Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Bielsko-Biała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 02 marzec 2010 - 10:36

Witam,

W związku z imprezami sportowymi odbywającymi się w Bielsko-Białej, dot. też mojego miasta, w ten weekend (6-7 Marzec) będę mieć okazję aby tam się zjawić. Niedziela praktycznie od świtu do godz 17 będzie wolna więc chętnie skoczyłbym na dłuższy spacer (może foto-spacer ?:D ) więc pytanie do fotoprzyrodników z tego regionu ? gdzie warto ? naturalnie chodzi mi o miejsca poza samym miastem. Z góry dziękuję za informacje.

pozdrawiam

#2 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 03 marzec 2010 - 22:25

o cóż za zbieg okolicznośći ja prawdopodobnie też będę w tym czasie w tych okolicach. Może zorganizujemy jakiś mini plenerek na wyjeżdzie :mrgreen:

Miejscowi Tubylcy wspomogą ?

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#3 sasic (Rafał)

sasic
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 04 marzec 2010 - 06:17

Jest tu wiele świetnych miejsc :roll: , co konkretnie chcielibyście zobaczyć?

#4 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 04 marzec 2010 - 17:33

wiele nie jesteśmy w stanie zobaczyć bo to raptem kilka godzin w niedzielę. generalnie nie interesuje nas miasto - tyle mogę powiedzieć. łyknąć oczami trochę przestrzeni, jeśli się da to tez obiektywem a co warto to każdy tamtejszy Fotoprzyrodnik chyba wie najlepiej więc zdajemy się na Was ;-)

#5 sasic (Rafał)

sasic
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 06 marzec 2010 - 16:40

No cóż, przy tej pogodzie, to polecam raczej zwiedzanie Starego Bielska.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych