Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


p2o2


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_P2O2_*

Guest_P2O2_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2013 - 06:57

Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC. Mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)

 

Szanowni Państwo.

 

NIGDY nie zaczynamy zdania od Mi tylko Mnie. Rzygam już tymi błędami. Tego nie da się czytać.

 

A stylistyka powyżej woła o nóż kuchenny i konstruktywne patroszenie autora.

 

Gdzie nie zajrzeć sami znawcy łosi, roślinek, fotografii, tylko mało który pisze po polsku.

 

Litości!

 

Pozdrawiam#2 Guest_P2O2_*

Guest_P2O2_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2013 - 07:09

Dodane ignorowanie tematów.
Zostało również wprowadzone wczytywanie tylko widocznych zdjęć. Od teraz po wejściu w jakiś temat nie ładują się wszystkie zdjęcia tylko te, które aktualnie są na ekranie. Wraz z przesuwanie tematu ładują się kolejne zdjęcia.

 

Jedna z najgłupszych opcji, wymyślona dla komórkowców, albo jako sztuka dla sztuki. Spotykałem to już wielokrotnie i zawsze dostawałem szału. Nawet na szybkim komputerze z szybkim łączem przewijanie trwa prawie w "nieskończność", gdyż każde wczytywanie zdjęć trwa pewien czas. Vide Pinterest czy serwisy wyszukiwarek obrazów graficznych.

 

Wprowadźcie opcje "only thumbnails" i "open all thumbnails", by dogodzić każdemu. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy byłby w stanie szybko ocenić co go interesuje. Tylko niech ma przed oczami chociaż miniaturkę.

 

Pozdrawiam#3 Guest_P2O2_*

Guest_P2O2_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2013 - 07:26

Kolejna uwaga. Każdy wpis zawiera gigantyczne obszary pustki. Po kiego grzyba?
 
1) Dlaczego traktuje się użytkownikśw forum jak idiotów podając wielkie przyciski Napisz (błędne, już o tym pisano) i Więcej opcji. Nie wystarczyłyby same napisy? Grafika grafiką, ale powinna być robiona z głową. Serwis powinien spełniać podstawowe zasady ergonomii, a nie powielać stare nawyki Łyndowsów.
 
2) Po co mi w serwisie tak olbrzymia liczba opcji w edytorze? Czy pisanie fontem 24 pkt na zielono z wtłuszczeniem ma sens? Jaki? Po co? Wszystkie te bajery nadymają komentarz do idiotycznej wielkości. Jak XML, gdzie 1 kb "treści" jest "obsługiwane" przez 10 kB plik!

3) "Przejdź do pierwszego nieczytanego posta" widnieje u góry strony. Odmieniamy Microsoftu, blogu i postu, a nie Microsofta, bloga i posta. Do jakich szkół szanowni Panowie chodzili? Ten syf zalał internet jak gówno piwnicę w sąsiednim bloku. Co z tego, że nowy skrypt, gdy zawiera te same, powielone błędy? Przepakowane gówienko ze sreberka do złotka i dodano kolorową wstążeczkę.

Gdy prowadzi się forum o przyrodzie wypadałoby go trzymać na wyższym poziomie niż "piwnicznym".

Pozdrawiam

#4 fotosnajper

fotosnajper
  • Użytkownik
  • 3823 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 07:46

P2O2  Bardzo OSTRE są twoje wypowiedzi czytaj opinie jeśli te forum ci nie odpowiada a wypowiedzi znawców łosi i roślinek tak kiepskie jak napisałeś po prostu zapisz się do kółka lub forum polonistycznego myśle że tam znajdziesz  to czego oczekujesz.

 

POZDRAWIAM


CANON

#5 Guest_P2O2_*

Guest_P2O2_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2013 - 07:59

P2O2  Bardzo OSTRE są twoje wypowiedzi czytaj opinie jeśli te forum ci nie odpowiada a wypowiedzi znawców łosi i roślinek tak kiepskie jak napisałeś po prostu zapisz się do kółka lub forum polonistycznego myśle że tam znajdziesz  to czego oczekujesz.
 
POZDRAWIAM

Ostre? Zawsze będą ostre, gdy trafię na takiego dyletanta jak Pan Foto Snajper, któremu nie chce się postawić nawet przecinka, a może nie wie gdzie to zrobić? Czyli uderz w stół, a nożyce się odezwą. Niech Pan wróci do szkoły, a potem ze mną polemizuje.

Ja nie wołam o zatrudnianie korektorów, jak kiedyś w redakcjach, chociaż przydaliby się tutaj, zawsze możnaby się czegoś nauczyć, ale o elementarną przyzwoitość językową. O elementarną przyzwoitość i krytyczne spojrzenie, nie tylko na zdjęcia, które się tutaj prezentuje, bo o tym raczej wszyscy pamiętają, ale o krytyczne spojrzenie na język, którym zadrukowuje się łamy tego forum.

Można popełniać błędy od czasu do czasu - presja czasu, zmęczenie, nocne siedzenie przed kompem - wszelkie błędy, gdyż jesteśmy tylko ludźmi, ale gdy się je robi nagminnie, to coś jest nie tak. To po prostu lekceważenie innych. Proszę lekceważyć siebie i swoich najbliższych, a nie czytelników forum.

Pozdrawiam

Użytkownik P2O2 edytował ten post 06 wrzesień 2013 - 08:01


#6 fotosnajper

fotosnajper
  • Użytkownik
  • 3823 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 08:12

P2O2 Co więcej można powiedzieć, widać że pan panie P2 O2 się tu najwyrażniej męczy.Nie rozumiem po co? trzeba zmienić forum

 

 

POZDRAWIAM


CANON

#7 Guest_P2O2_*

Guest_P2O2_*
  • Gość

Napisano 06 wrzesień 2013 - 10:25

Co do adbloka, to wkrótce będzie wyłączona możliwość przeglądania forum dla osób, które używają takiego rodzaju oprogramowania.


Ooooo! Kolejna ingerencja w wolność jednostki. Nawet nie chce mi się tego nazywać, bo musiałbym użyć uniwersalizmów w rodzaju MF i QM (motherf***r i q...a mać).

Idzie stare! Brawo!

Nie chodzi o reklamy, ale wprowadzanie zasady - "co nie jest dozwolone jest zabronione", podczas gdy "co nie jest zabronione jest dozwolone" diametralnie zmienia traktowanie czytelnika.

Witamy w Korei Północnej!

Rzeczywiście, lepiej mi się żyło bez towarzystwa "zasrancen", którym cie chce się pisać po polsku, i którzy wprowadzają do internetu faszystowskie metody kontroli treści.

Pies Was j...ł.