Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kąpiel poranna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 robert laskowski

robert laskowski
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Lokalizacja:
    OSTRÓW WLKP

Napisano 05 listopad 2006 - 13:53

Dołączona grafika

#2 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 listopad 2006 - 14:16

Ja bym widział wodę bardziej zamrożoną -> krószy czas migawki. Ale pomysł i tak supoer :-)

:ninja:


#3 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 05 listopad 2006 - 15:08

Wykonanie też super, tylko słońce za mocne

#4 zuraw75

zuraw75
  • Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 06 listopad 2006 - 13:34

jakim sprzętem fotografujesz, fotografujesz z pływającej platformy? zdjęcie super

#5 fotosc

fotosc

Napisano 06 listopad 2006 - 17:33

o sloncu juz wiesz :-)
a ja dalej nie wiem w jaki sposob to robisz, probowalem wczoraj byc tuz nad woda z aparatem no i sie zamoczylem :-)
kaczucha super :-)

#6 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 listopad 2006 - 11:51

e panowie, nieprzesadzajmy.Jak wroce do domu to zaruce fotki.Opuszczalem aparata na poziom wody i robilem na pale, bo niestety niemam wizjera katowego.
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#7 fotosc

fotosc

Napisano 07 listopad 2006 - 15:03

e panowie, nieprzesadzajmy.Jak wroce do domu to zaruce fotki.Opuszczalem aparata na poziom wody i robilem na pale, bo niestety niemam wizjera katowego.


zaraz zaraz , to co ty jakim kompakcikiem robisz fotki , ze ot tak opusciles sobie aparat i pstryknoles zdjecie ????
interesuje mnie ten styl focenia i dlatego sie pytam , bo ostatnio probowalem i nie uzyskalem tego co np tu na tej fotce jest




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych