Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Plecak pod statyw SLIk 700...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 02 luty 2013 - 19:42

Witam, poszukuje plecaka typowo fotograficznego, który oprócz całego majdanu będzie miał system mocujący do statywu ciężkiego, mam SLIK'a 700DX czyli coś około 3-4 kg, plus głowica. Miałem ochotę pierwotnie na Lowepro Flipside 400 lub 500 ale przeczytałem na forum, ze kiepsko sobie dają rade mocowania tych plecaków z ciężkim statywem. Macie jakiś plecak do polecenia, albo patent do zamocowania ciężkiego statywu do plecaka foto?
z góry dziękuję.

#2 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 02 luty 2013 - 23:20

Fajny patent do noszenia statywu mają plecaki Lowepro z najnowszej serii Pro Trekker AW (300, 400 i 600). Tam na zewnątrz masz taką przegrodę w którą wkladasz nogę statywu i to wszystko. Fajne rozwiązanie, mało kłopotliwe.

#3 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 03 luty 2013 - 10:32

dzieki :-)
Plecak zacny (cenowo też) ale nie wiem, czy mocowanie boczne pod ciężki statyw będzie odpowiednie. W Flipside jest mocowanie centralne, tzn. po środku plecaka i wydawało mi się odpowiednie dla ciężkiego statywu, z boku trochę pewnie będzie niestabilnie. Chyba trzeba się zdecydować na tego Flipsida 400 i wzmocnić mocowanie statywu dodatkowymi trokami, które sa tanie i stosunkowo dobre...

#4 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 03 luty 2013 - 17:47

Lowepro Pro Trekker 600 AW ma mocowanie centralne, nie boczne. Inne plecaki z tej serii mają tak samo.

#5 PREM (Przemek Zięba)

PREM
  • Lokalizacja:
    Lublin

Napisano 03 luty 2013 - 19:41

Istotnie :-) zasugerowałem sie zdjęciem z włożonym w boczną kieszeń czy tez pod troki monopodem i innym
http://www.maitolait... ... W_Open.jpg
z włożonym statywem, ale wygląda, że to dodatkowe kieszenie...
dzieki!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych