Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czatownia sebaok'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zibientomo

Zibientomo
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Mikołów

Napisano 01 marzec 2009 - 14:26

Nasunęło mi się pytanie, czy czatownię używa się sezonowo przez jakiś określony czas w roku czy można cały rok??
Canon 450 D, Canon EFS 18-55mm f/3.5-5.6, 100mm f/2.8 MACRO, Sigma 70-300 F4-5.6 APO DG MACRO

#22 sebaok

sebaok

Napisano 01 marzec 2009 - 17:22

Nasunęło mi się pytanie, czy czatownię używa się sezonowo przez jakiś określony czas w roku czy można cały rok??


Jeśli chodzi o ptaki drapieżne to kawałek jesieni i zime, a na inne pierze i futro używa sie cały rok.

#23 Zibientomo

Zibientomo
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lokalizacja:
    Mikołów

Napisano 01 marzec 2009 - 18:29

Dziękuję za odpowiedź

no to git :D

Ponieważ niestety czasem nie jestem w stanie poruszać się w zimę nawet po chodniku, a co dopiero w terenie

jak śniegi stopnieją będę myślał nad miejscem do czatowania :D

od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem auta także może wybiorę się gdzieś dalej
Canon 450 D, Canon EFS 18-55mm f/3.5-5.6, 100mm f/2.8 MACRO, Sigma 70-300 F4-5.6 APO DG MACRO

#24 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów
  • Lokalizacja:
    Snowidowo

Napisano 11 marzec 2009 - 18:01

sebaok, takiej czatowni tylko pozazdrościć można, ja mam chrapkę na porządną bude na jelenie... tylko na miejsce się zdecydować nie mogę, a zwierz powoli zaczyna się pojawiać.
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych