Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Poszukuję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafał

Rafał
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 19 grudzień 2006 - 22:55

Kumpla na wyprawy, ale nic poza tym ;) lokalizacja TORUŃ
Rafał
Dołączona grafika

#2 Rafał

Rafał
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 19 grudzień 2006 - 22:57

Aha.. Witam wszystkich - jestem nowy :)
Rafał
Dołączona grafika

#3 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 grudzień 2006 - 11:03

Witaj Rafale - jak zwykle - zapraszam do komentowania i dzielenia się z nami swoimi zdjęciami. Regulamin też warto przeczytać :roll: :mrgreen:

:ninja:


#4 Rafał

Rafał
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 25 grudzień 2006 - 13:51

Witam, witam

Już się zapoznałem, mam nadzieje że poznam jakiegoś kumpla do wspólnych wędrówek.
Rafał
Dołączona grafika

#5 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 grudzień 2006 - 13:59

JAk lokalizacja Toruń, to może by skoczyć nad Zalew Zegrzyński? wiem ze to dla ciebie kawełk drogi, ale jest paru ludzi z Wawy - IMHO Zegrzyn to jedno z ciekawszych miejsc w tej okolicy, podczas zimy. Chyba nie ma tu nikogo z Torunia.

:ninja:


#6 enter

enter
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • Lokalizacja:
    Wawa

Napisano 25 grudzień 2006 - 22:33

Kiedy masz zamiar wybrać się w Toruń?
Jak z noclegiem.
wiosna mi pasuje [będę po sesji] i może będę miał jeszcze urlop
Dołączona grafika

#7 rycerz

rycerz
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 19 sierpień 2008 - 16:26

żeby nie zakładac nowego wątku: ja też szukam jakiegoś kumpla robiącego zdjęcia ptakom...chodzi o wspólne wyjazdy żeby było razniej i bezpieczniej pod namiotem...szukam osoby z Dolnego śląska ( ideałem byłby ktoś z Jeleniej Góry :-) )...ten ktoś nie musi byc jakimś super fachowcem i znawcą fotografii lecz raczej wielkim miłośnikiem ptaków...z góry zakładam że będzie też sympatyczny i kontaktowy...bo przecież wszyscy miłośnicy ptaków są sympatyczni ;-) kontakt na pw
edit: pomyślałem że może to byc każda osoba [ wiek i takie tam obojętny ] która lubi ptaki, niekoniecznie je fotografuje ale na przykład lubi je obserwowac z bliska lub daleka...

#8 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 19 sierpień 2008 - 20:41

Ja spędziłem z kolegą Rycerzem kilka dni na obozie nad zbiornikiem Turawskim i muszę przyznać że bardzo sympatyczny z niego człowiek :mrgreen:
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#9 Anna_W

Anna_W
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 20 sierpień 2008 - 22:36

edit: pomyślałem że może to byc każda osoba [ wiek i takie tam obojętny ] która lubi ptaki, niekoniecznie je fotografuje ale na przykład lubi je obserwowac z bliska lub daleka...


Się zgadamy po 15tym 8-)
Kobiecie tym bardziej gorzej chodzić ze sprzętem w pojedynkę niestety. :-( Półbiedy jak się na komentarzach kończy. :-/
Zapraszam na moją skromną stronę :) http://www.annaw.pl | E-3 + szkła różne





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych