Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Derejestracja


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_winnetou_*

Guest_winnetou_*

Napisano 19 luty 2007 - 14:30

Pytanie do Admina:
W jaki sposób się wyrejestrować?

#2 Roby

Roby

Napisano 19 luty 2007 - 14:47

Winnetou, a czemu chcesz się wyrejestrować :-/

#3 Guest_winnetou_*

Guest_winnetou_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2007 - 14:53

Mówiąc delikatnie znudziło mi się słuchać o myśliwskich uprzedzeniach. Można dawać sobie pluć w twarz tylko po co...? Roby jesli to możliwe proszę o usunięcie mojego profilu.

#4 Roby

Roby

Napisano 19 luty 2007 - 15:08

jesli to możliwe proszę o usunięcie mojego profilu.

To chyba tylko Morav i Qgito mogą.

#5 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 19 luty 2007 - 16:11

Mówiąc delikatnie znudziło mi się słuchać o myśliwskich uprzedzeniach.

To prawda że zdarza się czasami niektórym przesadzić z uwagami na temat łowiectwa, ale ci co polują wiedzą na czym to polega i takie dyrdymały wypowiedziane z ust laików można puścić mimo uszu.
Fotki "KRWISTE" można wrzucać na forum łowieckie na którym nic ci nie powiedzą na temat samej fotki tylko na temat zawartości ewentualnie, a tu wrzucasz rodzynki którymi chcesz się z nami podzielić i jest bardzo gucio. :-D
To normalne że ludziska mają inne spojrzenie na otaczający nas świat, ale żeby aż usuwać profil?? to tak jakbyś chciał zaprotestować ale czemu? dopierdziel :-D swoje i cześć każdy może byle tylko nie z "KTO GDZIE I Z KIM" :mrgreen: :mrgreen:
Daj luzaka nie ma się co przejmować. :-D

#6 morav

morav
  • Zarządca
  • 3631 postów

Napisano 19 luty 2007 - 17:54

jesli to możliwe proszę o usunięcie mojego profilu.


Szkoda, ale wolna wola :wavecry: