Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Konkurs Jesień 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Głosuję na zdjęcie nr.

Głosuję na zdjęcie nr.

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 01 styczeń 2011 - 18:53

Monastor, aloes, - zwykły użytkownik może mieć ważne powody.
Gdy ktoś zgadza się na administrowanie to wypadałoby by dbał o rozwój forum w tym porządek i przebieg konkursu.
W/g mnie to przejaw lekceważenia sprawy. Gdy ja jestem za coś odpowiedzialny to nie zapominam o tym...
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#42 moby dick

moby dick
  • Lokalizacja:
    Zręcin k/Krosna

Napisano 01 styczeń 2011 - 19:38

Monastor, aloes, - zwykły użytkownik może mieć ważne powody.
Gdy ktoś zgadza się na administrowanie to wypadałoby by dbał o rozwój forum w tym porządek i przebieg konkursu.
W/g mnie to przejaw lekceważenia sprawy. Gdy ja jestem za coś odpowiedzialny to nie zapominam o tym...

Trudno się z tym nie zgodzić...
P.S. kurdeniewiemco teraz to BANA masz jak w banku a ja razem z Tobą :blush:
Canon 7D; C 400/5.6 L; Benro gh-2; Patrol GR

#43 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 01 styczeń 2011 - 20:18

Gdy ktoś zgadza się na administrowanie to wypadałoby by dbał o rozwój forum w tym porządek i przebieg konkursu.
W/g mnie to przejaw lekceważenia sprawy.

Weź kolego zastanów się czasem bardziej zanim coś napiszesz, bo mimo całej sympatii jaka mam dla Twojej osoby trochę za dużo sobie pozwalasz. Nie patrz na pryzmat innych przez swoją osobę, świat nie kręci się wokół zdjęć i forum.

#44 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 01 styczeń 2011 - 20:41

Przypominanie to dobra rzecz, ale nie zawsze o tym się pamięta szczególnie jak

świat nie kręci się wokół zdjęć i forum

.
Mi to na myśl przyszło jak zobaczyłem niewielką ilość nadesłanych fotek.
kurdeniewiemco ma trochę racji co do odpowiedzialności ale patrz cyt. wyżej, szczególnie, że modery i adminy poświęcają się dla nas z własnej woli i trzeba to uszanować. Natomiast kurdeniewiemco mógłbyś też przypomnieć o zbliżającym się terminie, a nie marudzić. Osobiście mam do siebie ździebko żalu, że tego nie zrobiłem bo liczyłem na inni to zrobią :-| .

Trochę będzie szkoda jak konkurs zostanie zamknięty. Ale jak mus to mus. Sądzę, że to czy będzie istniał nadal to zależy tylko i wyłącznie od NAS - forumowiczów. Do sprawy można podejść tak: jeżeli frekwencja przy konkursie zimowym nadal będzie marna, no może niepotrzebnie tracą nasi "opiekunowie" czas. Jeżeli na zimowy konkurs wpłynie uczciwa ilość prac i będzie w czym wybierać to wtedy można by zaryzykować następną edycję >>WIOSNA 2011<<.

#45 PatrykGala

PatrykGala
  • Lokalizacja:
    Złotów

Napisano 01 styczeń 2011 - 22:12

Roby, skoro taki chętny to niech podejmie się pilnowania tego ;-) Oczywiście po uzgodnieniu. Skoro "kolorowi" nie mają zbyt wiele czasu, to w pewnych dziedzinach mogą się podzielić władzą ;-)

Ale przynajmniej wywołała sie dyskusja, może to da "motywacje" zapominalskim ( do których sam należę :oops: )
Patryk, Pozdrawiam

#46 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 01 styczeń 2011 - 22:41

PatrykGala przez pewien czas byłem modem i wiem, że to nie jest takie łatwe, szczególnie, jak się ma rodzinę, zainteresowania no i do tego jeszcze pracę, która np. nie wiąże się z zainteresowaniami oraz nie ciągłe przebywanie przed monitorem komputera. Stąd też należy tutaj wręcz ugłaskać naszych (jak to ładnie nazwałeś) kolorowych i dążyć do tego żeby nie likwidowali konkursu, a może znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Chociaż wiem, z tym to różnie bywa :-( .

#47 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 01 styczeń 2011 - 22:50

a może znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Chociaż wiem, z tym to różnie bywa :-( .

Ja juz zadeklarowałem pomoc wczesniej i jakby co to chetnie służe :-) czasu mam sporo.

#48 PatrykGala

PatrykGala
  • Lokalizacja:
    Złotów

Napisano 01 styczeń 2011 - 23:33

A może coś takiego niektórzy by wstawili w swoje podpisy?
http://dodatki.net/p... ... st=Konkurs

Tylko że na forum wyłączony jest HTML, i nie wiem jak to wstawić za bardzo, jest to licznik do końca konkursu, tła można zmieniać.
Patryk, Pozdrawiam

#49 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 01 styczeń 2011 - 23:43

To by musiał być jakiś solidny banerek, który by wszystkich witał: niezalogowanych, logujących się i co jakiś czas wyskakiwałby zalogowanym z taką informacją i licznikiem. Sądzę ze trzeba ująć te trzy opcje bo zaraz się znajdą marudy, co to znajdą wytłumaczenie, czemu nie mogli posłać (wiem po sobie :mrgreen: ) . Jednym słowem coś w formie upierdliwej reklamy :mrgreen: . Ale tego typu "zabawka" to już zależy od władz wyższych. Bo na razie wynika z tego, że kombinujemy jak zmusić ludzi do wysyłki zdjęć na konkurs, a może tak trzeba :?:

#50 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 02 styczeń 2011 - 11:06

A nie wystarczy informacja na stronie głównej??Tam gdzie są komunikaty odnośnie regulaminu(w tej chwili na zielono),napisać to w jakimś wyróżniającym się kolorze .

#51 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 02 styczeń 2011 - 13:21

A nie wystarczy informacja na stronie głównej??

Pewnie wystarczy. Twierdzę, że dla niektórych z nas nie trzeba nawet przypominaczy. Oby taka informacja nie obiła się o oczy i po jakimś czasie okaże się że zacznie być ignorowana. Ale w końcu jesteśmy dorośli i trochę odpowiedzialności na nas spoczywa więc taki banerek powinien być wystarczający.

#52 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 03 styczeń 2011 - 11:08

Od wiosennej edycji, organizacją konkursu zajmie się michalv





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych