Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Jak zakladac tematy?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dunadan

Dunadan

Napisano 14 październik 2006 - 23:37

Moje pytanie dotyczy zakladania tematow - jak mamy to robic? tzn. - dla kazdego gatunku osobny temat i w nim zamieszczamy zdjecia? tyle ze po jakims czasie bedzie tyle tematow ze nikomu nie ebdzie chcialo sie szukac tematy z powiedzmy czapla nadobna i stworzy drugi taki temat... i moze sie zaczac robic balagan... Z drugiej strony wystarczy uzyc wyszukiwarki :)
Niemniej - jak to ma wygladac?

#2 morav

morav

Napisano 15 październik 2006 - 08:54

Niema żadnych ograniczeń (wolna amerykanka :mrgreen:), z czasem jak kakiś gatunek będzie miał dużo tematów zrobi mu się podkategorie, żeby to jakoś uporządkować

#3 enter

enter
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 24 październik 2006 - 10:51

czy zakładając tematy muszę nazywać konkretne tematy nazwą gat. ? mam foty ale nie znam gatunków umieszczanych roślinek

chętnie bym się dowiedział ale Daj znać gdzie taki nowy temat wrzucić
Dołączona grafika

#4 Dunadan

Dunadan

Napisano 24 październik 2006 - 12:54

Moze byc chcociaz nazwa rodzajowa :D a tak w ogole - fajny pomysl z zalozeniem tematu 'unknown' - czyli gatunki ktorych za chorobe nie da sie rozpoznac :D

#5 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 24 październik 2006 - 12:58

Tak to by moglo byc dobre.Czasem sie ustrzeli zwierzaka a niewiadomo za ch...e co to jest :D
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#6 enter

enter
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 24 październik 2006 - 14:54

to ja mam problem taki że aż tak bardzo w szczegóły przyrody nie wnikam.

niektóre żyjątka rozpoznaję i jestem w stanie wysłowić się co do ich nazwy obiegowej i doszukać się nazwy Łac.
ale większość niestety klikam bo mi się podobają i trudno mi określić gat. np po liściu. wybaczcie nie jestem taki dobry :-(

w każdym razie pozwolę sobie założyć temacik Unknown
Dołączona grafika