Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Torba na D50 + 2 obiektywy i akcesoria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebaok

sebaok

Napisano 26 marzec 2007 - 10:23

Witam
Muszę kupić torbę na D50 i 2 obiektywy jeden to Tair 300mm drugi Chinon 55mm, w torbie powinno być jescze miejsce na karty, filtry i akumulator. Plecak odpada bo dwóch nie będe targał na plecach. No i najważniejsze co do torby, muszę zmieścić się w 65zł. Na alledrogo jest tego sporo ale nie wiem czy wszystko mi sie zmieści.

Z góry dzieki za rady

#2 warchlaq

warchlaq
  • Użytkownik
  • 434 postów
  • Lokalizacja:
    Wsi spokojna

Napisano 26 marzec 2007 - 14:47

Mam taką -> http://www.allegro.p... ... tl002.html Wchodzi do niej D5D z kitem + sigma 70-300, do tego masz jeszcze kilka kieszonek gdzie możesz powtykać karty, akumulatorki i gruszkę.
600/5,6 :>

#3 podkowa

podkowa
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Lokalizacja:
    Śląsk

Napisano 27 marzec 2007 - 20:04

a ja zaproponowałabym Ci tą:
http://www.allegro.p... ... soria.html
co prawda o 4 zł droższa niż planujesz wydać - ale wydaje mi sie w sam raz na tki zestaw jak mówisz - i nawet ciut więcej (nigdy nie wiadomo ;-) )
Ja chyba właśnie sobie taką kupię-moja jest dla mnie odrobinę za mała-mieści się body z kitem+70-300 i duperele - ale mnie przydałaby się właśnie ciut wieksza... (może ktoś chciałby odkupić? :mrgreen: )

#4 warchlaq

warchlaq
  • Użytkownik
  • 434 postów
  • Lokalizacja:
    Wsi spokojna

Napisano 28 marzec 2007 - 09:31

Jeszcze nie kupiłaś a doradzasz ;)
600/5,6 :>

#5 podkowa

podkowa
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Lokalizacja:
    Śląsk

Napisano 28 marzec 2007 - 09:49

dlatego właśnie, pozwoliłam sobie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego worka na sprzęt bo miałam to to w rękach, podobała mi się - solidna i pojemna - i wiem że sobie kupię właśnie tę torbę - tylko kwestia czasu (bardzo niedługiego) :happy:

#6 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 marzec 2007 - 11:24

sebaok, a może udałoby ci się znaleźć używaną Lowepro Nova 4. JA taką kupiłem za 100zł w idealnym stanie - genialna torba!

:ninja:


#7 Janek

Janek
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Lokalizacja:
    Słomków Mokry :)

Napisano 28 marzec 2007 - 20:43

w torbie powinno być jescze miejsce na karty


a ile tego miejsca na karty potrzebujesz? :lol:

Osobiscie mam dwie torebki .
Mała , na jeden aparat plus obiektyw (300 - setka , większy nie wejdzie) na krótkie wyprawy.
Duża, dwa aparaty , trzy obiektywy, kanapki , dwie puszki piwa , różne drobne rzeczy, niestety lornetka na ramię , ta na dłuższe wypady. Acha paski pod torbą do podwieszenia statywu lub monopodu.
Ta większa bardziej mi leży :mrgreen:
65 plz to troszkę mało , zabraknie ci na piwo. :mrgreen:

Nie kupuj czasem tzw. torby systemowej Nikona , to zwykły chlebak , miałem to to w łapkach .
Nadaje się do noszenia bułek a nie sprzętu.

#8 podkowa

podkowa
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Lokalizacja:
    Śląsk

Napisano 28 marzec 2007 - 21:46

a ile tego miejsca na karty potrzebujesz? :lol:


kto wie? zależy ile sie nosi ze sobą kart - może cały worek (na dłuższe wyprawy - i ot tak-na zapas, na wszelki wypadek)? :mrgreen:
Żartuję, oczywiście ;-)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych