Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Ponton


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawko

dawko
  • Użytkownik
  • 800 postów
  • Lokalizacja:
    Golub-Dobrzyń

Napisano 14 luty 2013 - 12:28

Witam , pomału zbliża się sezon na ptactwo wodne. Mam fajne miejsce ale nie bardzo jest możliwość by wejść tam w woderach chce kupić sobie ponton przykrywać sie siata maskująca . Wybrałem sobie ponton http://allegro.pl/ro... ... 44978.html . Czy ktoś miał do czynienia z tym pontonem ? przewiduje jedna osobę plus tele. Dziękuje za info .

#2 Ark (Arkadiusz)

Ark
  • Użytkownik
  • 2221 postów

Napisano 14 luty 2013 - 12:50

dawko, fotografując z pontonu możesz mieć problem z perspektywą, ale rozumiem Cię, lepszy rydz niż nic ;-)

...spokój grabarza...

 

http://www.listkiewicz.eu


#3 Leśne Oko

Leśne Oko
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Lokalizacja:
    PK Dolina Słupi

Napisano 14 luty 2013 - 12:56

Po prostu spuści powietrze :mrgreen:

#4 dawko

dawko
  • Użytkownik
  • 800 postów
  • Lokalizacja:
    Golub-Dobrzyń

Napisano 14 luty 2013 - 12:58

Wiem o tym , ale ja nie jestem jakimś "Onanista patykowym" po prostu lubię robić zdjęcia i dają mi dużo radochy. Rok temu pływałem na materacu dwu osobowym. No i to taki średni pomysł. Chociażby dlatego ze materacem nie da się sterować. A dwa jak jest fala to woda wlewa mi się na pokład :mrgreen:

#5 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 14 luty 2013 - 13:12

Rosyjskie pontony są bardzo dobre. Sam mam dwa, jeszcze zza czasów ZSRR :mrgreen: Jeden leży na strychu, pewnie już sparciał, a drugi non stop w użyciu - wędkarstwo. W tym roku mam zamiar kupić jeszcze jeden. Generalnie bardzo dobry sprzęt, moje mają po kilkanaście jak - jak nie więcej - lat. W tym roku chyba kupię jeszcze jeden, a tamte odeślę na emeryturę ;-) Ja jeszcze sobie dorobiłem podłogę z listewek.

ALE...
... jak do wędkowania na małych akwenach, gdzie trzeba niejednokrotnie nieść ponton kilkaset metrów na plecach, polecam, tak do fotografowania już nie. Duże to, ptactwo się boi i niewygodnie się manewruje. Ciężko utrzymać w miejscu, a jeszcze gorzej fotografować :-) Lepiej wykonać pływadełko, wyjdzie pewnie nawet taniej niż kupno pontonu :-)

EDIT
aa mówisz, że nie bardzo jest tam jak wejśc w woderach... hmm no to mały ponton może być rozwiązaniem, ale tak jak mówiłem są niedogodności...

#6 dawko

dawko
  • Użytkownik
  • 800 postów
  • Lokalizacja:
    Golub-Dobrzyń

Napisano 14 luty 2013 - 14:21

Tylko pytanie czy ten ponton faktycznie jest rosyjski, czy tylko z nazwy? ponton musi być lekki bo mam z nim do przemaszerowania z 2 km. Plus aparat w plecaku, siatka trochę się tego do noszenia uzbiera.

#7 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 14 luty 2013 - 14:26

Tylko pytanie czy ten ponton faktycznie jest rosyjski, czy tylko z nazwy

hmmm nie zastanawiałem się nad tym, w sumie to nie wiadomo, ale jak ma jakieś ruskie dokumenty to chyba jest ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych