Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Prezentacje przyrody na ekranie LED


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlexanderTheGreat

AlexanderTheGreat
  • Nowa postać
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2021 - 05:47

Chciałbym zorganizować wystawę ze zdjęciami zwierząt i roślin i zrobić to w sposób naprawdę wyróżniający się. Mam ładne zdjęcia i chcę, żeby zostały dobrze zapamiętane i to na długo. 

 

Z tej okazji zdecydowałem się wynająć ekrany multimedialne LED od firmy https://ledsee.pl .  Mam nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy. 



#2 niemar

niemar
  • Lokalizacja:
    Kujawsko-Pomorskie

Napisano 11 październik 2021 - 06:37

Chciałbym zorganizować wystawę ze zdjęciami zwierząt i roślin i zrobić to w sposób naprawdę wyróżniający się. Mam ładne zdjęcia i chcę, żeby zostały dobrze zapamiętane i to na długo. 

 

Z tej okazji zdecydowałem się wynająć ekrany multimedialne LED od firmy https://ledsee.pl .  Mam nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy. 

Witaj na forum.

To pochwal się zdjęciami, bo tak, to to pachnie reklamą na kilometr ;-)


Canon 5DIV, 6DII, 7DII, 50D, 40D, EF 17-40L, EF 400/5.6L, EF 70-200/4L, EF 24-70L, 85/1.8, YH324C.


#3 KrOg (Krzysztof)

KrOg
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Lokalizacja:
    Bory Tucholskie

Napisano 13 październik 2021 - 14:05

Też chętnie obejrzę te zdjęcia!



#4 Objergy

Objergy
  • Nowa postać
  • 1192 postów

Napisano 09 maj 2023 - 20:30

priligy pill These measures were also evaluated regarding affected arm dominance to determine whether the affected arm would have lower lean mass and BMD and higher fat mass than the unaffected arm and whether interlimb differences would be higher in breast cancer survivors whose affected arm was on the nondominant side

#5 Jacek58 (Jacek Woliński)

Jacek58
  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Wiek: 67
  • Lokalizacja:
    Tarnów - małopolska

Napisano 12 maj 2023 - 17:01

SPAM







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych