Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Podlasie pieszo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 gloryglory

gloryglory
  • Małomówny
  • 44 postów
  • Lokalizacja:
    Rybnik

Napisano 18 sierpień 2013 - 15:18

Witam ;-)
Na początku września postanowiłem wybrać się w okolice BPN-u. Jako, że pierwszy raz będę w tych rejonach mam kilka pytań:
1. Czy jest możliwość przejścia z Białowieskiego do Narwiańskiego Parku jakimś szlakiem turystycznym? Co prawda znalazłem Podlaski Szlak Bociani (rowerowy) ale w wielu miejscach przebiega wzdłuż dróg czego chciałbym uniknąć :-/

2. Jeśli nie szlakiem, da radę gdzieś wzdłuż pól, lasów?

3. Polecacie jakąś mapę tej okolicy? Czy kupić pierwszą lepszą turystyczną Podlasia+parkowe?

Jak w tytule, będę poruszał się pieszo z "szafą" na plecach. Chce na to przeznaczyć 7/8 dni, w tym 2/3 na pokręcenie się po BPN bardziej fotograficznie, potem wspomniane przejście do NPN i tam szlak im. Włodzimierza Puchalskiego. Plan jest bardzo luźny, więc mogę dość dużo zmienić. Zależy mi żeby trochę podreptać, nie spędzić całego tygodnia w jednym miejscu.
No chyba, że macie jakieś propozycje jak aktywnie spędzić tam około tygodnia, z nastawieniem na fotoprzyrodę :-)

Jeśli umieściłem temat w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie :->

#2 Andrzej_B (Andrzej Bulandra)

Andrzej_B
  • Lokalizacja:
    Katowice

Napisano 18 sierpień 2013 - 18:28

No chyba, że macie jakieś propozycje jak aktywnie spędzić tam około tygodnia, z nastawieniem na fotoprzyrodę


Proponuję kajakiem/kanoe ze zbiornika Siemianówka do Narwiańskiego Parku Narowdowego - długość trasy ok. 130 km - w 7 dni spokojnie przepłyniesz.
Koszt wynajęcia kajaka ok. 20-50 zł/ dziennie zależnie do organizatora.
Widoki na tresie, obcowanie z przyrodą, cisza i spokój bezcenne :-)

Canon 7DII + 100/2.8L + 100-400L II

ambulandra.fotoprzyroda.pl


#3 gloryglory

gloryglory
  • Małomówny
  • 44 postów
  • Lokalizacja:
    Rybnik

Napisano 19 sierpień 2013 - 20:04

Niestety kajak odpada ze względu na koszta :-( ale dzięki za propozycje





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych