Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Marzec 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 31 marzec 2007 - 22:19

I ja dzisiaj przezwyciężyłem lenistwo, ostatnio coraz ciężej mi to idzie :-)
Pojechałem do Umianowic w dolinę Nidy, zawsze lubiłem tam jeździć, to miejsce ma ogromny potencjał fotograficzno-przyrodniczy.
Niestety człowiek potrafi zniszczyć wszystko, już z daleka widziałem dużo białego dymu a to oznacza tylko jedno, wypalane trawy i niestety się nie myliłem :-(
Jakiś debil podpalił trzciny, naprawdę głupota ludzka nie zna granic.
Na szczęście są jeszcze ludzie którym chce sie przyjechać i taplając się w błocie zagasić pożar, pomimo że za kilka dni kolejny debil znowu to podpali :-/

Dzięki szybkiej interwencji strażaków duża część trzcinowiska została uratowana
Dołączona grafika
Krajobraz po bitwie
Dołączona grafika

A teraz niespodzianka, sfotografowałem dwa nowe gatunki :dance:

Żuraw niestety nie zaobserwowałem na ziemi i z bliższej odległości
Dołączona grafika

Rycyk, nie piszcie że słaby technicznie bo to wiem. Napiszcie jak się na niego zaczaić czy płochliwy bardzo jest?
Do tego podczołgałem się, musiałem komicznie wyglądać pełzając po podmokłej łące i starając się nie zamoczyć brzucha :lol:
Dołączona grafika

i na koniec coś nietypowego dla mnie- krajobraz, nigdy nie potrafiłem sfotografować "pięknych okoliczności przyrody" to zdjęcie mi się podoba oceńcie czy coś warte.
Dołączona grafika

ps. się rozpisałem :-D

#42 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 31 marzec 2007 - 23:05

Wszystko jest OK ale czy ja widzę 5 fotek zamiast 3, chyba że u mnie jest coś skopane.

komicznie wyglądać pełzając po podmokłej łące i starając się nie zamoczyć brzucha :lol:

HEHE mam ten sam problem, a do tego teraz gdy podchodzę w stroju "maskującym" to dopiero jest AFERA.
Zawsze jakiś CIEKAWSKI się zatrzyma i płoszy mi ptaszyska :-/
Co do zamoczenia brzucha, to tak całkiem bez ofiar się nie da, warto tylko o sprzęt zadbać, reszta sama się zagoi. :mrgreen:
Jutro próbuję po raz kolejny podejścia do czajek, OBY SIĘ UDAŁO :roll:

#43 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 01 kwiecień 2007 - 11:03

tomajk, Morav przedstawił swoją wyprawę, nie widzę w tym nic złego ze pokazał 5 dobrych zdjęć ;-)... no, jedno od bidy mógłby usunąć ale bez przesady.
morav, rycyk jest piękny! bardzo mi się podoba to zdjęcie, technicznie jest bardzo dobre. Wrzuć do odpowiedniego tematu bo warto.
Co do wypalania trawy - dwa lata temu wzywałem straż pożarną na SGGW bo jakiś idiota podpalił łąki na tyłach SGGW gdzie jest rezerwat przyrody. Czułem się dumny :mrgreen: choć straż miała sporo problemów żeby znaleźć właściwie miejsce

:ninja:


#44 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 01 kwiecień 2007 - 12:11

tomajk, to jest właśnie to odstępstwo od normy i świadomie jest pięć zdjęć :-DDunadan, dzisiaj też jadę na rycyki, może coś godnego wrzucę do tematycznego wątku.





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych