Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

zdjęcia krajobrazu z drona :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Andrzej67

Andrzej67
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 07 kwiecień 2021 - 19:12

Ok. Oczywiście to kwestia gustu.Wyraziłem tylko swoje zdanie.



#22 czającysię

czającysię

Napisano 07 kwiecień 2021 - 19:44

A jak wygląda kwestia płoszenia zwierzaków przez drona, bo spotkałem się ze sprzecznymi opiniami? Podejrzewam, że jest to też kwestia wysokości z jakiej się filmuje.



#23 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 08 kwiecień 2021 - 07:14

 

A jak wygląda kwestia płoszenia zwierzaków przez drona, bo spotkałem się ze sprzecznymi opiniami? Podejrzewam, że jest to też kwestia wysokości z jakiej się filmuje.

 

Kilka razy przelatywałem nad zwierzakami, co do ssaków (sarny jelenie) to chyba zainteresowanie. Ale było wysoko. Ptaki, leciałem dosyć wysoko, nie przypuszczam by sie specjalnie stresowały, chociaz czajki sie poderwały. Ale tez były ,,w dole" czyli dron wysoko. Słyszałem, że niektóre jak np. mewy są dosyć agresywne i mogą zaatakować drona, ale na szczęście jeszcze sie z tym nie spotkałem :-) Chyba do celowego filmowania zwierząt drona bym nie wykorzystywał, to mimo wszystko jakiś tam poziom stresu wywołuje. Przypadkowe ujęcia to cos innego.

#24 Andrzej67

Andrzej67
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 05 maj 2021 - 16:02

Powiedzcie proszę czy są jakieś zasadnicze różnice miedzy dronami z wbudowaną kamerą a takimi przystosowanymi do montażu kamer sportowych.



#25 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 07 maj 2021 - 09:18

 

Powiedzcie proszę czy są jakieś zasadnicze różnice miedzy dronami z wbudowaną kamerą a takimi przystosowanymi do montażu kamer sportowych.

 

W cenie są różnice :-)

#26 Andrzej67

Andrzej67
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 08 maj 2021 - 12:03

W cenie to ja się domyślam ale na przykład zasięg wi-fi? Czy w Twoim dronie spotykasz się z utratą zasięgu? Bo w dronie z podczepianą kamerą będzie to zależało tylko od samej kamery.



#27 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 08 maj 2021 - 15:12

W cenie to ja się domyślam ale na przykład zasięg wi-fi? Czy w Twoim dronie spotykasz się z utratą zasięgu? Bo w dronie z podczepianą kamerą będzie to zależało tylko od samej kamery.

 

Zdarzyło mi się dwa razy, że nie było przekazu obrazu z drona przy deszczowej pogodzie i raz za wzgórzem, ale film nagrał się bez przerw rzecz jasna. Przy dłuższym niż 11 sekundowy brak kontaktu i tak włącza się automatycznie RTH.



#28 Hakhaunda

Hakhaunda
  • Nowa postać
  • 704 postów

Napisano 25 kwiecień 2023 - 21:18

is propecia safe These patients were not evaluated for toxicity

#29 Objergy

Objergy
  • Nowa postać
  • 1192 postów

Napisano 09 maj 2023 - 06:15

THYROID HORMONES ARE ANABOLIC finasteride 1 mg without prescription The data for age, BMI, waist hip ratio WHR and plasma testosterone were available in all women, 2 h glucose in 80 of women and homeostatic model assessment for assessing insulin sensitivity HOMA in 50 of women

#30 Jacek58 (Jacek Woliński)

Jacek58
  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Wiek: 67
  • Lokalizacja:
    Tarnów - małopolska

Napisano 11 maj 2023 - 16:43

SPAM







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych