Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Rowerem wzdłuż Wisły.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz0207

lukasz0207
  • Użytkownik
  • 287 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 październik 2009 - 14:06

Chciałbym pokonać taką trase w przyszłym roku, tylko w internecie jest bardzo bardzo mało informacji na ten temat. Może ktoś z Was przejechał tą trase i podzieli się cieakwymi radami?? Chodzi mi jaką trasą się jedzie. Ja chciałbym jak najbliżej Wisły.
Nikon D60 N 15-55 VR N 55-200 AF-S VR :)
http://www.fotografer.za.pl/galeria/#0
Pozdrawiam!!

#2 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów
  • Lokalizacja:
    Roztocze

Napisano 17 październik 2009 - 21:36

Tej trasy akurat nie przejechałem ale mam za sobą wiele innych..
bierzesz mapę kolego i jedziesz...nocleg czyli namiot albo kwatera lub coś lepszego..i powodzenia...
przypominam że malarstwo Vincenta van Gogha było dla współczesnych nic nie warte

#3 UDILEK (Jarek)

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów
  • Wiek: 59
  • Lokalizacja:
    Wieluń

Napisano 17 październik 2009 - 22:58

Ja byłem dwa razy na wypadzie rowerowym z kumplem w północno-wschodniej Polsce (Mazury, Biebrza, Bałtyk). Dwa tygodnie, około 1500 km, od 30 do 200 km dziennie, 1995 i 1997 rok. Noclegi w namiocie zupełnie na dziko albo "u ludzi", zależy jak się trafiło. Trasę planowaliśmy na żywo z dnia na dzień. Były to moje najlepsze wakacje w życiu. Życzę ci tego samego. Jakbyś miał jakieś szczegółowe pytania to służe radą, a trasę musisz wybrać sobie sam jak napisał Marek__ZZ.

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#4 WildRoses

WildRoses
  • Lokalizacja:
    kujawsko-pomorskie

Napisano 18 październik 2009 - 14:51

Jak pisali poprzednicy - najlepiej usiąść nad w miarę dokładną mapą i samemu opracować trasę - przynajmniej masz pewność, że zobaczysz akurat to co chcesz. Natomiast z nieprzyrodniczych atrakcji - w Dolinie Dolnej Wisły warto przyjrzeć się śladom Menonitów - np. w Chrystkowie (okolice Świecia).
Nikon i klamoty





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych