Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Nie widzę podtematów na forum Wróblowe


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maddie

Maddie
  • Małomówny
  • 10 postów

Napisano 12 kwiecień 2010 - 18:47

Wiem, że musiałam coś kliknąć i nie wiem jak/gdzie to odkliknąć. Szukałam w moim profilu, a także spróbowałam kliknąć "Pokaż wszystkie ignorowane tematy" (może przypadkiem kliknęłam, żeby je wszystkie ignorować...), ale tylko napis zniknął, nic się nie pojawiło.

Ostatnim razem jak widziałam tematy w tym forum, przy kursorze pojawił mi się kwadracik podobny do tego z "Nie brałaś udziału w tej dyskusji" (myślałam że to ten sam) i nie chciał się "odczepić", był przy kursorze nawet jak przesunęłam go gdzie indziej. Poklikałam, żeby się odczepił, i prawdopodobnie tak ukryłam sobie wszystkie tematy w tym forum.

Mam doświadczenie z vBulletin, z phpBB żadnego, więc gdyby jakaś dobra dusza pomogła mi to odkręcić, byłabym bardzo wdzięczna.

#2 Roby

Roby

Napisano 12 kwiecień 2010 - 21:22

Spróbuj kliknąć w zielona belkę na napisie wróblowe, powinno pomóc :-) A jak nie to się jeszcze zastanowimy ;-)

#3 Maddie

Maddie
  • Małomówny
  • 10 postów

Napisano 12 kwiecień 2010 - 22:34

Pomogło! Wielkie dzięki! Wszyskiego próbowałam, ale nie tego. :laugh: