Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

II ogólnopolski plener Fotoprzyroda - Biebrza 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#61 gagula

gagula
  • Małomówny
  • 3 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 kwiecień 2009 - 09:45

Witajcie,
właśnie przez przypadek trafiłam na Wasze forum, a chętnie skorzystam z takiej atrakcji. W tamtym roku wybierałam się nad Biebrzę jesienią, aby zobaczyc mgły. Jaki jest dokładny termin spotkania, czy powinnam miec coś szczególnego oprócz aparatu, czy moja amatorszczyzna jest do przyjęcia?
A'propos, kto wie gdzie mogę obejrzec "na żywo" żaby moczarowe w dużych skupiskach? Odległości mi nie straszne
[shadow=green]KOLOROWYCH ŚWIĄT![/shadow]

#62 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 kwiecień 2009 - 09:54

gagula, witaj na forum :-)
Termin pleneru jest wyraźnie podany, wystarczy przeczytać wątek dokładnie ;-)
Prócz aparatu potrzebujesz zapewne jakieś ubranie w teren no i kalosze mogą być ok...
Co do amatorszczyzny - większość z nas tutaj to amatorzy, więc bez krępacji jak to mówią ;-) Zresztą liczą się przede wszystkim chęci :-) Zapraszamy na plener i oczywiście do aktywnego uczestnictwa na forum!

#63 gagula

gagula
  • Małomówny
  • 3 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 14 kwiecień 2009 - 14:45

Witam,

dziękuje za info, bo oczywiście doczytatałam szczegóły wyprawy, ale właśnie mnie rodzice zniechęcają ( jestem po rehabilitacji ruchowej), że to bagna "a jak będzie trzeba skakac?". Ta Wasza amatorszczyzna, swoją drogą, jest dosyc profesjonalna. Obejrzałm wiele zdjęc na różnych Waszych forach...... niektóre lepsze niż w NG. A co z tymi żabami? Nikt nie wie czy....? Moja córeczka czeka. To już dwie namolne "baby". Obiecałam jej, bo byłam pewna, że otrzymam odpowiedź. ŚWIETNE FORUM.

#64 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 kwiecień 2009 - 08:45

A co z tymi żabami? Nikt nie wie czy....?

Nad Biebrzą na pewno są. A jak chcesz bardziej szczegółowe informacje to lepiej spytać w wątku tematycznym.

"a jak będzie trzeba skakac?"

:hmmm:

#65 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 kwiecień 2009 - 10:03

"a jak będzie trzeba skakac?"

:hmmm:


Dołączona grafika

Uspokój rodziców - skoki o wschodzie na płonącym spadochronie nie są obowiązkowe, skaczą tylko chętni. Tak więc myślę, że na luzie dasz radę ;-)

#66 toron27

toron27

Napisano 15 kwiecień 2009 - 19:17

McMorris, ale przypaliłeś :mrgreen: z grubej rury :lol:

Dobre...nie wiesz jak to się skończyło???

#67 McMorris (Michał)

McMorris
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 kwiecień 2009 - 21:14

toron27, ale Ty w razie czego skaczesz z nami ;-)
Nie wiem jak się to skończyło, na zdjęcie wpadłem kiedyś na necie - trzeba mieć nadzieję, ze człowiek miała farta...
gagula, nie pogniewasz się chyba ;-) Tak poważniej, to też jestem po rehabilitacji, mam kupę żelastwa w stawie skokowym i okolicach, w planach kolejna operacja i ciąg dalszy rehabilitacji - w plener jeżdżę, tyle że bacznie pod nogi patrzę co by jakiejś dziury nagle nie zaliczyć i po kłopocie...

#68 toron27

toron27

Napisano 15 kwiecień 2009 - 21:19

gagula, sam widziałem jak przed pleneremMcMorris, Hameraitem nogę smarował, i w bagna :mrgreen:
A dodatkowo ja nie wiedziałem czemu kompas mi go cały czas pokazywał :lol: no i się wyjaśniło

#69 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 kwiecień 2009 - 19:51

No właściwie nad Biebrzą to może raczej wciągnąć, nie ma mowy o skakaniu :mrgreen:

#70 Guest_bartek24861_*

Guest_bartek24861_*

Napisano 23 kwiecień 2009 - 15:11

Jedzie ktoś z Łodzi, Krakowa, Kielc ? bo chciałbym się zabrać :]

#71 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 kwiecień 2009 - 13:26

Niestety pewne sprawy rodzinne nie pozwolą mi być na plenerze z rodzinką, zatem będę sam.
Plener już za 2 tygodnie ktoś się jeszcze dopisuje?
Lista na dzień dzisiejszy.

1. Michalv,
2. Morav,
3. Roby,
4. McMorris,
5. Norbius,
6. KrzysiekG,
7. MichałZ.,
8. skawek,
9. osoba towarzysząca (skawek),
10. osoba towarzysząca (skawek),
11. Monika + sunia,
12. Magnum43,
13. Messenger,
14. osoba towarzysząca (Messenger).

#72 apiso

apiso
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Lokalizacja:
    Nowa Sarzyna

Napisano 24 kwiecień 2009 - 20:03

Witam,do kiedy trzeba podjąć ostateczną decyzję.Pozdrawiam
Nikon D80 55-200mm VR, tamron 200-400mm

#73 Norbius

Norbius
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 kwiecień 2009 - 20:07

Witam,do kiedy trzeba podjąć ostateczną decyzję.Pozdrawiam


I jeszcze: czy robimy jakieś wpłaty/przedpłaty(do kiedy) za nocleg czy też załatwiamy wszystko na miejscu.

#74 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 kwiecień 2009 - 20:09

Jak najszybciej i dopóki lista jest otwarta.
Norbius - wszystko na miejscu.

#75 gagula

gagula
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 kwiecień 2009 - 10:32

Dopiero do Was dotarłam. Oczywiście, że się nie gniewam McMorris, ale się zakatarzyłam, więc i tak nic z tego, a juz tak się przygotowałam na skoki. Start nie udany, ale moze niepowodzenia na początek zapowiadają dalsze atrakcje. Bawcie się dobrze, udanego "łapania chwili". Mam nadzieję, że obejrzę, przeczytam relację na forum. :-)

#76 Messenger

Messenger

Napisano 25 kwiecień 2009 - 10:35

To może jakieś szczegóły już powoli podawajcie kiedy od które i takie tam bo muszę zacząć rozmawiać z Kolegami z Białego bo dla mnie to 9h pociągiem do Białego i chciałbym na spokojnie jechać;)

#77 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 kwiecień 2009 - 20:22

podawajcie kiedy od które i takie tam

Tzn.?
Generalnie to nie będzie wycieczka zorganizowana i pisałem już jaki jest wstępnie plan na pierwszy dzień. Ale wszystko się ustali na miejscu. Zależne jest to też od pogody, której dzis nie da się przewidzieć. Pewno będzie wypad na wschód, potem powrót na jakieś śniadanie, a potem na szlak, ale o której co i jak, to nikt Ci takiej informacji nie udzieli i nie przez złośliwość, ale po prostu takie rzeczy są nie do ustalenia, chociażby z tego powodu, że nie wiadomo kiedy kto dojedzie.
Moja rada - być jak najwcześniej.

#78 Messenger

Messenger

Napisano 25 kwiecień 2009 - 20:49

Roby, oki dzięki, ale chodziło mi kiedy można się już zjeżdżać na miejsce ;-)
A teraz pytanko z kim mam się kontaktować w sprawie możliwości zabrania mnie i dziewczyny z Białego na miejsce?? Oczywiście jeśli istnieje taka możliwość, jeśli nie to według wcześniejszych wytycznych może jakoś dotrę ;-)

#79 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 27 kwiecień 2009 - 18:49

Ja będę w czwartek ok 21:00. Jadę przez Łomżę, grajewo itd. Jakby komuś było po drodze to mogę podwieźć.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#80 Dunadan

Dunadan

    Honorowy użytkownik

  • Użytkownik
  • 11386 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 kwiecień 2009 - 18:56

No cóż, ja znowu dałem... no nie dałem rady :-/ znowu się z wami rozminę :| następnym razem :good:

Bawcie się dobrze!

:ninja:






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych