Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

IV Ogólnopolski Plener Fotoprzyroda - Podlasie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#61 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:28

Planuje wyjazd z Wawy

Dobrze by było jakbyś dopisał sie do listy, bo nie będziesz uwzględniony w noclegach, chyba że planujesz samemu coś znaleźć ;-)

#62 TOMeS

TOMeS
  • Użytkownik
  • 1129 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 kwiecień 2010 - 09:31

Roby, na razie planuje, ale skoro sugerujesz...
MichałZ
2. KrzysiekG
3. michalv (wyżywienie)
4. Scrubby (całodniowe wyżywienie) (samochód z Warszawa)
* 5. Kaśka (śniadania + kolacje)
* 6. Mikouak (śniadania + kolacje)
7. McMorris
8. mentha (czwartek-kolacja, piątek-śniadanie,obiad, kolacja, sobota podobnie i w
niedzielę-śniadanie)
9. Kasiamat
10.trocinek
11.UBI (nocnleg z piątku na sobotę +sniadanie i kolacja)
12. Skawek (jestem w czwartek - obiady w piątek i sobotę, w sobotę wieczorem wyjeżdżam.
13. August - (nocleg z piątku na sobotę, sobota cała do wieczora/nocy, czy zostanę do niedzieli jeszcze się decyduje...)
14. Norbius (wstępnie staram się być od piątku wieczorem ale będę wiedział na pewno dopiero w przyszły weekend)
15. Roby (wyżywienie)
16. osoba towarzysząca - Roby (wyżywienie) + brzdąc (wyżywienie we własnym zakresie )
17. TOMeS (noclegi: przyjazd piątek, wyjazd prawd. niedziela, wyżywienie)

pozdrawiam,

TOMeS

 

Zapraszam na mój profil na FB:  http://www.facebook....ynskiFotografia  ;) 


#63 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 kwiecień 2010 - 11:19

Aktualizuję
Roby, na razie planuje, ale skoro sugerujesz...
MichałZ
2. KrzysiekG
3. michalv (wyżywienie)
4. Scrubby (całodniowe wyżywienie) (samochód z Warszawa)
* 5. Kaśka (śniadania + kolacje)
* 6. Mikouak (śniadania + kolacje)
7. McMorris
8. mentha (czwartek-kolacja, piątek-śniadanie,obiad, kolacja, sobota podobnie i w
niedzielę-śniadanie)
9. Kasiamat
10.trocinek
11.UBI (nocnleg z piątku na sobotę +sniadanie i kolacja)
12. Skawek (jestem w czwartek - obiady w piątek i sobotę, w sobotę wieczorem wyjeżdżam.
13. August - (nocleg z piątku na sobotę - kolacja , sobota cała do wieczora/nocy śniadanie, obiad, kolacja, czy zostanę do niedzieli jeszcze się decyduje...)
14. Norbius (wstępnie staram się być od piątku wieczorem ale będę wiedział na pewno dopiero w przyszły weekend)
15. Roby (wyżywienie)
16. osoba towarzysząca - Roby (wyżywienie) + brzdąc (wyżywienie we własnym zakresie )
17. TOMeS (noclegi: przyjazd piątek, wyjazd prawd. niedziela, wyżywienie)

TOMeS, Ja najpewniej ruszę prosto z pracy - planuję się nawet urwać z godzinę-dwie,
Będę więc pewnie jechał między 13 a 14 - ruszam z Tarchomina (Polfa).
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#64 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:53

Drodzy plenerowicze frekwencja dopisuje, ale moje możliwości noclegowe pomału się wyczerpują :cry: a chciałbym wszystkim zapewnić godziwe warunki pobytu.

Dlatego kolejne osoby dopisujące się do listy proszę o zapoznanie się z ofertą noclegową, proponowanych parę postów wcześniej, kwater w Drohiczynie lub o kontakt bezpośrednio ze mną tel 606 97 44 33

Osoby które chcą przyjechać na krócej lub zdecydują się w ostatniej chwili proszę o zabranie śpiworów i przygotowanie się na mniej komfortowe warunki noclegowe :-/

Przypominam o planowanych konkursach i prezentacjach swoich najlepszych zdjęć - Mc Morris będzie tarabanił rzutnik - oby nie na darmo ;-)
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#65 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 kwiecień 2010 - 10:33

Witajcie ,

Bardzo cieszę się już na te kilka dni, oj będzie się działo... :-P
Fajnie, że już tyle się nas zebrało...ostatnio miałem przyjemność być kilka razy u Beaty i Michała i zapewniam Was, że :
- miejsce jest baaardzo rodzinne i piękne...
- dla tych, co nie lubią spędzać czasu w samochodzie, 20 metrów od domu zaczyna się starorzecze Bugu, 100 metrów od domu pływają bobry, 50 metrów od bramy jest gniazdo boćków, które można grzecznościowo rewelacyjnie obserwować z silosa paszowego, nie wspomnę już o sarnach, których w okolicy jest tyle, co myszy polnych ;-) No i oczywiście te podlaskie krajobrazy...rozlewiska Bugu...itp,itd :-P ( w temacie rozlewisk - proponuję wziąć ze sobą kalosze, wodery, co kto ma...)
- dla tych, którym nie przeszkadza godzinka w samochodzie może kilka faktów ( już bez opisu )
> Białowieski PN , ok. 80 kilometrów
> Biebrzański PN , ok. 100 km
> Narwiański PN , ok. 80 km
> Podlaski Przełom Bugu , ok. 30 km
> Puszcza Mielnicka , ok. 25 km
> Nadbużański Park Krajobrazowy , 0 km
> Delikatesy Topaz w Drohiczynie ( dobre lokalne piwa ) - ok 8 km ;-)
- dla tych co lubią harcerskie klimaty ( Pozdrowienia dla Logiełki ;-) ) ; ognisko, kajaki, ponton , rowery, traktor z przyczepą itp...

No i z tych wyżej wymienionych powodów ja na przykład rezygnuję i nie jadę na plener...wolę spędzić te kilka dni w Złotych Tarasach ( ziemniaki po 0,99 za paczkę 10 kg !!!) lub Arkadii ( mąka po 0,69!!!) ;-) :mrgreen:

Pozdrawiam
Krzysiek

#66 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 03 kwiecień 2010 - 11:07

Michał.Z, mam nadziję, że jak mi żoneczka pozwoli na nocleg to kawałek podłogi na materac i śpiwór się znajdzie?

A przy okazji dla wszystkich

Zdrowych, pogodnych i pełnych miłość Świąt Wielkanocnych

#67 Judyta

Judyta
  • Użytkownik
  • 2223 postów
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 03 kwiecień 2010 - 12:53

Logiełka-a mi mężulek na nocleg nie pozwolił :cry: , ale przyjadę na kilka godzin w piątek i w sobotę-chyba- tak czy inaczej na nic się nie zapisuję ani nocleg ani wyżywienie- niestety. Jeszcze nie wiem o której uda mi się z domu wymknąć, ale jak przyjadę to gdzie was szukać ? Z tego co czytałam to nie tylko ja przyjadę w ciągu dnia. Czy na początek każdy chodzi na własną rękę, jak to u was wygląda?

#68 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 03 kwiecień 2010 - 14:47

Aktualizuję
Roby, na razie planuje, ale skoro sugerujesz...
MichałZ
2. KrzysiekG
3. michalv (wyżywienie)
4. Scrubby (całodniowe wyżywienie) (samochód z Warszawa)
* 5. Kaśka (śniadania + kolacje)
* 6. Mikouak (śniadania + kolacje)
7. McMorris
8. mentha (czwartek-kolacja, piątek-śniadanie,obiad, kolacja, sobota podobnie i w
niedzielę-śniadanie)
9. Kasiamat
10.trocinek
11.UBI (nocnleg z piątku na sobotę +sniadanie i kolacja)
12. Skawek (jestem w czwartek - obiady w piątek i sobotę, w sobotę wieczorem wyjeżdżam.
13. August - (nocleg z piątku na sobotę - kolacja , sobota cała do wieczora/nocy śniadanie, obiad, kolacja, czy zostanę do niedzieli jeszcze się decyduje...)
14. Norbius (wstępnie staram się być od piątku wieczorem ale będę wiedział na pewno dopiero w przyszły weekend)
15. Roby (wyżywienie)
16. osoba towarzysząca - Roby (wyżywienie) + brzdąc (wyżywienie we własnym zakresie )
17. TOMeS (noclegi: przyjazd piątek, wyjazd prawd. niedziela, wyżywienie)
18. Logiełka - przyjazd w czwartek - wyjazd w sobotę po śniadaniu. Wyżywienie. Nocleg jak pisałem wcześniej wezmę materac i śpiwór ;-)

Judyta, nie wiem gdzie będziemy chodzić, jakby co to dzwoń 601 092 961

#69 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 03 kwiecień 2010 - 18:37

Logiełka podłóg Ci u mnie dostatek :mrgreen: , spoko damy radę.

Judyta do mnie też możesz dzwonić, wszak jestem miejscowy

KrzychuG dzięki za zwięzłą informację turystyczną , jak pozwolisz to zamieszczę na stronce ;-)

W kwestii posiłków myślę, że szczegóły i tak dogramy na miejscu bo wiele zależy od tego jak i gdzie pójdziemy i jak i kiedy dojedziecie ale mam już rozeznanie co do za potrzebowania
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#70 turbol

turbol
  • Lokalizacja:
    Biała Podlaska

Napisano 03 kwiecień 2010 - 19:14

Postaram się Was odwiedzić w czasie pleneru – mam do Drohiczyna rzut beretem ;-)

#71 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 kwiecień 2010 - 19:59

1.MichałZ
2. KrzysiekG
3. michalv (wyżywienie)
4. Scrubby (całodniowe wyżywienie) (samochód z Warszawa)
* 5. Kaśka (śniadania + kolacje)
* 6. Mikouak (śniadania + kolacje)
7. McMorris
8. mentha (czwartek-kolacja, piątek-śniadanie,obiad, kolacja, sobota podobnie i w
niedzielę-śniadanie)
9. Kasiamat
10.trocinek
11.UBI (nocnleg z piątku na sobotę +sniadanie i kolacja)
12. Skawek (jestem w czwartek - obiady w piątek i sobotę, w sobotę wieczorem wyjeżdżam.
13. August - (nocleg z piątku na sobotę - kolacja , sobota cała do wieczora/nocy śniadanie, obiad, kolacja, czy zostanę do niedzieli jeszcze się decyduje...)
14. Norbius (od piątku wieczorem do niedzieli, wyżywienie)
15. Roby (wyżywienie)
16. osoba towarzysząca - Roby (wyżywienie) + brzdąc (wyżywienie we własnym zakresie )
17. TOMeS (noclegi: przyjazd piątek, wyjazd prawd. niedziela, wyżywienie)
18. Logiełka - przyjazd w czwartek - wyjazd w sobotę po śniadaniu. Wyżywienie. Nocleg jak pisałem wcześniej wezmę materac i śpiwór ;-)

Aktualizuję....jak szczęście dopisze to zabiorę się z TOMeSem i McMorrisem ;-)

#72 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 03 kwiecień 2010 - 20:26

Turbol fajnie Cię będzie spotkać ,kontaktuj się ze mną w razie potrzeby.
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#73 UBI (Robert)

UBI
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 03 kwiecień 2010 - 21:42

solidaryzując się z bratem , poprosze również o kawałek podłogi spiwór i materac mam
a przy okazji wszystkim życze Wesołego Alleluja
pozdrawiam
CANON

#74 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 11:08

Witam, ja w kwestii wyżywienia ;-)

Skoro wychodzimy przed świtem to rozumiem, że na śniadanko (może ciut późniejsze) wracamy? Jeżeli nie, to może już wieczorem damy radę przygotować wałówkę na plener na następny dzień? To samo z obiadem. Zapewne nie wrócimy na 14-15 na obiad ze zdjęć, więc może istnieje szansa na przesunięcie obiadu na obiado-kolację a kolację na ognisko?
Nie byłem jeszcze z Wami na takich wypadach więc nie wiem jak to wygląda. Moze jakiś bywalec odpisze/opisze ?
SCRUBBY - moje tracki GPS z różnych wypadów

C40D | S10-20 | C50 | C24-105L | Cokin | DIGIPOD A2841P | BH-15N | NEX-3, 16mm

#75 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 05 kwiecień 2010 - 13:49

SCRUBBY, My idziemy a Ty zostajesz i robisz Sushi :-D

Pozdrawiam

#76 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 15:32

Oj.... Logiełka! Oj.... ;-)

A na serio to jak ma to wyglądać, bom ciekaw okrutnie!
SCRUBBY - moje tracki GPS z różnych wypadów

C40D | S10-20 | C50 | C24-105L | Cokin | DIGIPOD A2841P | BH-15N | NEX-3, 16mm

#77 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 05 kwiecień 2010 - 16:36

SCRUBBY, wszystko reguluje pogoda.
Zazwyczaj jest pobudka i wschód. Jak jest ładnie i chęć w narodzie, to dłuższe szlajanie, jak nie, to powrót na śniadanie. Potem wypad na parę godzin i ulubiona aktywność plenerowa Trocinka :lol: - spacer :mrgreen: W zależności od panujących warunków i zaplanowanej trasy, powrót na obiad lub atak na zachód prosto ze spaceru.
Jeżeli najpierw obiad, to potem zazwyczaj jakieś zajęcia w grupach, czy co tam gupi kaowiec wymyśli :-D
Kolacja, jak się uda. A potem seminaria, wykłady, zajęcia praktyczno-techniczne, pokazy slajdów, dyskusje aż po świt... :->
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#78 TOMeS

TOMeS
  • Użytkownik
  • 1129 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 kwiecień 2010 - 16:39

Jaki jest schemat działania w terenie? Bardziej integracja i działanie w grupie czy rozdzielanie się? Ciekawy jestem jak to wygląda organizacyjnie.
Ktoś "nastawia się" na ptice i zwierzynę?

pozdrawiam,

TOMeS

 

Zapraszam na mój profil na FB:  http://www.facebook....ynskiFotografia  ;) 


#79 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 05 kwiecień 2010 - 18:53

Moi drodzy p..........
Do posiłków podchodzimy dość elastycznie, bo wiadomo i tak najważniejsze są zdjęcia ;-)
Myślę że konkretnie to i tak ustalimy to na miejscu w zależności od pogody i gryplanu.
Obiad, obiadokolacja, ognisko wszystko jest do ustalenia

Jednak jak już coś ustalimy trzeba się będzie tego trzymać bo może się kuchnia ( żona i teściowa) zbuntować :oops:

Co do planu działania to mam parę propozycji.Chciałbym pokazać parę moim zdaniem ciekawszych miejsc w najbliższej okolicy w tym jest jeden dłuższy spacer nad Bugiem.

Co do nastawiania się na zwierzynę to większej grupie raczej kiepsko wychodzi.
chociaż ostatnio focenie saren z " naganką " było ciekawym doświadczeniem :lol:
Ale myślę że jednak nie będziemy tego praktykować

Jeśli chodzi o wędrówki nad Bugiem to ze względu na mocno opadającą wodę cały czas wszystko się zmienia.
Jeszcze jedno, tutaj wegetacja jest około 2 tygodnie do tyłu w stosunku do centrum Warszawy :shock: wiadomo - za Bugiem

Najważniejsze w tym wszystkim jest spotkanie ludzi o podobnym odchyleniu od normy i spędzenie czasu po naszemu.
Amen
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#80 TOMeS

TOMeS
  • Użytkownik
  • 1129 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 kwiecień 2010 - 18:59

Najważniejsze w tym wszystkim jest spotkanie ludzi o podobnym odchyleniu od normy i spędzenie czasu po naszemu.
Amen

I tego będziemy się trzymać :lol:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych