Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czy w ogóle będziemy mogli podchodzić zwierzęta?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów
  • Lokalizacja:
    Roztocze

Napisano 16 listopad 2011 - 21:03

Jaka szkoda że Stanisław Bareja nie żyje.... :mrgreen:

ps: Ostapowicz a czy Ci przyrodnicy z tytułami do owych ludzi (grzybiarzy, wędkarzy,turystów i fotografików) dopiszą również myśliwych...?
jak wszyscy to wszyscy...babcia też...
przypominam że malarstwo Vincenta van Gogha było dla współczesnych nic nie warte

#22 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 16 listopad 2011 - 21:09

ps: Ostapowicz a czy Ci przyrodnicy z tytułami do owych ludzi (grzybiarzy, wędkarzy,turystów i fotografików) dopiszą również myśliwych...?
jak wszyscy to wszyscy...babcia też...


buhaha, w cuda wierzysz:D?

Przecież bardziej spłoszy zwierzęta zakamuflowany pod siatką fotograf niż gnająca przez las nagonka.
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#23 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 16 listopad 2011 - 21:15

Marek__ZZ, tak w tym konkretnym przypadku dotyczy to zarówno babci jak i myśliwego.
Wojtek

#24 UDILEK (Jarek)

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów
  • Wiek: 59
  • Lokalizacja:
    Wieluń

Napisano 16 listopad 2011 - 21:27

Coś mi się wydaje, że ta ustawa jest właśnie pod myśliwych, do tej pory mogli nam skoczyć w lesie a teraz będą mieli na to paragraf. Zwróćcie uwagę ilu z wysokopostawionych oficjeli jest myśliwymi, od prezydenta począwszy.

ps.
ciekaw jestem jak długo wytrwa ten wątek...

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#25 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 16 listopad 2011 - 21:33

UDILEK, - pod myśliwych? a od kiedy oni mogą egzekwować prawo? nie mieli i nie mają takich przywilejów.

W ogóle to panikujecie niepotrzebnie.
Ważniejsze rzeczy nie są egzekwowane a co dopiero to. Przepis powstał po to by można było zaradzić w pewnych ekstremalnych sytuacjach(łażenie pod dziuplami dzięciołów w czasie karmienia, przesiadywanie pod gniazdami itp). A i to będzie ciężkie do uchwycenia, bo kto to będzie sprawdzał? nie ma do tego ludzi, strażników zamało by to ogarnąć, a i szkodliwość marna więc nikt nie będzie na to tracił ludzi, czasu, pieniędzy.

Dla mnie temat zamknięty. Umarł przy narodzinach :P
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#26 Quechua

Quechua
  • Użytkownik
  • 411 postów
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 16 listopad 2011 - 21:39

Zezwolenie na odstępstwa od zakazów kosztuje 82zł, dla świętego spokoju warto takie mieć.

 

 

6d + 24-105 4 L + 85mm 1.8 + 40MM F/2.8 + 50d + 055XPROB + 804RC2
 


www.przemekbicki.pl


#27 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 16 listopad 2011 - 21:41

A ja nie rozumiem w jakim celu powielać już istniejące tematy. Wątek o dokładnie takiej tematyce istnieje już na forum od wielu miesięcy i jest w nim sporo ciekawych i dających do myślenia wypowiedzi.

Dla mnie temat zamknięty. Umarł przy narodzinach :P

Dla mnie też.

#28 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 listopad 2011 - 21:52

Niniejszym zamykamy ten temat - i nie ze względu na niechęć moderacji do dyskusji, ale właśnie dlatego, że taki temat już mamy.
Chętnych do dalszej dyskusji zapraszam tutaj:
http://www.fotoprzyr... ... 40,210.htm
<p>Nikon FX i Olympus m4/3





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych