Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Edukacyjna kolorowanka o ptakach :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 18:37

Pochwalę się, że już niedługo wyjdzie pierwsza moja książka, jak się można domyślić - składająca się głównie z rysunków :D Będzie to książeczka edukacyjna zapoznająca z pospolitszymi gatunkami polskich ptaków, zrobiona w formie kolorowanki z zadaniami i zagadkami. Jeśli macie dzieci w wieku (przed)szkolnym, albo sami lubicie kolorować, to zachęcam do zamówienia :D

Pod linkiem oprócz tego że można zamówić. to również można obejrzeć przykładowe strony z drozdami i muchołówkami:

https://polakpotrafi...wanka-o-ptakach



#2 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1268 postów
  • Lokalizacja:
    Wyżyna Lubelska

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:26

@JK nie myśl sobie, że nikt nie ogląda Twoich prac. Są świetne. Mnie w głowie się nie mieści, że można tak ładnie rysować. No ale ja mam dwie lewe ręce do tej pięknej sztuki, więc tylko z zachwytu oczy wybałuszam.

Trzymam też kciuki za wydanie książeczki i jej kolejnych edycji. Niestety u mnie w rodzinie brak małych dzieci. Wszystko już z komputerami, komórkami i tabletami biega. A książkę to i owszem, w postaci skryptu w internecie sobie przeczyta. Co za czasy. Powodzenia :)



#3 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 10 październik 2016 - 09:35

@Arti, dziękuję za miłe słowa :) Kciuki pomogły - książeczka w tym tygodniu ma do mnie przyjechać z drukarni. Nie spodziewałam się tak dobrego przyjęcia pomysłu, na PolakPotrafi dorzuciło się do projektu prawie 100 osób, a teraz co jakiś czas ktoś mnie pyta, czy będzie można książkę jeszcze kupić. Już myślę o czymś następnym :D



#4 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 10 październik 2016 - 09:43

[...]  a teraz co jakiś czas ktoś mnie pyta, czy będzie można książkę jeszcze kupić. Już myślę o czymś następnym :D

 

No właśnie, czy będzie można kupić? Dwie nawet...

Może w pdf da się, poszłoby chyba wiele, nie wiem, tak sugeruję.

-- M.



#5 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 10 październik 2016 - 23:12


No właśnie, czy będzie można kupić? Dwie nawet...
Będzie można :) W tym tygodniu gotowa książka trafi do mnie, później dostaną ją ci, co zamówili wcześniej, a reszta będzie do sprzedania. Myślałam o uruchomieniu sprzedawania w grudniu, ale teraz myślę, że może uda się wcześniej :) W każdym razie - będę informować na moim facebooku (tym z mojego podpisu).


Może w pdf da się, poszłoby chyba wiele, nie wiem, tak sugeruję.
No właśnie tutaj ebook się raczej nie sprawdzi, bo to kolorowanka (więc trzeba mieć wersję papierową), z dużą ilością kolorowych elementów (co powoduje, że drukowanie na domowej drukarce może niespecjalnie wyjść). Ale póki co książki są, mam nadzieję, że wystarczy dla wszystkich chętnych :)

#6 Arti (Piotrek)

Arti
  • Użytkownik
  • 1268 postów
  • Lokalizacja:
    Wyżyna Lubelska

Napisano 11 październik 2016 - 21:12


na PolakPotrafi dorzuciło się do projektu prawie 100 osób, a teraz co jakiś czas ktoś mnie pyta, czy będzie można książkę jeszcze kupić. Już myślę o czymś następnym :D
Ha super, cieszę się razem z Tobą, gratulacje.  Jednak nie zapominaj o forum i od czasu do czasu podrzuć nam jakiś rysunek  :)

#7 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 październik 2016 - 21:24

@Arti, nie zapominam :) Rysunki rysunkami, ale mam ustawione powiadomienia w tematach do identyfikacji ptaków, żeby nie przegapić ciekawych zdjęć do oznaczenia ;)



#8 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 19 październik 2016 - 08:28

Już można kupić :) Obiecałam, że dam znać, a więc: http://allegro.pl/li...?us_id=38147037 :)



#9 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 19 październik 2016 - 17:45

Już można kupić :)

 

Już wyklikane, dzięki za info   :flower2:

-- M.



#10 Bartosz

Bartosz
  • Nowa postać
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 12:55

Justyna świetne rysunki. Masz talent! PS w sklepie allegro pusto.



#11 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 04 luty 2017 - 19:51

@Bartosz dziękuję :)


w sklepie allegro pusto.

Teraz jest tu: https://putyourcolou...a-o-ptakach/124



#12 Mysaka23

Mysaka23
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano 06 luty 2017 - 19:44

wow..piekne sa.. i mozna z dzieckiem pokolorowac...piekna sprawa.



#13 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 17:37

Raz się już tu reklamowałam, mam nadzieję że pozwolicie zrobić to raz jeszcze?

https://putyourcolou...s-zwierzat-/126

Właśnie wyszła moja druga książka, dopiero co przyszła z drukarni. Składa się właściwie w całości z moich rysunków :) Takie malutkie byle co, cieniutki zeszycik A5, do zabrania do kieszeni w teren ;)







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych