Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czerwiec 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#1 fotosc

fotosc

Napisano 31 maj 2009 - 23:38

Tym razem ja zaczne :)

1
Dołączona grafika

2
Dołączona grafika

3
Dołączona grafika

#2 Wojtek_sl

Wojtek_sl
  • Lokalizacja:
    Siemianice

Napisano 01 czerwiec 2009 - 06:45

Pięknie zacząłeś ;-)

#3 widz

widz

Napisano 01 czerwiec 2009 - 07:42

pierwszy raz widzę,żeby rybołów atakował czaplę.co znaczy głód ;-) :-D
taki rybołów to marzenie.mocno zacząłeś ten miesiąc.

#4 Messenger

Messenger

Napisano 01 czerwiec 2009 - 08:46

fotosc, No to chyba już od początku nie ma co wstawiać fotek. Wysoki poziom na sam początek
Piękny rybołów

#5 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 01 czerwiec 2009 - 18:36

fotosc Super, ale pojechałeś, wstyd cokolwiek wstawiać.

Pozdrowionka

#6 DS71

DS71
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Lokalizacja:
    Czempiń

Napisano 01 czerwiec 2009 - 18:45

fotosc za poprzednikami, również uważam że pięknie zacząłeś :->

#7 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów
  • Lokalizacja:
    Gorzów Wlkp.

Napisano 01 czerwiec 2009 - 20:42

jeszcze pare strzałów fotosia i znowu przyjdzie tylko czytać komentarze :mrgreen:
dobrze zaczęty miesiąc mobilizuje panowie i panie 8-)
Olympus E-510 Sigma 135-400mm Fotografia to zabawa

#8 niemar

niemar
  • Lokalizacja:
    Kujawsko-Pomorskie

Napisano 01 czerwiec 2009 - 21:32

fotosc za poprzednikami, również uważam że pięknie zacząłeś :->


Coś widzę, że ktoś ma tutaj czapkę "niewitkę". Fotosc, ja już nie wiem jak Ty to robisz.

Nie ma co, czerwiec od kilku godzin, a tu już strach coś wrzucać ;-)

#9 maciejowy (Maciej Smolarczyk)

maciejowy
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 01 czerwiec 2009 - 22:11

fotosc, zaczales z gornej polki i watek bedzie sie ciezko rozwijac ;-) piekne
nikon d90 + nikkor 18-105 VR II + nikkor 70-300 VR II + sigma 150-500 APO DG HSM OS + 10 mm f/2.8 EX DC FISHEYE HSM
http://msmolarc.republika.pl

#10 fotosc

fotosc

Napisano 02 czerwiec 2009 - 00:05

przesadzacie Panopwie i Panie :) mam jeszcze kilka ujec , moze troche lerpszej jakosci , przynajmniej mi sie podobaja , ale to moze pozniej , jak sie watek rozkreci :)

a poki co , to jakis ptaszek , nazwy nie znam , ale mi sie spodobal , wiec mu zdjecie zrobilem :)
brak perspektywy :( bleeeeeeeeee :( jak ja takich zdjec nie lubie :(

4

Dołączona grafika

5
zebyscie nie mysleli , ze mi ptaki nie odlatuja , to jeszcze to :( bylo by tez ujecie z ryba , ale AF nie zdazyl :(
Dołączona grafika

6

Dołączona grafika

#11 moby dick

moby dick
  • Lokalizacja:
    Zręcin k/Krosna

Napisano 02 czerwiec 2009 - 00:12

fotosc, nr 6 Kapitalne!
Canon 7D; C 400/5.6 L; Benro gh-2; Patrol GR

#12 robkiz

robkiz

Napisano 02 czerwiec 2009 - 08:22

tez mi sie 6 podoba, niemniej jednak czas najwyższy przypomnieć panu Sylwestrowi do czego służy ten watek. Mimo ze sam go sobie założył. Ale nie znaczy to ze będzie sobie sam ustalał reguły o nie mój panie. :lol:
Oczywiście fotosc żartuje i potrafię zrozumieć ze nie jesteś zadowolony do końca z tych fotek i ze Twoim zdanie nadają sie do bezkrwawych.

U mnie tymczasem kuraki. Na dodatek ptaszyska parkowe. Jakos kucając za żywopłotem w parku z wycieczkami głośnych niemcow i chamskich polakow nie potrafię sie poczuć jak prawdziwy fotoprzyrodo ;)

7
Dołączona grafika

8
Dołączona grafika

9
Dołączona grafika
Robert

#13 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 02 czerwiec 2009 - 08:40

fotosc, nie wiem czy wiesz, ale to nie jest wątek dla Ciebie. Dla ciebie są wątki tematyczne. Kurcze, ale lizus ze mnie :-P
robkiz, żeby poczuć się jak prawdziwy fotoprzyrodnik trzeba iść do lasu, na łąkę, w góry, na bagna.... :-D
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#14 robkiz

robkiz

Napisano 02 czerwiec 2009 - 08:56

Święta prawda Vulpes ale jak juz łażę po mieście i nawinie sie takie kolorowe ptaszydło grzechem byłoby nie pstryknąć. Zwłaszcza ze ostatnio jakaś bieda u mnie. :-/
Robert

#15 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 02 czerwiec 2009 - 08:58

robkiz, paw dobry jest do ćwiczeń bo duży, ładny i kolorowy ;-) Poćwiczysz na takim i będziesz wiedział co robić wówczas gdy przed obiektywem będzie Ci paradował głuszec ;-)
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#16 pczarnul

pczarnul
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Lokalizacja:
    Gdańsk

Napisano 02 czerwiec 2009 - 09:29

fotosc, 2 jest bardzo ładne podobnie jak inne Twoje fotki - MSZ wrzucaj do tematycznych.

#17 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 czerwiec 2009 - 10:48

10.
Dołączona grafika
Tu wypatrzył rywala i pogonił go .......mnie zresztą też próbował ,łaził dookoła szczekał dewastował krzaczki .....
2 godziny wytrzymałem jakoś :mrgreen: potem przyszły jelenie i daliśmy sobie spokój z pogróżkami :mrgreen:

#18 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 02 czerwiec 2009 - 10:57

Szkoda, że mu zad obciąłeś. Zazdroszczę wrażeń!
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#19 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 czerwiec 2009 - 11:06

Szkoda, że mu zad obciąłeś.

na pozostałych 200 fotach jest cały i zdrowy ..... zresztą nie na niego polowałem :mrgreen:

#20 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów
  • Lokalizacja:
    Gorzów Wlkp.

Napisano 02 czerwiec 2009 - 20:39

O i to jest piekna fota do bezkrwawych..... :mrgreen: ,a nie jak te poprzednie gnioty :roll: :-P
gratuluje spotkania i emocji Magnum
Olympus E-510 Sigma 135-400mm Fotografia to zabawa





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych