Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Pomysły?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 InnyWiatr

InnyWiatr
  • Małomówny
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 12:26

Dzień Dobry po raz pierwszy na forum!

 

Mam następujące (tak wiem, bardzo ogólnikowe) pytanie, ale od czegoś trzeba zacząć :-) Planuję spędzić część wakacji w austriackich Wysokich Taurach skupioną głównie na chodzeniu po górach a drugą część (czyli jakieś 7-10 dni) chciałabym poświęcić tylko fotografii, najchętniej fauny. Na razie bez żadnych specyfikacji, czego konkretnie. To będzie drugi etap planowania. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest odległość, tak żeby zdołać stamtąd wrócić w ciągu jednego dnia do Polski. Austria, Węgry, północna część Włoch, Słowenii, Chorwacji, Czechy, Słowacja, Niemcy. Jak już się zapuszczam w środkową Europę, to byłoby fajnie odkryć jakiś jej nowy zakątek, o którym raczej przewodniki milczą. Znam sporo fajnych miejsc w alpejskiej części Europy, ale tym razem zależy mi, żeby to było coś mniej odkrytego i nieoczywistego, czego nie znajdzie się bezpośrednio za pomocą googli. Jakiś mały rezerwat, jezioro, rzeka, tereny podmokłe, niewielkie pasmo górskie. Może znacie albo słyszeliście o jakichś perełkach fotograficznych, które byłyby warte odwiedzin, a które nie będą zatłoczone w letnim sezonie (wypadnie tak mniej więcej przełom lipca/sierpnia).  A, no i dobrze, żeby było to miejsce, gdzie raczej będę się mogła przemieszczać na nogach, a nie łódką.

 

Dziękuję za wszelkie sugestie.

 

Z zachwytem oglądam zdjęcia na tym forum, za dwa tygodnie jadę na parę dni nad Biebrzę i może w końcu odważę się opublikować tutaj jakieś swoje kadry  :)

 

Pozdrawiam!

Kasia






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych