Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Rysunki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#81 fotosnajper (Paweł Kołodziejski)

fotosnajper
  • Lokalizacja:
    kaszuby

Napisano 22 czerwiec 2014 - 19:55

@JK Super. Mi przypadł do gustu pierwszy rysunek i ostatni
CANON

#82 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 17:46

Wstawiłam na bloga nowe rysunki, tym razem niestety za duże, żeby pokazać tutaj, więc zapraszam do kliknięcia:

 

Rysunek z dinozaurami

 

Maskotka zaprzyjaźnionego zespołu

 

Blog leciutko zmienił kolorystykę, uwag na jej temat chętnie wysłucham (a także na każdy inny dotyczący bloga ;) )


Użytkownik JK edytował ten post 11 lipiec 2014 - 17:47


#83 wiekowal

wiekowal
  • Nowa postać
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:02

Wstawiłam na bloga nowe rysunki, tym razem niestety za duże, żeby pokazać tutaj, więc zapraszam do kliknięcia:

 

Rysunek z dinozaurami

 

Maskotka zaprzyjaźnionego zespołu

 

Blog leciutko zmienił kolorystykę, uwag na jej temat chętnie wysłucham (a także na każdy inny dotyczący bloga ;) )

Jak dla mnie poprzednia była lepsza :P



#84 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:08

@JK

Masz talent. :-)


ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#85 MikołajA (Mikołaj Arndt)

MikołajA

    Poprzednio "maczu pikaczu"

  • Użytkownik
  • 567 postów
  • Wiek: 26
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 14 lipiec 2014 - 13:20

@JK bardzo fajny blog, z chęcią będę tam zaglądał. Popieram przedmówcę - masz talent i fajne pomysły :-)



#86 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 08:16

Dziękuję Wam bardzo, @wiekowal za opinię co do kolorystyki, @kulek855 @MikołajA za miłe słowa na temat rysunków :) Ostatnio na blogu był mały przestój (dużo spraw i mało czasu na rysowanie), ale teraz się to zmieni (nie wiadomo na jak długo ;) ). Zaczynam bawić się w obrazki rysowane w komputerze, niedługo pokażę pierwsze próby na blogu, dam jeszcze tutaj znać, ale już teraz zapraszam.



#87 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 20:08

No i stało się ;)

 

Oto czapla biała, powstała w całości w komputerze:

 

czapla7.jpg

 

Zapraszam na bloga, do oglądania etapów pośrednich pracy, komentowania i ogólnie generowania ruchu na stronie ;) Wtedy przynajmniej wiem, że nie rysuję tylko sama dla siebie :)



#88 fotosnajper (Paweł Kołodziejski)

fotosnajper
  • Lokalizacja:
    kaszuby

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:04

@JK Bardzo fajny blog z chęcią tam czasami zajrzę. Czapla bardzo się podoba.

 

edit by michalv :-)


CANON

#89 cybulorz (Szymon Cybulski)

cybulorz
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • Wiek: 46
  • Lokalizacja:
    kujawsko-pomorskie

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:11

@JK czapla jak żywa, super :clap: , blog również bardzo ciekawy, gratki.



#90 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 17:48

Dziękuję Wam :)

 

A teraz mała zmiana tematu z rysunków w komputerze, na rysunki na kubkach :) Niestety wrzuciłam duże zdjęcia, więc będzie link: http://justynakierat...4/07/kubek.html

Dla tych, co nie chcą klikać w ciemno ;) - na kubku został namalowany zwierzak, który niedawno na moim blogu gościł, mianowicie mała panda :)



#91 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 26 lipiec 2014 - 19:40

@JK

Kubki są najlepsze :). Kawa z nich zapewne też lepiej smakuje. :)


ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#92 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 22:19

No to mój blog dorobił się fanpage'a na facebooku. Strona fotoprzyrody już polubiona ;)

A żeby nie było, że tylko autoreklama, to parę nowych rysunków się pojawiło, w tym jeden ptasi nawet :)

 

41.

glosy+ptakow.JPG

Jakby ktoś chciał polubić, to link do strony na fb na blogu, a link do bloga w podpisie... ;)


Użytkownik JK edytował ten post 11 sierpień 2014 - 22:20


#93 nattaliaa

nattaliaa
  • Małomówny
  • 33 postów
  • Wiek: 28

Napisano 11 sierpień 2014 - 23:18

Ładna kreska. Tablet graficzny?  Ciekawe ilu forumowiczów nieświadomie przegoniło zwierza zamiast przywabić.   :laugh:  



#94 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 19:35

@nattaliaa, dziękuję :) Nie, tutaj akurat nie tablet, tylko kartka i czarny cienkopis :)


Ciekawe ilu forumowiczów nieświadomie przegoniło zwierza zamiast przywabić. :laugh:
Myślę, że na forum są jednak profesjonaliści, i jak już wabią (o ile wabią, bo to trochę kontrowersyjna sprawa), to nie na głosy alarmowe :D

#95 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 17:20

No i wzięło mnie na malowanie kubków :) Tematyka ptasia. Gotowy jest ze zniczkiem (właśnie piję z niego), z dzięciołem (poszedł w dobre ręce) i z raniuszkiem (farba jeszcze schnie). Dwa kolejne - kulik i bączek - w trakcie malowania.

Zdjęcia skończonych kubków są na moim blogu, a gdyby ktoś był ciekawy, jak to wygląda w trakcie pracy, to parę zdjęć jest na blogowym facebooku.

42.

raniuszek1.JPG



#96 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 21 wrzesień 2014 - 16:33

Dałbyś radę zrobić kubek z łosiem? Chętnie bym taki kupił.


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#97 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 20:37


Dałbyś radę zrobić kubek z łosiem? Chętnie bym taki kupił.
Oj, z łosiem to problem... Na kubkach to głównie ptaki maluję. A rysowanie ssaków w ogóle niespecjalnie lubię i chyba też średnio mi wychodzi :(

#98 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 21:50

I świeżutkie z dzisiaj. Niestety w linku, bo na szerokość trochę za duże :( Ptaszek, szczególnie ostatnio, znany i lubiany. Szkoda tylko, że chciałam narysować parkę, a nie przejrzałam uważnie książek i zamiast samicy wyszedł młody... No chyba że to plamkowanie na piersi da się jeszcze podciągnąć pod zmienność? :)

 

42.

http://justynakierat...9/kobczyki.html



#99 jason (Wojciech Czaplejewicz)

jason
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 23 wrzesień 2014 - 06:09

@JK Ja z chęcią kupiłbym kubek z czajką :)


Pentax


#100 JK

JK
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:58

@yazon, będę pamiętać w razie czego :) Póki co, dwa mam rozgrzebane i muszę je skończyć - z kulikiem (dla kogoś) i z bączkiem (jeszcze bez pomysłu, co z nim zrobić :) ). Ech, żeby tak mieć więcej czasu...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych