Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

II ogólnopolski plener Fotoprzyroda - Biebrza 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#21 thebleeding (Maciej Safaryn)

thebleeding
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 25 luty 2009 - 15:00

Monastor, ja też planuję wpaść tylko na 1- 2 dni . Jak coś pisz na PW miejsce się znajdzie w moim maluchu ;-)

#22 miszak

miszak

Napisano 27 luty 2009 - 22:18

Słuchajcie, szkoda terminu. Wielce prawdopodobne jest to, że nad Biebrzą będzie już po przelotach gęsi a jeszcze przed tokowiskiem batalionów. Należałoby przesunąć ten termin przynajmniej o tydzień naprzód albo ze trzy do tyłu. I naprawdę nie piszę tego dlatego, że akurat 8.05 prawdopodobnie nie dostanę urlopu :mrgreen:

 


#23 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 27 luty 2009 - 22:20

To może jednak majówka? Może ptaki by jeszcze były, a niektórym forumowiczom łatwiej byłoby dotrzec.

#24 toron27

toron27

Napisano 27 luty 2009 - 23:24

majówka to raptem tydzień do tyłu

#25 widz

widz

Napisano 28 luty 2009 - 08:46

przecież jeśli wpisanej 11 to w niczym to nie koliduje to termin można przesunąć.wiadomo,że ile osób tyle terminów i nie wszystkim się dogodzi.ale może znajdzie się czas pasujący większej liczbie osób.czy Komitet Organizacyjny może przedstawić inny termin?
p.s.poza tym w zaplanowanym terminie zapowiadają potworne opady deszczu z gradobiciem i huraganem :mrgreen:
w oczekiwaniu na szansę ;-)
widz

#26 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 marzec 2009 - 23:00

Niestety niema idealnego terminu. To co wybraliśmy to taki kompromis pomiędzy aktywnością przyrodniczą a odpowiednim czasem na wypoczynek. Ten plener należy traktować bardziej towarzysko i wypoczynkowo. Do zdjęć ptasich potrzebne jest dużo czasu i dobre rozpoznanie terenu a z doświadczenia wiem że większa ilość osób raczej nie sprzyja takiej fotografii.

Dlatego pozostaniemy przy tym terminie.

#27 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 marzec 2009 - 23:08

ja już przebolałem....poczekam na kolejną okazję, póki co muszą wystarczyć warszawskie miniplenery...ale jak widać "się rozkręcamy" więc okazji na pewno nie zabraknie.....
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#28 Messenger

Messenger

Napisano 05 marzec 2009 - 00:31

A ja mam pytanie czy jest to wypad raczej dla ludzi którzy potrafią pstrykać. Czy może znajdzie się chwila aby raczkujący amator czegoś się nauczył i nie przeszkadzał za bardzo?? Jestem zainteresowany ale dopiero pod koniec marca będę wiedział na pewno.

#29 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 marzec 2009 - 09:05

czy jest to wypad raczej dla ludzi którzy potrafią pstrykać. Czy może znajdzie się chwila aby raczkujący amator czegoś się nauczył

Każdy użytkownik może dołączyć, nawet początkujący, powinieneś się na pewno czegoś nauczyć na takim plenerze.

#30 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 05 marzec 2009 - 18:06

Z powodów osobistych raczej nie będe mogła uczestniczyć w tym roku w ogólnopolskim plenerze nad czym bardzo ubolewam. Nie będę blokowała miejsca, a przecież zawsze można w razie czego się dopisać ;-)

Lista:

1. Michalv,
2. Morav,
3. Roby,
4. osoba towarzysząca (Roby)
5. McMorris
6. Norbius
7. KrzysiekG
8. MichałZ.
9. skawek.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#31 Vodomar

Vodomar
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 05 marzec 2009 - 19:11

Miło, że przyjeżdżacie nad Biebrzę. Może będę mógł w czymś pomóc. Przez kilka lat łaziłem tu jako przewodnik po BPN.
Uwielbiam dźwięk migawki o poranku...

#32 toron27

toron27

Napisano 05 marzec 2009 - 20:53

Qelka szkoda, życzę żeby szybko wszystko wróciło do normy

Vodomar, świetnie ja jeszcze nie byłem nad Biebrzą a chciałbym pojechać tak choć na jeden dzień w okresie kiedy jest sporo ptaków, napisz kiedy najlepiej pojechać , dla mnie na taki krótki wypad wchodzą w rachubę okolice Goniądza, Carska Droga tak m/w

#33 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 marzec 2009 - 21:02

Qelka szkoda, ale jak piszesz że jest jeszcze szansa że do nas dolączysz. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie to ogólnopolski plener tylko mazowiecki z gościnnym udziałem Morava i chłopaków z Bialegostoku ;-)

Vodomar, to może się dopiszesz do uczestników, czy planujesz dojeżdżać?

#34 toron27

toron27

Napisano 05 marzec 2009 - 21:39

Roby, ale już nie zmieniajmy nazwy

#35 Vodomar

Vodomar
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 05 marzec 2009 - 21:41

Roby W sumie do Woźnejwsi mam blisko więc raczej będę dojeżdżał, ale w samochodzie mam zawsze śpiwór i karimatę ;-) W końcu to będzie już maj!!!
Pozdrawiam

Toron27 Ptaki zaczynają się pokazywać. Jeszcze nielicznie ale to już wiosna :-)
Jeżeli jesteś zainteresowany to na bieżąco mogę donosić jaki jest stan drobiu
Uwielbiam dźwięk migawki o poranku...

#36 miszak

miszak

Napisano 05 marzec 2009 - 21:41

Czy jakiś program spotkania będzie czy też czysto towarzysko będziemy spędzali czas?

 


#37 toron27

toron27

Napisano 05 marzec 2009 - 22:05

Vodomar, dzięki wielkie, nawet jak nie będzie specjalnego wątku, to na PW , chcę jechać z córą, żeby zobaczyła cos ciekawego, wykorzystuję każdą okazję, żeby jej pokazywać piękno przyrody ( :mrgreen: ale pompatycznie mi wyszło :mrgreen: )

#38 Vodomar

Vodomar
  • Małomówny
  • 24 postów
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 05 marzec 2009 - 22:25

OK, w sobotę jadę na rekonesans :-)
Uwielbiam dźwięk migawki o poranku...

#39 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 marzec 2009 - 22:41

ale w samochodzie mam zawsze śpiwór i karimatę ;-) W końcu to będzie już maj!!!

Świetnie!

Czy jakiś program spotkania będzie czy też czysto towarzysko będziemy spędzali czas?

Towarzysko będziemy wieczorami siedzieć oglądać zrobione zdjecia i co tam każdy chce, a poza tym w terenie.
Myślę ze pierwszy dzień w całości spędzimy na szklakach wokół grzęd, a drugi myślałem by wsiąść w samochody i pojechać do Białego grądu, na szlaki niedaleko carskiej drogi itp., ale generalnie jesteśmy otwarci na propozycję, no i skoro mamy takiego specjalistę jak Vodomar, to liczymy też na Jego uwagi :-)

#40 niemar

niemar
  • Lokalizacja:
    Kujawsko-Pomorskie

Napisano 07 marzec 2009 - 09:44

Życzę Wam samych udanych fotek i czekam na efekty wyprawy (będą w innym wątku?).

Ale na zachętę powiem Wam tyle: w pobliskiej księgarni spotkałem Album, wydany pod szyldem National Geographic, właśnie taki: http://www.gandalf.c... ... eographic/ Mimo, że mnie nie stać, to zajrzałem do środka. Ehhh, tak marnego dzieła dawno nie oglądałem, zwłaszcza pod względem jakości zdjęć. Trudno mi uwierzyć , że Żółta Ramka to wydała. Nie wiem, czy z moimi umiejętnościami mogę takie coś krytykować, ale takie mam zdanie. Ile w tym winy jakości fotek ile druku nie wiem. Sama okładka pokazuje jaka jakość jest w środku...

Macie więc niesamowitą możliwość zrobić coś dużo lepszego, czego Wam jeszcze raz serdecznie życzę.

Canon 5DIV, 6DII, 7DII, 50D, 40D, EF 17-40L, EF 400/5.6L, EF 70-200/4L, EF 24-70L, 85/1.8, YH324C.






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych