Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

5.1 punkt regulaminu - zamienic/usunac.


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 slawoj

slawoj

Napisano 28 wrzesień 2010 - 18:40

Tutaj i tak jest delikatnie, na fp.art.pl nawet nie można umieszczać zdjęć urządzeń łowieckich.


No dokładnie! Zamieściłem tam kozła z amboną w tle i od razu pojechali po mnie :mrgreen:

#22 Guest_deuter_*

Guest_deuter_*

Napisano 28 wrzesień 2010 - 18:50

Głupi fanatyzm.

#23 PatrykGala

PatrykGala

Napisano 28 wrzesień 2010 - 18:52

Głupi fanatyzm.

Może po prostu zasady? Jak Ci się nie podoba to droga wolna.....
Patryk, Pozdrawiam

#24 Guest_deuter_*

Guest_deuter_*

Napisano 28 wrzesień 2010 - 18:57

Fanatyzm też opiera się na pewnych zasadach , tak samo jak zdrowy rozsądek.

#25 PatrykGala

PatrykGala

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:03

deuter, nie musisz rozumieć fanatyków, masz ich tylko szanować.....
Patryk, Pozdrawiam

#26 Monastor

Monastor
  • Użytkownik
  • 3527 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:14

deuter, nie musisz rozumieć fanatyków, masz ich tylko szanować.....

To samo powinno działać w drugą stronę. Tym czasem niektórzy na forum mają skłonności do potępiania wszystkiego, co z myślistwem związane i manifestowania tego na forum. Pada hasło: Patrzcie jaki okropny myśliwy! i mamy 10 stron lamentów miłośników przyrody.

#27 Roby

Roby
  • Zarządca
  • 16206 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:37

Patrz go socjolog się znalazł :mrgreen:

A jak do tego zrobię jeszcze "jaskółkę" to będzie łokej?
Nie przesadzaj z tym doszukiwaniem na siłę.

Kolego jak dalej będziesz wypowiadał się w taki sposób to pewno nie zdążysz pokazać na tym forum przyrodniczego zdjęcia.

#28 tomek_80

tomek_80

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:40

Ja bym to od razu wywalił w kosmos ale nie mam tam uprawnień, michalv się obija :mrgreen:

- masz rację Sebaok. Zawsze możecie podyskutować na PW. Jak sobie przypominam wcześniejsze "dyskusje" to mi się włos na głowie jeży...
Tomek

#29 Judyta

Judyta

Napisano 28 wrzesień 2010 - 19:57

Roby, w końcu ktoś zareagował- dzięki, bo już mnie korciło.

#30 Guest_deuter_*

Guest_deuter_*
  • Gość

Napisano 28 wrzesień 2010 - 20:38

Kolego jak dalej będziesz wypowiadał się w taki sposób to pewno nie zdążysz pokazać na tym forum przyrodniczego zdjęcia.


Zart słowny rozdmuchany jak balon i okraszony groźbą?
Dżizes...
Ależ nie ma problemu,sam się wyrzucam i tyle z tego naporu na pokazywanie.

#31 morav

morav

Napisano 28 wrzesień 2010 - 23:09

To ja koledze pomogę.

#32 Drojac

Drojac
  • Użytkownik
  • 1246 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 08:52

Zbyt dużo było już kłótni i niepotrzbnych złych emocji na temat łowiectwa na tym forum. Stąd ten zapis w regulaminie ...


... czego dowodem jest ten wątek

... Stanowisko administracji jest jednoznaczne i jestem przeciwny, zeby to zmieniać.


więc po co dyskusja ? efektem niej jest usunięcie użytkownika FP, który pod wpływem emocji powiedział ciut za dużo chociaż i z tym można by polemizować. W każdym razie wypowiedziało się dość jasno i jednoznacznie trzech moderatorów oraz trzech administratorów a możliwość "wałkowania" wątku istnieje nadal. Po co ?

#33 Judyta

Judyta
  • Użytkownik
  • 2223 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 09:27

Drojac, masz rację, skoro zostało to już postanowione to powinien wątek zostać zamknięty. Ale jeżeli chodzi o nowego użytkownika forum to nie jest to jedyne miejsce w którym się wypowiadał. I sądzę że nie tylko z tego powodu został usunięty bo jeżeli ktoś na samym początku tak się zachowuje to co by później wypisywał. Chyba nie chcesz żeby to forum wyglądało tak jak wiele innych.

#34 michalv

michalv
  • Zarządca
  • 14230 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 09:40

Zgadzam się z Wami całkowicie.
Niniejszym wątek zamykam.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka