Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Przygarnij kotka!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mariush

mariush
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Lokalizacja:
    Toruń

Napisano 16 październik 2007 - 13:34

Uwaga - mam ważny komunikat!

Do wzięcia są dwa małe kotki-samce (nie potrafię ocenić ich wieku, ale są dwa razy mniejsze niż dorosły kot).
Prawdopodobnie bliźniacy (tfu, tfu ;-)), poniższe zdjęcia przedstawiają maluchów.

Kotki mieszkają sobie obecnie na dziko, na skraju lasu (znaleźliśmy je z żoną je w niedzielę, pedałując w okolicach Torunia ). Kotki są oswojone, łaszą się do człowieka, przybiegają kiedy kogoś widzą i same włażą na ręce; są czyściutkie (nie znaleźliśmy na nich ani jednej pchły). Prawdopodobnie zostały niedawno wyrzucone przez kogoś, kto zatrzymał sie po prostu przy szosie - do najbliższych domostw jest zbyt daleko aby same przylazły.
Mieszkają pod lasem co najmniej 2 dni (znaleźliśmy je w niedzielę; dziś też były).

Oto fotki:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Łowne są :-)
Dołączona grafika

Ten jest nieco poważniejszy
Dołączona grafika

A ten to pieszczoch, bez zastanowienia włażący na ręce :-)
Dołączona grafika


Kotki nie mają szansy na przeżycie zimy na dziko (ostatnie przymrozki musiały lekko je przyziębic...)

Najmilej widziane byłoby nie rozłączanie rodzeństwa - ale jeśli ktoś znajdzie ciepły kąt tylko dla jednego, ja mam zaklepane miejsce dla drugiego.

Sporo jeżdżę słuzbowo po Polsce, więc jeśli znalazłby się ktoś zainteresowany spoza okolic Torunia - być może mógłbym podjechać.
Potrzebujesz filtrów Hitech typ Cokin P? Pisz do mnie na PW!!!


Moje obrazki - http://photohibition.blogspot.com/

#2 Piciu

Piciu
  • Użytkownik
  • 394 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 16 październik 2007 - 14:14

Wspaniałe serce! Niestety sam dokarmiam kilka i mam w domu kotkę. Pomógłbym ze szczerego serca, bo los tych biedaków jest mi nieobojętny. A swoją drogą okrutni są ludzie, którzy potrafią tak strasznie traktować zwierzęta. Fotki super jakość.

#3 bodziek

bodziek
  • Użytkownik
  • 485 postów
  • Lokalizacja:
    łódzkie

Napisano 16 październik 2007 - 18:46

Piękne koty, szkoda ich.Niestety, mam już kocura Stefana, pokazałem mu te kotki i nawet przyjaźnie zamruczał.

#4 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 październik 2007 - 20:41

Jeden kot w domu to za malo ... ;-) bodziek, wez stefanowi towarzystwo :-)
Ja mam juz 4 (koteczki) i na 5 nie ma miejsca :-(
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#5 bodziek

bodziek
  • Użytkownik
  • 485 postów
  • Lokalizacja:
    łódzkie

Napisano 16 październik 2007 - 21:01

Jutro pogadam poważnie ze Stefanem,bo właśnie już uszedł.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych