Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Zamek w Janowcu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piciu

Piciu
  • Użytkownik
  • 394 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 03 styczeń 2007 - 23:43

Przedostatni dzień zeszłego roku spędzałem w Kazimierzu Dolnym, pogoda sami wiecie jaka była, ale dość fotograficzna, wkleję zatem krajobrazik.
1.
Dołączona grafika

#2 Piciu

Piciu
  • Użytkownik
  • 394 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 03 styczeń 2007 - 23:47

I jeszcze jedno.
2.
Dołączona grafika
No i jeszcze.
3.
Dołączona grafika

#3 kacpero

kacpero
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 03 styczeń 2007 - 23:59

Najbardziej pasuje mi jedynka bo:
-lubię "zamczyska"
-fajna, ciepła tonacja
-ciekawie wygląda mgiełka jakby zaczynała się zaraz za drzewem
Trochę nie pasują mi krzaki na pierwszym planie.
Ogólnie fajna fotka.
Pozostałe zdjęcia jakoś dla mnie mało ciekawe.
P.S. Ale jemioła grasuje wokół zamku :lol:

#4 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 styczeń 2007 - 00:02

Jedynka jest bardzo ciekawa





.

#5 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 styczeń 2007 - 00:43

Fakt jedynka jest ciekawa - fajnie ukryłeś domy, choć kilka ciut widać. Ma się wrażenie że to zdjęcie sprzed kilkustek lat ( gdyby oczywiście wtedy był aparaty :-D ).
CO do dwójki - byłem w tym miejscu :-D

:ninja:


#6 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 styczeń 2007 - 08:34

Pierwsze fajne, ale mam takie wrażenie jak Kacpero - nie pasują mi krzaki na pierwszym planie, za to to drzewo z prawej jest ok. i tak bym spróbował wykadrować - bez tych krzaczorów z lewej i z dołu, a z tym drzewem. I jak dla mnie byłoby super. Poza tym świetne światełko.
Dwójka - spacerowa.
Trójka - też bym popracował nad kadrem, bo fajne światełko, np. jakoś mi się nie widzi ucięcie tej wysepki zaraz przy krawędzi kadru z prawej, dałbym tam troszkę wody. Może było tam coś co przeszkadzało i tak się zdecydowałeś specjalnie, ale ja tego nie wiem, dlatego na to zwracam uwagę :-D

#7 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 styczeń 2007 - 13:24

Pierwsze fajne, ale mam takie wrażenie jak Kacpero - nie pasują mi krzaki na pierwszym planie, za to to drzewo z prawej jest ok. i tak bym spróbował wykadrować - bez tych krzaczorów z lewej i z dołu, a z tym drzewem. I jak dla mnie byłoby super. Poza tym świetne światełko.


Też o tym pomyślałem :-D

#8 Piciu

Piciu
  • Użytkownik
  • 394 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 04 styczeń 2007 - 16:49

Krzaków nie dało się za bardzo uniknąć. Zdjęcie robione zza Wisły, więc zauważcie odległości. Mam jeden lekko inne ujęcie. Skadrowałem je wg. sugestii i sam nie wiem czy jest lepiej :angry:
1a.
Dołączona grafika

#9 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 styczeń 2007 - 17:18

Piciu a taki kadr by Ci się widział :-D Troche wchodzą w kadr te krzaki z lewej, ale wg mnie jest lepiej ;-)

#10 Piciu

Piciu
  • Użytkownik
  • 394 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 04 styczeń 2007 - 17:47

Roby, próbowałem z róznych miejsc i te krzaczki były wszechwładne, no cóż taki urok miejsca, ale zaręczam, że latem nie udałoby się tak. Zgadzam się, że tak jest lepiej, choć brakuje mi błękitu Wisły, który był na poprzednim kadrze.

#11 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 05 styczeń 2007 - 21:41

Mi się jedynka bardzo podoba. Krzaki może trochę przeszkadzają, ale za to drzewo z prawej świetniste!

Przeróbka Piciu'a niestety mi nie podchodzi. Lepiej sobie poradzil z tym Roby.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych