Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czy jesteś za wątkiem "Spotkania z myśliwym"?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
77 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za funkcjonowaniem niemoderowanego wątku poświęconego naszym relacjom z myśliwymi. (79 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za funkcjonowaniem niemoderowanego wątku poświęconego naszym relacjom z myśliwymi.

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#41 kondzio

kondzio
  • Małomówny
  • 22 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 22:50

Marcin STFN w swoim poście ma też ziarnko racji, bo to wszystko zależy od myśliwego. Nie chcę nikogo obrazić, ale niektórzy są myśliwymi dla pasji, a niektórzy, albo dla sportu, albo dla postrzelania i ''rzezi''.
a200 200mm 500mm

#42 karp1225

karp1225

Napisano 28 listopad 2011 - 22:54

Ja na tak z czystej ciekawości,a rzeźników nie lubię :)))

Nikon D 300 - 600/4 VR - Nikkor 80-400/4,5-5,6 VR II - 150/2,8 - 10-20/4-5,6 - Manfrotto 055XPROB+501 HDV

http://robert-babisz.manifo.com/


#43 Animus

Animus

Napisano 29 listopad 2011 - 19:27

Nie jestem fanem łowiectwa, ale podyskutować zawsze można. Jestem na TAK.

#44 skylux

skylux
  • Użytkownik
  • 261 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 19:46

A tak tu było miło, kurturarnie ;-) Ale chyba zima idzie to i atmosferę trzeba podgrzać :-P Ciekawe ile jeszcze czasu to forum pociągnie w obecnej formule jak się zacznie rzucanie do gardeł :mrgreen: Szkoda :-(

P.S. Głosowałem oczywiście na nie
"W tak pięknych okolicznościach przyrody... i tego... i niepowtarzalnej... "

#45 Judyta

Judyta
  • Użytkownik
  • 2223 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 20:10

Ciekawe ile jeszcze czasu to forum pociągnie w obecnej formule jak się zacznie rzucanie do gardeł

Nie trzeba zakładać takiego tematu aby forum zaczęło padać, zobacz ile fajnych osób przestało tu zaglądać i się przeniosło na inne strony, do końca nie wiem dlaczego tak się stało no ale niestety....
I ja się dołączyłam do osób piszących nie na temat, zaraz wszystkim się dostanie :mrgreen:

#46 Ark

Ark
  • Użytkownik
  • 2221 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 20:24

Nie rozumiem Waszych obaw (tych na tak i tych na nie), przecież jeżeli ten wątek zostanie utworzony, to nikt nikogo na siłę nie będzie zmuszał do jego czytania. Miałem w rodzinie myśliwego (obecnie tylko szwagier poluje, a jak wiadomo, szwagier to nie rodzina więc piszę w czasie przeszłym ;-) ), ale osobiście nie jestem fanem łowiectwa.
Głosowałem na - TAK, a czy będę czytał to co tam zostanie napisane to już inna kwestia.

...spokój grabarza...

 

http://www.listkiewicz.eu


#47 Vulpes

Vulpes

Napisano 29 listopad 2011 - 20:25

Zagłosowałam na tak. Temat (czy tego chcemy, czy nie) dotyczy nas wszystkich, więc dlaczegóż mielibyśmy go unikać? Lepiej będzie, jeżeli dyskusje o myśliwych będą zebrane w jednym wątku, niż miałyby pojawiać się w każdym wątku dotyczącym gatunków objętych tzw. pozyskaniem łowieckim.
Do myśliwych osobiście nic nie mam, ale tyko do etycznych. Szkoda tylko, że tak znaczna część z bractwa św. Huberta to zwyczajna hołota...

jeżeli ten wątek zostanie utworzony, to nikt nikogo na siłę nie będzie zmuszał do jego czytania.

To samo chciałem napisać. :-)
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#48 August

August

Napisano 29 listopad 2011 - 20:31

Ciekawe ile jeszcze czasu to forum pociągnie w obecnej formule jak się zacznie rzucanie do gardeł

Nie trzeba zakładać takiego tematu aby forum zaczęło padać, zobacz ile fajnych osób przestało tu zaglądać i się przeniosło na inne strony, do końca nie wiem dlaczego tak się stało no ale niestety....
I ja się dołączyłam do osób piszących nie na temat, zaraz wszystkim się dostanie :mrgreen:


Judyta nie jest tak źle, możliwe, że sporo "weteranów" rezygnuje, ale przybywają nowi.
Użytkowników nam nie ubywa, na jakość pokazywanych zdjęć też nie ma powodów się uskarżać. To normalne, że ktoś gdzieś zniknie na dłużej, w końcu różnie się losy plotą, ale zauważ ilu wraca. Jeszcześmy nie zginęli...

A kolorki rozdajemy za "falstarty" w wiadomej sprawie, a nie za dyskusję w ogóle.
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#49 UDILEK

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 20:38

Ciekawe dlaczego niektórzy myślą, że wysoki poziom kultury tego forum nagle się zakończy z powodu wątku "spotkania z myśliwym". Przecież forumowicze zostaną ci sami. Do tej pory modowie wygaszali takie tematy z powodu zapisu w regulaminie (pkt.5.1). Wydaje mi się, że jeśli wątek powstanie będzie się rozwijał tak jak każdy inny i być może przyczyni się w jakimś stopniu do uniknięcia podobnych sytuacji jak z siedemnastoletnim obserwatorem ptaków z Puszczy Białowieskiej, którego myśliwi z leśnikami zapędzili przed sąd.

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#50 kucik

kucik

Napisano 29 listopad 2011 - 20:38

Jestem na Tak z takiego powodu, że z spotykanymi do tej pory myśliwymi w 90% miałem dobre relacje, wielu mi pomogło radą lub czynem, a i wiele zdjęć powstało dzięki nim. Owszem, trafiałem na debili, ale to historie na później. Do poruszania takich tematów wątek jak najbardziej może się przydać, choć wg mnie moderacja tematu jest obowiązkowa.

#51 slawoj

slawoj

Napisano 29 listopad 2011 - 22:37

Na "sąsiednim" forum juz jest podobny wątek :-)

#52 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 23:15

....Do poruszania takich tematów wątek jak najbardziej może się przydać, choć wg mnie moderacja tematu jest obowiązkowa.


Jeżeli wątek byłby moderowany to oczywiście zamiast głosować na "NIE" zagłosował bym na "TAK"

Chociaż sam już nie wiem.. Gdyż ostatnio na forum wyczytałem kilka wypowiedzi z przekleństwami mimo tego nie zauważyłem aby autorzy byli "poczęstowani" ostrzeżeniem. :-)

Pozdrawiam.

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#53 NiceDmg

NiceDmg
  • Użytkownik
  • 1290 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 21:54

slawoj, jedynie się cieszyć , trzeba sprawę nagłaśniać.

#54 slawoj

slawoj

Napisano 30 listopad 2011 - 22:02

slawoj, jedynie się cieszyć

Sam nie wiem...

#55 Drojac

Drojac

Napisano 01 grudzień 2011 - 19:13

Jak najbardziej "TAK". I nie chodzi tu o wyżywanie się na myśliwych, chociaż większości należałoby się, ale każdy ma prawo przedstawić swoje zdanie na temat myślistwa i przy okazji nie zaśmiecać innych wątków. Zresztą ostatnio usunięto kilka moich postów z tego właśnie powodu, chociaż uzasadnienie tego było przynajmniej idiotyczne. Nie wspomnę o tym, że moderator usuwający posty nie raczył się nawet podpisać pod tym.

#56 kamil3

kamil3
  • Użytkownik
  • 353 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 20:42

Nie wspomnę o tym, że moderator usuwający posty nie raczył się nawet podpisać pod tym.


Wielka szkoda że tak jest.
wystarczyła by krótka notatka że dana rozmowa została usunięta oraz powód.
D90, 18-200mm

#57 UDILEK

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 21:08

Drojac, kamil3, mój post też został usunięty, ale jak już wyżej pisałem jest punkt 5.1 w regulaminie , który wszystko wyjaśnia.

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#58 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 21:08

zgadza się ...tak niegodziwie postąpili i ze mną...teraz będzie można się na nich wyżyć...
Przecież jasne jest że moderatorzy to myśliwi....????? :mrgreen:
przypominam że malarstwo Vincenta van Gogha było dla współczesnych nic nie warte

#59 michalv

michalv

Napisano 01 grudzień 2011 - 22:33

Trzeba będzie wprowadzić punkt w regulaminie o zakazie krytyki moderatorów :mrgreen:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#60 kamil3

kamil3
  • Użytkownik
  • 353 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 22:50

UDILEK, nic nie wyjaśnia bo czasem wchodzę na forum i nie wiem gdzie się podziały czyjeś posty. A może mi się śniło i nikt nic nie pisał...
D90, 18-200mm