Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

tak na mróz po prostu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anna_W

Anna_W
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:10

Wracamy wczoraj z uczelni. Mróz okropny. Wysiadamy z auta - coś piszczy. Wydawało mi się, że się przesłyszałam, ale nadsłuchuję - piszczy i piszczy. Ruszamy wzdłuż drogi, pisk coraz głośniejszy. Nagle widzę, że Bartek przyśpiesza, tonie w zasypanym rowie i wynosi z niego pudło. W pudle - kot. Siedzi takie małe, nastroszone i się drze. Na oko półroczne. Zadbany, mięciutka sierść, przytulaśny - widać, że był kiedyś kotkiem domowym. Biały w pręgowane łatki, prześliczny. KOTKA.
Jakim trzeba być "człowiekiem", aby wywalić w pudle takiego kota na mróz? Bo sąsiad potwierdził - ktoś wywalił... tylko, że wszyscy myśleli, że śmieci... Jakbym w nocy padało, to po prostu by tego kotka zasypało....

Teraz pilnie szukam dla niego domku! Mam już 2 psy i 2 koty, nie dam rady przygarnąć kolejnego zwierzątka. Gdyby jeszcze moja banda, go chciała zaakceptować, ale nie chce. Póki co dałam go do garażu, ale nie mogę przecież tam go trzymać. Schronisko odpada, bo jak ktoś się chociaż trochę zna na realiach, ten wie, że kotek tam nie przeżyje.

Sprawa jest naprawdę pilna!!! Kotek znajduje się obecnie 10 km od Wrocławia. Dowiozę go w razie potrzeby....

Dołączona grafika
Zapraszam na moją skromną stronę :) http://www.annaw.pl | E-3 + szkła różne

#2 aloes

aloes
  • Użytkownik
  • 271 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowsze :)

Napisano 14 styczeń 2010 - 19:03

Rozpuściłam wici wśród znajomych z Wrocławia.

Słów brak.
Canon 40D, C 24-105, C 100-400, Sigma 10-20, C 100 Macro, C 430 ExII, Manfrotto, Sirui, różny drobiazg i wielkie plany.
Ponadto C PowerShot SX220, rower, sporo zapału i straszliwy brak czasu.

#3 robkiz

robkiz

Napisano 14 styczeń 2010 - 19:36

Zajzyj Anno na forum forum.miau.pl jest szansa ze Ci ktos pomoze.

Takiego s....syna tez sie powinno w pudle na mroz wystawic :evil: .
Robert

#4 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 14 styczeń 2010 - 19:39

robkiz, - dokladnie....
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#5 Anna_W

Anna_W
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 14 styczeń 2010 - 19:45

Zajzyj Anno na forum forum.miau.pl jest szansa ze Ci ktos pomoze.

Takiego s....syna tez sie powinno w pudle na mroz wystawic :evil: .


Tak, tak znam miau, mam tam konto chyba już 5 rok, jeszcze się wstrzymuję, bo marzy mi się dom docelowy. Schron we Wrocławiu znam też na tyle, aby w życiu tam nie oddać zwłaszcza kota. :->

Mam już przygarniętą m.in. kotkę brytyjską (tak, koty z rodowodem też się oddaje - moją, bo była już 5 letnia w chwili adopcji (teraz 9 letnia) i rasa przestała być modna jak stwierdziła właścicielka) i już mnie nic a nic nie zdziwi.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję, jakiekolwiek wici wskazane. ;-)
Zapraszam na moją skromną stronę :) http://www.annaw.pl | E-3 + szkła różne





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych