Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Plecak foto


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#21 fotosc

fotosc

Napisano 31 styczeń 2013 - 22:34

Kzdego uzytkownika jest wybor po ktorej stronie ma tele , wszystko tam jest regulowane i do kazdych potrzeb przystosowac mozna :)

Mam taki plecak juz 4 rok i nawet zlego slowa na niego nie moge powiedziec :) mieszcze w niego dwa aparaty , trzy obiektywy , baterie , wizjet , lornetka siatka , glosnik , podpinam statyw i jest miejsce na termos , owszem wazy mi to wszystko troche , ale wytrzymuje

polecam bo warto

#22 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 01 luty 2013 - 18:16

Kzdego uzytkownika jest wybor po ktorej stronie ma tele , wszystko tam jest regulowane i do kazdych potrzeb przystosowac mozna :)

Tak, ale jeśli jedna strona jest pusta, a druga pełna to nie czuć dyskomfortu większego ciążenia na pełną stronę?

#23 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 01 luty 2013 - 20:38

Tak, ale jeśli jedna strona jest pusta, a druga pełna to nie czuć dyskomfortu większego ciążenia na pełną stronę?


Dla równowagi wkładasz cegłę :-) A tak na poważnie to ten plecak od fotosc jest bardzo pojemny mimo że za ciekawie nie wygląda.
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#24 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 01 luty 2013 - 21:24

jest bardzo pojemny mimo że za ciekawie nie wygląda.

Właśnie dlatego pojemny, że w środku tak rozwiązane przegrody, a nie jak w normalnych plecak lowepro przykładowo.

#25 fotosc

fotosc

Napisano 02 luty 2013 - 01:04

slawoj, nie wiem czy wiesz ale w kazdym plecaku przegrutki sa regulowane , wg wlasnych potrzeb :-) :-)

#26 ShedirAchird (Szymon Mic)

ShedirAchird
  • Użytkownik
  • 726 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 02 luty 2013 - 01:21

Tak, jak rodziciele wspominali, ogromne bydle z tego flipside 500.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Moje spostrzeżenia:
*Ma miejsce na statyw z tyłu, ale z ciężkim statywem jest problem. Na dobrą sprawę, to raczej noszenie takiego statywu przypiętego do plecaka mija się z celem, za to świetnie pasuje monopod.
*Po bokach są dwie siatkowe kieszenie, jednak wysoki termos, czy butelka 1,5 L raczej wyleci. Kieszenie te za to idealnie będą służyły za trzymajdła do mapy i innych tego typu rzeczy.
*150-tkę Sigmy mogłem postawić w środku i zajmowała tyle samo przestrzeni ładunkowej co Samyang, czy standardowy Tamron. Plecak jest głęboki.
*Fajna sprawa: pokrowiec oraz kieszeń pod statyw chowane do plecaka. Fajny detal, tak jak i gumki do trzymania luźnych pasków.

Ogólnie: plecak całkiem spory (ha! jeszcze większa mobilizacja do kupowania obiektywów), ale miejsce na prowiant lepiej sobie zorganizować samemu w środku.

C40D | T17-50 F/2.8 | C85 F/1.8 | S150 F/2.8
 
www.2obiektywy.pl


#27 Przewodnik

Przewodnik
  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 02 luty 2013 - 19:36

Rzeczywiście bydle.

#28 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 02 luty 2013 - 20:13

slawoj, nie wiem czy wiesz ale w kazdym plecaku przegrutki sa regulowane , wg wlasnych potrzeb

tak, ale w nim nie widzę możliwości takiej konfiguracji, żeby tele było po środku, a akcesoria i drobne szkła po bokach :-) Tak się przegródek nie ustawi w nim, z tego co widzę.

#29 emwi

emwi
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 luty 2013 - 21:09

oczywiście że tele pośrodku wejdzie, wystarczy pociągnąć w dół tą prawą środkową przegrodę, która na zdjęciu jest zgięta i przypięta do ściany

X-T3, X-T20, X-M1, K-5 IIS, S5 PRO i pleśniaków garść, szklarni nie ogarniam
 


#30 Nadol (Bartosz)

Nadol
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    podróżnik

Napisano 08 luty 2013 - 09:50

Witam

Ja z kolei znalazłem takie 3 ciekawe modele. Zna ktoś może je lub firmę i ma coś do powiedzenia na ten temat?

http://fstopgear.com/product/mountain

Pozdrawiam
Pozdrawiam Bartosz

#31 fotosc

fotosc

Napisano 08 luty 2013 - 19:48

kazdy plecak jest dobry byle tylko spelnial Twoje wymogi :-) :-)

#32 kociu

kociu
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Lokalizacja:
    Śląsk

Napisano 09 luty 2013 - 15:44

Panowie odnośnie plecaków, tez mam dylem. Wybrać Tamrac Expedition 7x czy Lowepro Vartec 300AW. Roby pytanie do ciebie, jak długie szkło wejdzie do tamrac-a?? Aktualnie posiadam Expedition 5 i jestem zadowolony co do jakości itp. problem w tym, że graty się już nie mieszczą.

#33 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 luty 2013 - 22:24

Roby pytanie do ciebie, jak długie szkło wejdzie do tamrac-a?

Ja najdłuższą mam sigmę 100-300/4. Chowam ja do bocznej przegródki w pionie i nad nią jeszcze mam miejsce na jeden obiektyw. Sprawdziłem też, że przy włożeniu obiektywu podpiętego do aparatu w centralną przegródkę jest jeszcze miejsce na jeden obiektyw pod tym zestawem.

#34 kociu

kociu
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Lokalizacja:
    Śląsk

Napisano 09 luty 2013 - 23:11

Dzieki za odp. wiec mysle ze 300 f2.8 wejdzie.

#35 =JARECZEK= (Jarek)

=JARECZEK=
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Wiek: 33
  • Lokalizacja:
    Łódź

Napisano 20 marzec 2013 - 22:04

http://www.foto-tip.... ... ts_id=1615
Ma ktoś taki plecaczek? Co o nim sądzicie?

Nikon D300s + Nikkor 300mmf/4


#36 Nadol (Bartosz)

Nadol
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    podróżnik

Napisano 30 marzec 2013 - 05:29

http://fstopgear.com...tain/satori-exp

Ja z kolei szukam alternatywy DLA TEGO 62L PLECAKA. PLECAK MA ZMIEŚCIĆ RZECZY Na wyprawę do Azji południowo-wschodniej i aparat z 2-3 obiektywami Z CZEGO Największy to sony G 70-300. JAKIEŚ PROPOZYCJE?

PRZEPRASZAM ZA LITERY ALE CAPS LOCK Nie współpracuje.
Pozdrawiam Bartosz

#37 rysz

rysz
  • Małomówny
  • 8 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 12:38

http://fstopgear.com/product/mountain/satori-exp

Ja z kolei szukam alternatywy DLA TEGO 62L PLECAKA. PLECAK MA ZMIEŚCIĆ RZECZY Na wyprawę do Azji południowo-wschodniej i aparat z 2-3 obiektywami Z CZEGO Największy to sony G 70-300. JAKIEŚ PROPOZYCJE?

PRZEPRASZAM ZA LITERY ALE CAPS LOCK Nie współpracuje.


Dość ciężko teraz z dostępnością, ale może uda się jeszcze znaleźć Naneu K5:
http://www.cyfrowe.p... ... ecak-.html

Sam mam K3L i sobie chwalę.

#38 kabat22a

kabat22a
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Wiek: 28
  • Lokalizacja:
    Przysucha

Napisano 30 marzec 2013 - 13:06

a taki zestaw to http://allegro.pl/lo... ... 04013.html
i to http://allegro.pl/lo... ... 31509.html
ten plecak z pierwszego linku podobno jakoś fajnie się podczepia do plecaka foto
canon 600d kit , Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM , Canon EF 50mm f/1.8 II
http://kamil-fotografia.manifo.com/

#39 ShedirAchird (Szymon Mic)

ShedirAchird
  • Użytkownik
  • 726 postów
  • Wiek: 38
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 03 kwiecień 2013 - 13:51

kabat22a, to zależy, co chcesz nosić. W 500 AW (model niżej niż wspomniany przez Ciebie) mógłbym zapakować z 10 szkieł, gdybym je miał. Tę Twoją 70-300 zmieścisz spokojnie na grubość plecaka, taki on głęboki. Sam się trochę przeraziłem, gdy paczka przyszła.

Po prostu ten plecak jest na prawdę obfity. Jak masz kasę na wypełnienie plecaka sprzętem, to kupujesz drogi i obszerny plecak. A jak nie, to lepiej te 400 zł różnicy dołożyć do kupna nowego obiektywu, aby było co nosić ;-)

C40D | T17-50 F/2.8 | C85 F/1.8 | S150 F/2.8
 
www.2obiektywy.pl


#40 rafiboj

rafiboj
  • Lokalizacja:
    Bogatynia

Napisano 14 maj 2013 - 13:55

Szukam czegoś MAŁEGO na 7D 400 5.6 + 24-105+ 1L butelka. Co polecacie?, ale tak jak piszę, ma być naprawdę mały.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych