Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Wabiki mp3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 arturmsi

arturmsi
  • Małomówny
  • 6 postów

Napisano 05 kwiecień 2012 - 20:00

Witam,
Macie może jakieś ciekawe wabiki mp3? mam kilka ale się nie bardzo sprawdzają. Potrzebuje coś na sarnę i lisa, mam pisk koźlęcia i myszy ale słabo to działa..może coś innego macie? ;)

#2 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 05 kwiecień 2012 - 21:08

Witam,
Macie może jakieś ciekawe wabiki mp3? mam kilka ale się nie bardzo sprawdzają. Potrzebuje coś na sarnę i lisa, mam pisk koźlęcia i myszy ale słabo to działa..może coś innego macie? ;)


Kliknij w ten link: www.google.pl w oknie, które się otworzy wpisz: "wabiki mp3" i kliknij ENTER.

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#3 arturmsi

arturmsi
  • Małomówny
  • 6 postów

Napisano 06 kwiecień 2012 - 00:07

uwierz, że zrobiłem tak wiele razy wcześniej, i mam wabiki z różnych portali, jednak na sarnę i lisa oprócz paru powtarzających się, nie ma nic nowego. A chciałbym poznać te, które są sprawdzone. Możliwe, że okażą się te same które mam, może wtedy przekonam się do ich używania. A taka zgryźliwość nie była wcale potrzebna w temacie ;]

#4 Ark (Arkadiusz)

Ark
  • Użytkownik
  • 2221 postów

Napisano 06 kwiecień 2012 - 03:35

arturmsi, wiesz jak "pisk koźlęcia" stresuje kozę?! Zastanów się czy warto stresować zwierzęta zwłaszcza, że sarny można podejść bardzo blisko-wystarczy trochę cierpliwości i dobry wiatr.

...spokój grabarza...

 

http://www.listkiewicz.eu


#5 kamil3

kamil3
  • Użytkownik
  • 353 postów
  • Lokalizacja:
    obrzeża GPN, konina

Napisano 06 kwiecień 2012 - 08:08

arturmsi, w ogóle nie wab na pisk koźlęcia. Lisa też łatwiej zwabić jakimś mięskiem.
D90, 18-200mm





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych