Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

BIEBRZA 2015.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 marianzzz1

marianzzz1
  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 19:28

Witam .

W dniach 20.04 -28.04 mam zaplanowany urlop nad Biebrzą. Mieszkać będę w Goniądzu .

 Małe pytanko-czy ktoś z Was ma również zaplanowane fotołowy w tym okresie.

Warto byłoby wymienić się spostrzeżeniami ,ugadać na zasiadkę lub po prostu pogadać przy małym piwku.

 To mój chyba 5 wyjazd nad Biebrzę ,więc jakieś rozeznanie w terenie mam,choć co roku było inaczej.

 

Mój mail    olesniczanin@gmail.com

 

                                                               Pozdrawiam.


Użytkownik marianzzz1 edytował ten post 11 kwiecień 2015 - 19:41


#2 Tarqnis (Janusz Ulatowski)

Tarqnis
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Olsztyn

Napisano 14 kwiecień 2015 - 07:59

Hej.

 

Też planuję wyjazd nad Biebrzę w tym okresie jeśli wszystko wypali. Będzie to mój pierwszy raz z Biebrzą więc gonitwa myśli niezła: gdzie jechać, co zabrać, gdzie nocować.

Plany są ambitne, ale chyba przede wszystkim krajobraz. Bataliony kuszą bardzo, ale z nimi to może być różnie.

Bardziej atrakcyjne wydawały się okolice Dolistowa choć to tylko moje gdybania, no ale w końcu to nie świat drogi z Goniądza, więc może na bazę faktycznie obrać tą miejscowość.

Wielkim plusem byłaby możliwość porozmawiania z kimś kto wie co w trawie piszczy i podpowie gdzie, kiedy, co i jak, a i piwko nie zaszkodzi :)

W tej chwili tylko samochód może być przeszkodą, niestety na warsztacie, ale mam nadzieję że do końca tygodnia będzie zrobiony.

Odezwę się na pm jak się sytuacja trochę wyklaruje.

 

Jak coś dzikulec@gmail.com

Pozdrawiam







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych