Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

W pogoni za zdjeciem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gutek

Gutek

Napisano 13 czerwiec 2012 - 07:37

http://puszcza-bialo... ... g.html?m=1

#2 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:30

Gutek,
Popraw link. Ciekawy artykuł i piszący go zapewne ma wiele racji natomiast przykre jest to, że polska jest krajem papierkowym - na wszystko trzeba zezwolenia i za wszystko trzeba płacić.

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#3 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 13 czerwiec 2012 - 10:23

ciekawe o kim mowa :lol:

#4 Leśne Oko

Leśne Oko
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Lokalizacja:
    PK Dolina Słupi

Napisano 13 czerwiec 2012 - 11:15

Nie ważne o kim mowa , problem w lasach narasta . Mało tego, dużo ludzi nie tylko z aparatem ale i lunetą robią szkody . Edukować i szkolić , tylko tak można rozwiązać ten problem . Mnie natomiast zastanawia zezwolenie z RDOŚ , gdyż myślałem że jest wydawane na określone miejsce ( zaznaczone na mapie i z warunkami robienia tych zdjęć terminem i odległością ) . Jeżeli tak jest to dlaczego automatycznie nie jest zbadane to przez urzędników RDOŚ czy faktycznie jest tam gatunek chroniony i nie tworzy strefy .
Jako że sam pracuje w LP drażni mnie brak komunikacji między rożnymi organizacjami ekologicznymi które znają miejsca występowania chronionych gatunków a nie przekazują to gospodarzowi terenu . Znam akcje gdzie były lokalizowane gniazda przez znaną organizację i dalej te informacje nie szły nigdzie dalej .A sam przygotowując projekty gospodarcze na przyszły rok muszę te rzeczy wyłączyć ze względu na ich chroniony charakter .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych