Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Marzec 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
649 odpowiedzi w tym temacie

#61 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 04 marzec 2009 - 08:42

Porażka ... Czy tak zawsze musi być ? :-/

Nie ma co się załamywać. Chyba nie tylko ciebie dotyka taka sytuacja. Wczoraj byłem na rozpoznaniu nowego dla mnie terenu, oczywiście bez aparatu. I jak zazwyczaj w takich sytuacjach ptaki dosłownie są na wyciągnięcie ręki :evil: Może przesadzam z tą "bliskością" , ale zdecydowanie częściej mi się zdarza mieć je tak blisko, a jednocześnie nie mieć możliwości zrobić zdjęcie.
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#62 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 04 marzec 2009 - 08:53

to było w tonie żartobliwym , nie tam żebym odrazu załamana była :-P Trudno może jeszcze nadaży się okazja, choć teraz raczej będę leżała plackiem na plaży i fotografowała mewy a nie sikory. ;-) których jakoś nie wiedzieć czemu nie lubię.

P.S. Dzięki chłopaki za słowa wsparcia. Mam nadzieję, że szybko osiedlimy się w nowym miejscu całkiem odmiennym charakterem od naszego rodzinnego miasta. W tym wszystkim jest o wiele więcej plusów niż minusów, więc jak ma być inaczej niż dobrze ;->

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#63 krzych

krzych

Napisano 04 marzec 2009 - 09:19

Qelka, miedzy pospolitymi mewami mozna znalezc perelki, a na jesienne przeloty biegusow i brodzacych bedziemy do Ciebie na plaze na plenery jechac! Glowa do gory, zrob rozpoznanie w nowym terenie a pewnie okaze sie ze i tam mozna zrobic dobry uzytek z tele. Pozdrawiam i powodzenia!

#64 fotosc

fotosc

Napisano 04 marzec 2009 - 12:30

Qelka, jak przeprowadzasz sie nad wode , to miod malinka , nawet nie wiesz co Cie czeka :)a drobnica tez jest :) wszedzie sa ptaki , tylko trzeba uwaznie popatrzec , Ty too juz umierz tak ze nie ma problemu :)a zre zartowalas to tez wiem :)

43
Dołączona grafika

44 ostrosc jest na samcu , akcja jest przypadkowa :)
Dołączona grafika

45
Dołączona grafika

co ona mu zlego zrobila to nie mam pojecia :) ehh ta plec :)

#65 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 04 marzec 2009 - 16:05

fajna akcja . Co to za ptaki ?

46. inaczej

Dołączona grafika

47.

Dołączona grafika

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#66 fotosc

fotosc

Napisano 04 marzec 2009 - 16:47

na 46 fajne tlo :) a nazywa sie House Finch :)

#67 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 04 marzec 2009 - 19:43

Tylko co on bidny z oczkiem ma? :-|
Qelka, 46 jakoś bez szału, za to 47 mówi do mnie "chcesz taki obiektyw..." :-P
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#68 fotosc

fotosc

Napisano 04 marzec 2009 - 20:49

Tylko co on bidny z oczkiem ma? :-|
Qelka, 46 jakoś bez szału, za to 47 mówi do mnie "chcesz taki obiektyw..." :-P


hehe dobre :)

#69 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 04 marzec 2009 - 22:47

takie tam byle co - walczę z tłem
48.

Dołączona grafika

49.

Dołączona grafika

50.

Dołączona grafika

a powiadają , że chłopy nie są wymagające :-P i za to lubie to forum daje kopa i nie pozwala spocząć na laurach ;-)

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#70 fotosc

fotosc

Napisano 04 marzec 2009 - 23:15

jesli chodzi o tlo , to najciekawsze jest na 48 :)a na 50 to tylko ta dolna czesc tla ladna :) ale to tylko MZ :)

#71 masko

masko
  • Lokalizacja:
    Lubelszczyzna

Napisano 04 marzec 2009 - 23:28

Qelka - przyjemne zdjęcia, fajnie się wszystko poukładało na 49 ;-)

Od siebie wrzucam 2 dokumenty, chciałem powalczyć trochę z tematem, ale z 200mm to sobie mogę... :-| :-(

51
Dołączona grafika

52
Dołączona grafika

#72 toron27

toron27

Napisano 04 marzec 2009 - 23:59

masko, nie przejmuj się ja ze 100-300 4.5/5.6 mogę niewiele więcej, dla tego na ptaki za mocno się nie nastawiam a szczególnie na drobnicę, z resztą u mnie z drobnicą jest krucho, mozna by rzec pustynia. Trochę sikorek do mnie w tym roku na balkon poprzylatywało, ale tu trudno cos zrobić bo jest loggia czy jak ją tam zwał i światło mam wyłącznie od tyłu(tzn pod obiektyw)

#73 Messenger

Messenger

Napisano 05 marzec 2009 - 01:21

masko ponumeruj zdjęcia.

53. Jeszcze jedno z pobytu w domu (chociaż zrobione w lutym mam nadzieję że mnie nie skrzyczycie)
Dołączona grafika

#74 pestkos

pestkos
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Lokalizacja:
    Oświęcim\Grojec

Napisano 05 marzec 2009 - 09:29

Qelka jak dla mnie 49 najlepsza z serii

Masko gratuluje spotkania.MZ kadry dobre.

Messenger bliziutko byłeś tej siksy.To zaokienne, balkonowe zdjecie? Czy z czatowni?
NIKON + SIGMA + BENRO

#75 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów
  • Lokalizacja:
    Gorzów Wlkp.

Napisano 05 marzec 2009 - 12:04

Qelka, już pisałem -- dochodzisz do perfekcji
masko, gratuluje raniuszków,mnie sie jeszcze nie udało ich złapać

Z dzisiejszego wypadu przed praca.Bo jeszcze zapomnę jak sie zdjęcia robi :->
53
Dołączona grafika
54
Dołączona grafika
55
Dołączona grafika
Olympus E-510 Sigma 135-400mm Fotografia to zabawa

#76 fotosc

fotosc

Napisano 05 marzec 2009 - 13:20

55 ladny portret :)

#77 toron27

toron27

Napisano 05 marzec 2009 - 20:24

Donoszę, :mrgreen: że fotki 26 i 27 z tego wątku znalazły się w dzisiejszym numerze Tygodnika Nowodworskiego.
Wiem, że to nie żadne cuda, ale chodziło tylko o stwierdzenie faktu pojawienia się pierwszych żurawi

#78 niemar

niemar
  • Lokalizacja:
    Kujawsko-Pomorskie

Napisano 05 marzec 2009 - 21:26

Donoszę, :mrgreen: że fotki 26 i 27 z tego wątku znalazły się w dzisiejszym numerze Tygodnika Nowodworskiego.
Wiem, że to nie żadne cuda, ale chodziło tylko o stwierdzenie faktu pojawienia się pierwszych żurawi


GRATULUJĘ!

#79 masko

masko
  • Lokalizacja:
    Lubelszczyzna

Napisano 05 marzec 2009 - 21:40

marcinm
ładnie Ci ptaki pozują, ale popracowałbym nad tym patykiem - taki nieszczęsny trochę, topory, obcięty i okorowany do tego... Przydałoby się coś zgrabniejszego i ładniejszego - idąc poza miasto można znaleźć bardzo fajne patyki porośnięte porostami, trzeba się tylko trochę rozejrzeć ;-)

#80 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 05 marzec 2009 - 21:47

toron27 napisał/a:
Donoszę, że fotki 26 i 27 z tego wątku znalazły się w dzisiejszym numerze Tygodnika Nowodworskiego.
Wiem, że to nie żadne cuda, ale chodziło tylko o stwierdzenie faktu pojawienia się pierwszych żurawi



GRATULUJĘ!


ja również gratuluję

nie wiem czy wiecie, że w obecym numerze Braci Łowieckiej znajdują się również zdjęcia naszego forumowego kolegi o czym mam przyjemność donieść :] Jeżeli ma ochotę niech się ujawni a dla dociekliwych radzę przestudiować Brać :) i oczywiście gratuluję oraz życzę publikacji okładkowych ;-)

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych