrotnie przeszło 10tyś zdjęć, z których większość było zdjęciami przyrodniczymi. Po krótkim wstrząsie przeniosłem się na film. Przyrodniczy, ma się rozumieć. Nawiasem mówiąc, robienie filmów było moim największym marzeniem. Na forum zaglądam od dawna i wiele skorzystałem, na doświadczeniu utalentowanych forumowiczów. Wreszcie postanowiłem się zapisać, aby bliżej poznać pasjonatów przyrody i może samemu wnieść jakiś skromny wkład do tej społeczności. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!



#3139 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Zarządca
  • 14230 postów
  • Wiek: 49
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 16 luty 2016 - 20:48

Witamy! Fajnie, że jesteście :-)


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#3140 elfik

elfik
  • Małomówny
  • 32 postów

Napisano 28 luty 2016 - 17:27

Witam wszystkich forumowiczów foto przyrody.Mam na imię Kasia,mieszkam w małej miejscowości koło Wejherowa.Fotografowaniem zajmuję się od niedawna,  trochę podpatruję męża,przyrodą  też mnie zaraził, wiem że początki będą trudne ale mam nadzieje że dam radę.                                                           Pozdrawiam.                                                                                                                                                                                 







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych