Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Mały błąd w opisie forum


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 aloes

aloes
  • Użytkownik
  • 271 postów

Napisano 15 luty 2010 - 18:22

Problem jest drobny i pewnie rzucił mi się w oczy przy guglaniu wyłącznie dlatego, że mam wyćwiczone oko redaktora. Niemniej może warto byłoby to poprawić; po co już na wstępie witać gości błędem? A oto on. Na hasło "fotografia przyrodnicza" google wyrzuca nasze forum już na drugim miejscu, ale...

Dołączona grafika

Ktokolwiek Ma Władzę, może niech dopisze to jedno "r"? :)

PS. Jak tak patrzę na podgląd wiadomości, rzuca mi się w oczy, że w sumie w zwrocie "forum Fotograficzne" "fotograficzne" też wypadałoby napisać małą literą, a "przyrodniczo-fotograficzne" - bez spacji. Dawajmy dobry przykład dbania o język! :)
Canon 40D, C 24-105, C 100-400, Sigma 10-20, C 100 Macro, C 430 ExII, Manfrotto, Sirui, różny drobiazg i wielkie plany.
Ponadto C PowerShot SX220, rower, sporo zapału i straszliwy brak czasu.

#2 Qgito

Qgito

Napisano 15 luty 2010 - 23:34

Poprawione - Google musi jednak odświeżyć podpis.

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#3 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 22:31

A ja znalazłem mały błąd w opisie wątku piecuszek i pierwiosnek - pokrzewkowate.W tej chwili jest piecuszek i pierwionsek.Błąd mało zauważalny ,ale warto poprawić.

#4 michalv

michalv

Napisano 27 kwiecień 2010 - 21:40

Dzięki :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka