Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

VIII Warszawski Mini-Plener Fotoprzyroda - fotorelacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#61 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2009 - 22:44

Witajcie ,

Skawek, jak znajdziesz trochę czasu, koniecznie umieszczaj duużo zdjęć :-P
McMorris, w temacie 46...potocznie twierdzą, że obiektyw jest przdłużeniem męskości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Norbius, bardzo ładna Twoja ostatnia seria, najbardziej podoba mi się świetne 51
Michał.Z, również bardzo dobry ostatni zestaw, pięknie wyszły oszronione drzewa na 52

Ja ponownie towarzysko ;-) ( chociaż nakręcany łosiek już się powoli obrabia ;-) )

56. Jak powszechnie wiadomo Kampinos nie jest dużym parkiem narodowym..jedyne ok.50 km. długości i ok. 20 km. szerokości;
do dobrych kadrów trzeba było wprowadzić system kolejkowy znany np. z poczty...na wyświetlaczu wyskoczył właśnie numerek Roby'ego

Dołączona grafika

57. przygotowania Torona27 do zbiorówki

Dołączona grafika

58. mina Michała.Z mówi: "znowu Ci paparazzi :evil:" ; Skawek nie przejmuje się zdjęciami w Superexpresie lub Fakcie ;-)

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Krzysiek

#62 skawek (Maciej Skawina)

skawek
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2009 - 22:45

Przy 2 masz rację, rzeczywiście coś musiało mi się popietruszkować. Ale była jakaś fotka, gdzie ten dół mnie po prostu raził i nie pasił do góry fotki. Teraz sprawdzilem i masz rację, że to nie było to zdjęcie. Dzięki za korektę. Pozdrawiam - Skawek

#63 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2009 - 22:46

nowy model Statofrotto 0155XXX MEGA PRO GTI 16V 4x4 z
nową głowicą BEnroTON BH-28547 Mega Stab w wersji saperskiej przeznaczonej na rynek afgański


niestety - już go nie mam i nie jest do zdobycia - żona jak go zobaczyła kazała wyrzucić :mrgreen: a szkoda - akurat się do bagażnika mieścił - i dobrze samochód wyważał....
Znowu mnóstwo pięknych zdjęć się pokazało - super się je ogląda. Norbert wyjątkowo minimalistycznie do plenerku podszedł, MichałZ - pieknie na słonko zapolował, czekam na kolejne ujęcia "drzewa z czterech stron świata"....
Ode mnie dzisiaj nieweile nowego - inspektorzy mnie w robocie tak wymęczyli, że po powrocie do domu zwaliłem się jak długi....zaraz biorę przysznic i...znowu spać, bo jutro ciąg dalszy inspekcji - itak do piątku. Pewnie w piątek zapomnę jak się nazywam...

59. desant
Dołączona grafika

60. no i gdzie ten oś???
Dołączona grafika

61. KrzysiekG szuka łosia (jelenia???? :mrgreen: )
Dołączona grafika

EDIT - szybka zmiana numerów - Krzysiek był tuż przede mną :lol:
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#64 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2009 - 22:53

KrzysiekG, przez Twój opis do 56. nie mogę nic więcej napisać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a miałem dobre chęci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#65 skawek (Maciej Skawina)

skawek
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2009 - 22:54

Chętnie wrzucę parę fotek, ale na razie muszę się dowiedzeić JAK to zrobić?????????? Co prawda dopiero kombinuję z nimi, bo "coś' wlazło mi na obiektyw przy tzw. wschodzie, jakieś kropki rosy, czy innego cholerstwa i musze je, za pomocą CÓRKI usunąć, bo ja sam nie jestem władny w "żadnym "szopie"., czy innym ...roomie". W piatek powinienem coś wrzucić, jeżeli mi powiecie JAK to zrobić, bo wiczę, że jest to dość skomplikowana procedura. Kiedyś ktoś dał dobrego linka - instrukcję jak zapodawać zdjęcia, ale mi gdzieś umknął Uprzejmie proszę o podrzucenie tej informejszyn. Hej Pozdro - Skawek

#66 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2009 - 23:51

Witajcie,

Skawek, cały opis znajdziesz TUTAJ
August, fajny ten desant na 59..prawie jak japońska wycieczka ;-) 60 jakieś takie nieostre..Oś pewnie się pojawi, jak przebrniemy przez Żurawiowe..niezły opis do 61 z tym jeleniem :mrgreen: ..szkoda, że lustra nie miałem przed sobą to bym znalazł :mrgreen: :mrgreen:
McMorris, w temacie 56, dzięki, ale ja całkiem serio...na dowód, że plener to wydarzenie bardzo wzniosłe i poważne jak muzyka Chopina; w pewnym momencie wszyscy zamyślili się nad kondycją współczesnego świata i oczywiście nad zdrowiem miłościwie nam panującego władcy tych ziem, mieszkańca odległego o ok. 40 km Pałacu Prezydenckiego..( oraz oczywiście również brata Jego Wysokości )

62

Dołączona grafika

63

Dołączona grafika

64

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Krzysiek

#67 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 00:31

poczułem się pominięty :wavecry: :ewil2:
Bo ja na ten przykład zamyśliłem się na stanem umysłu wnuka dzielnego wartownika z wehrmachtu i jego jakże wybitnego ziomka elektryka :ewil2:
KrzysiekG... nie wpuszczajmy tu, w to Zacne Miejsce tego typu "joźinówbażinów" :-> :-)
Nasz świat, przynajmniej ten przez obiektyw widziany jest o wiele przyjemniejszy dla ducha :-)
p.s. głosujcie w nastepnych "wyborach" na kandydatów w mojej stopce - tylko oni dadzą Wam takie body, o jakim marzycie, obiektywy szerokie i długie i w ogóle będzie "cut/miut/i/ożeszki" ;-)
sorry za częściowy OT i agitację przedwyborczą ;-)

edit. odnośnie 59 Augusta... a nie wyglądamy z boku jak japońska wycieczka? 56 :mrgreen:? doskonałe porównanie Krzychu :mrgreen:

#68 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 07:33

Z przyjemnością oglądam ta fotorelację, może dziś wieczorem uda mi się o jakieś zdjęcia wzbogacić ten wątek :-)
Kolejka i desant :thumbsup:

#69 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 08:02

Witajcie ,

KrzysiekG... nie wpuszczajmy tu, w to Zacne Miejsce tego typu "joźinówbażinów" :-> :-)

...McMorris, w sumie masz rację...nie ma co psuć wątku nawet żartami na ich temat..
Roby, wzbogacaj, wzbogacaj.. :-P

Może kilka kadrów nie towarzyskich ;-) :

65.

Dołączona grafika

66.

Dołączona grafika

67.

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Krzysiek

#70 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 09:31

KrzysiekG, bardzo ładna seria :clap:

#71 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 09:47

KrzysiekG, ślicznie ślicznie :-)

A poniższym knotem chciałbym poruszyć/wywołać kwestię pewnego spotkania nad Łasicą ;-)
Panowie ze zdjęcia, co Wy na to ;-)

68.

Dołączona grafika

ps. Skawek, choćby dlatego musisz się nauczyć wrzucać zdjęcia, nie masz wyjścia ;-) Reszta się chyba ze mną zgodzi, chętnie zresztą pomożemy w razie czego...

#72 toron27

toron27

Napisano 25 luty 2009 - 09:52

No i zaczęło się łosiobranie... :-P dawajcie dawajcie, ja mam takie same jak 68, więc nie będę dublował, ale chłopaki z pierwszej linii raz dwa do roboty.

#73 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 25 luty 2009 - 10:08

Panowie, wspaniały plener, piękne foty, no i te komentarze :haha:
Gratki i dzięki za wspaniałą relację. Mam wielką nadzieję, że następnym razem uda mi się do Was dołączyć.
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#74 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 10:23

Toron, w końcu to nasza dwójka stanowiła drugą linię natarcia ;-)
Mikouak, może już w tą sobotę dołączysz - zachęcam :-)

#75 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 11:42

Witajcie ,

Mikouak, koniecznie przybywaj na następny :-)

A poniższym knotem chciałbym poruszyć/wywołać kwestię pewnego spotkania nad Łasicą ;-)
Panowie ze zdjęcia, co Wy na to ;-)

...McMorris, no już nie taki knot ;-) , mam pierwsze zdjęcie zdjęcia łosia :mrgreen:

..no to może chociaż jeszcze zalega kilka zdjęć z Żurawiowego, kilka moich kadrów z łosiobrania nad Łasicą:

69. gdyby przedłużyć perspektywę z 68 McMorrisa, wyglądałaby mniej więcej tak:

Dołączona grafika

70. podchody młodego Osia do kolejnej próby przeprawy przez kanał..

Dołączona grafika

71. po kolejnym odwrocie znad wody, coś wyczuł, ale jego radar nas nie wykrył ;-)
( ech, wiem...akurat te nieszczęsne pozostałości słupa tam musiały zostać..)

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Krzysiek

#76 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 14:50

KrzysiekG, piękne zdjęcia tego łoszaka :clap:

#77 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 17:09

52- interesujące, nawet klimatyczne
56- Śmiesznie wyszła ta kolejka do zdjęcia :-D
60- chyba nie trafione z ostrością w zespół strzelniczy...
Mały łosiek ładnie się prezentuje (70 i 71 najlepsze....a słupek możnaby wykasować ;-) )
No i podoba mi się mój portret :mrgreen: , pozostałe dwa dla mnie zbyt ciemne (możnaby rozjaśnić)

#78 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 18:13

Trzy kolejne moje obrazki:

72.

Dołączona grafika

73.

Dołączona grafika

74.

Dołączona grafika



#79 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 luty 2009 - 21:38

72 ładne :-)

Ponieważ do tej pory wrzucałem zdjęcia przyrodnicze więc pozwolę sobie na małą i jedyną odskocznię towarzyską :-).

Oprócz fotografów na plener wybrało się kółko myśliwskie z zamiarem upolowania jakieś dziczyzny na wieczorne ognisko. Nie wiem czy mieli pozwolenie na odstrzał ale nie pytałem widząc ich wielkokalibrowe armaty i zacięcie w oczach....


75. "Postrzelałbym do grubego zwierza...chyba coś widziałem na horyzoncie"
Dołączona grafika

76. "Hmm....faktycznie, chyba coś tam się szwenda, dla pewności możnaby posłać pare odłamkowych..."
Dołączona grafika

77. "OGNIA !!!"
Dołączona grafika




....trup słał się gęsto, huk wystrzałów niósł się dalekim echem a dym prochowy długo unosił się nad żurawiowymi....

....świat łosi zmienił się na zawsze...

:mrgreen: :-P

#80 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 25 luty 2009 - 22:01

Norbius, pięknie to opowiedziałeś :mrgreen: :mrgreen: .





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych