Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Zrzuty ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dzikeks_01

Dzikeks_01
  • Małomówny
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2020 - 15:46

Witam i o zdrówko pytam  :D

Myślę że temacik zapodałem w odpowiedniej kategorii ,więc do rzeczy......

Do sezonu na zbieranie ''rogów'' jeszcze trzeba trochę poczekać ,natomiast tak sobie dzisiaj pomyślałem co robię źle i czy na wiosnę przyszłego roku moja passa niepowodzeń zostanie przełamana ,w tym roku trochę chodziłem ,lustrowałem swój mały teren w którym troszkę byczków jest pochowanych ,niestety sam las ,żadnych otwartych terenów obszernych pól,ściernisk itd znalazłem tylko szczątki dziczków i ogryzek od koziołka-2 lata temu to samo  :(  :(  :angry: Byczki widzę jak przemykają mimo to nic :/

Wiedzy trochę mam tropy były ,po obchodziłem młodniki świeże ślady czemchania były ,odchody itd przewaga łań ale panowie też byli  ,więc co mam robić mam się wje*****bać bezpośrednio do młodnika ??? jaki przepis ( porady ) dotyczący szukania poroża bezpośrednio w lesie ? 

Z racji tego że jestem teraz ''zmechanizowany" będę odwiedzał tereny bardziej bogatsze o zwierza ,oddalone otwarte pola na których był rzepak itd myślę że tam się poszczęści.Jestem z górnego Śląska ,więc o jakąś dzicz oddaloną od siedzib ludzkich jest ciężko ,a jelonki płochliwe więc długo na danym terenie na zabawiają ,co trochę ktoś chodzi ,budują czy kopią.Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi  :) Powiedzcie jak to było u was z rogami  :P  :D

 



#2 glaczek

glaczek
  • Nowa postać
  • 3 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 12:10

dołaczam się do pytania :) mam nadzieję ze ktoś odpowie dokłanie :) 



#3 jupil

jupil
  • Nowa postać
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 17:50

dokałdnie to nie, ale też czekam na sezon :) 



#4 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 27 kwiecień 2021 - 18:07

Zbieranie poroży powinno być zakazane.


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#5 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 27 kwiecień 2021 - 22:21

Zbieranie nie, bo niby dlaczego. Ale skup i generalnie handel porożem jak najbardziej. To drugie wyeliminowałoby w większości to pierwsze i temat z głowy.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych