Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Problemy po zmianach


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 04 październik 2008 - 20:23

Ja mam FireFoxa 3 z ustawionym automatycznym logowaniem w domu.
Problem nie jest jakiś wielki - po prostu zdarzają się okresy, że nie działa mi jedna opcja.
Hmm...właśnie sobie uświadomiłem, że korzystam zawsze z opcji "zobacz nieprzeczytane posty" :lol: , i to ona mi właśnie czasami szwankuje. Da się z tym żyć ale może da się to naprawić, może jest jakiś błąd w skrypcie by Przemo.....a może FF ma jakiegoś buga :-)

#22 Mikouak

Mikouak

Napisano 04 październik 2008 - 21:30

może jest jakiś błąd w skrypcie by Przemo.....a może FF ma jakiegoś buga :-)


zdecydowanie Przemo... phpbb niestety sypie się dość konkretnie
FF oczywiście też nie jest pozbawiony wad, ale wygląda to na jakąś zwałkę w samym ckrypcie forum
a przed chwilą, to w ogóle chyba restarcik serwera był po jakiejś padace :blink:
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#23 Qelka

Qelka

Napisano 05 październik 2008 - 07:39

Ja od dwóch dni nie mogłam się dostać na forum, albo się nie ładował strona albo pokazywał błąd ogólny. Mam bardzo często to samo co Norbert i Coma za cholerę nic wtedy nie mozna zrobić. Wcześniej sporadycznie ostatnio coraz częściej. Ja używam Opery.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#24 coma_berenices

coma_berenices

Napisano 05 październik 2008 - 09:39

Mam bardzo często to samo co Norbert i Coma za cholerę nic wtedy nie mozna zrobić.


Ja natomiast klikam na Odśwież i już wszystko działa jak należy.

#25 Roby

Roby

Napisano 05 październik 2008 - 19:38

Ja od dwóch dni nie mogłam się dostać na forum, albo się nie ładował strona albo pokazywał błąd ogólny.

Wczoraj przez pewien czas miałem to samo, ale już działa :-)

#26 morav

morav

Napisano 06 październik 2008 - 10:10

Niedługo będziemy modernizować technicznie forum, myślę że rozwiąże to większość problemów. Trochę ślamazarnie to idzie, ale powoli do przodu.

#27 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 11 październik 2008 - 08:15

Może to nie są konkretnie problemy ale nie chciałem mnożyć wątków. Irytujące są wiadomości pisane na forum przez sieciowe boty - nie da się tego ograniczyć?. Z tego co widzę to pisane są przez konta "gość" więc może trzeba zablokować możliwość pisania bez pełnej rejestracji?

#28 Qelka

Qelka

Napisano 18 październik 2008 - 11:23

mam pytanie. Czy ktos kasuje niektóre posty czy poprostu znikają ?

Rano napisałam kilka postów po południu nie było po nich śladu, o co więc chodzi ?

Jeżeli pisałam cos nie tak to proszę oo informacje na pw, chociaz nie wydaje mi się. ..

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#29 Roby

Roby

Napisano 18 październik 2008 - 12:24

Rano napisałam kilka postów po południu nie było po nich śladu, o co więc chodzi ?

Watpię by ktoś je kasował, napisz mi na PW przykład w ktorym watku?