Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Problemy po zmianach


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 04 październik 2008 - 20:23

Ja mam FireFoxa 3 z ustawionym automatycznym logowaniem w domu.
Problem nie jest jakiś wielki - po prostu zdarzają się okresy, że nie działa mi jedna opcja.
Hmm...właśnie sobie uświadomiłem, że korzystam zawsze z opcji "zobacz nieprzeczytane posty" :lol: , i to ona mi właśnie czasami szwankuje. Da się z tym żyć ale może da się to naprawić, może jest jakiś błąd w skrypcie by Przemo.....a może FF ma jakiegoś buga :-)

#22 Mikouak

Mikouak

Napisano 04 październik 2008 - 21:30

może jest jakiś błąd w skrypcie by Przemo.....a może FF ma jakiegoś buga :-)


zdecydowanie Przemo... phpbb niestety sypie się dość konkretnie
FF oczywiście też nie jest pozbawiony wad, ale wygląda to na jakąś zwałkę w samym ckrypcie forum
a przed chwilą, to w ogóle chyba restarcik serwera był po jakiejś padace :blink:
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#23 Qelka

Qelka

Napisano 05 październik 2008 - 07:39

Ja od dwóch dni nie mogłam się dostać na forum, albo się nie ładował strona albo pokazywał błąd ogólny. Mam bardzo często to samo co Norbert i Coma za cholerę nic wtedy nie mozna zrobić. Wcześniej sporadycznie ostatnio coraz częściej. Ja używam Opery.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#24 coma_berenices

coma_berenices

Napisano 05 październik 2008 - 09:39

Mam bardzo często to samo co Norbert i Coma za cholerę nic wtedy nie mozna zrobić.


Ja natomiast klikam na Odśwież i już wszystko działa jak należy.

#25 Roby

Roby

Napisano 05 październik 2008 - 19:38

Ja od dwóch dni nie mogłam się dostać na forum, albo się nie ładował strona albo pokazywał błąd ogólny.

Wczoraj przez pewien czas miałem to samo, ale już działa :-)

#26 morav

morav

Napisano 06 październik 2008 - 10:10

Niedługo będziemy modernizować technicznie forum, myślę że rozwiąże to większość problemów. Trochę ślamazarnie to idzie, ale powoli do przodu.

#27 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów

Napisano 11 październik 2008 - 08:15

Może to nie są konkretnie problemy ale nie chciałem mnożyć wątków. Irytujące są wiadomości pisane na forum przez sieciowe boty - nie da się tego ograniczyć?. Z tego co widzę to pisane są przez konta "gość" więc może trzeba zablokować możliwość pisania bez pełnej rejestracji?

#28 Qelka

Qelka

Napisano 18 październik 2008 - 11:23

mam pytanie. Czy ktos kasuje niektóre posty czy poprostu znikają ?

Rano napisałam kilka postów po południu nie było po nich śladu, o co więc chodzi ?

Jeżeli pisałam cos nie tak to proszę oo informacje na pw, chociaz nie wydaje mi się. ..

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#29 Roby

Roby

Napisano 18 październik 2008 - 12:24

Rano napisałam kilka postów po południu nie było po nich śladu, o co więc chodzi ?

Watpię by ktoś je kasował, napisz mi na PW przykład w ktorym watku?