Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Konkurs - Przyrody Szepty Poranne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 30 maj 2008 - 11:59

Po raz kolejny zamieszczam informację o konkursie -
http://wildnaturepho... ... f=24&t=237

Została ona w sposób bezpodastawny usunięta - Morav zapewnił w temacie "Znikające informacje", że przyczyną był zbanowany użytkownik. Okazuje się jednak, że inny moderator obawia się konkurencji. NIE BĄDŹCIE ŚMIESZNI.
Do nadgorliwych moderatorów- zapoznajcie się z regulaminem....

#2 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 30 maj 2008 - 12:05

Sam zastanawiałem się czy nie dodać tu tej informacji, ale przewidywałem, że to się tak skończy. Miałem niestety rację.

Nie rozumiem co tu komu przeszkadza link do tego konkursu. Żadne z forów nie jest organizacją przynoszącą dochody, nie walczycie o klienta, a zdecydowana większość użytkowników i tak siedzi na kilku forach na raz. Nie ma się co zwalczać.
Swoją drogą wildnaturephotography to społeczność na tyle mała, że jeszcze dość długo nie zagrozi pozycji fotoprzyrody, o ile ktoś się dopatruje zagrożenia w tym, że użytkownicy będą dzielić swój czas pomiędzy różne fora.

#3 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 30 maj 2008 - 12:40

Tekst z konkurencyjnego forum

"Witam wszystkich, szczególnie banitów z fotoprzyrody.pl
bardziej podobało mi się Wasze podejście do tematu dlatego wywędrowałem za Wami "

i odpowiedź administratora

:vivalabamba:

To Twoim zdaniem jest w porządku?
Nikt nikomu nie zabrania logować się na wielu forach i aktywnie uczestniczyć w ich życiu. Nikt nikomu takiego uczestnictwa nigdy nie wypominał. Ale zamieszczenie linku do konkursu przeznaczonego dla użytkowników innego forum jest IMHO troszkę nie na miejscu.

#4 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 maj 2008 - 12:52

Ale zamieszczenie linku do konkursu przeznaczonego dla użytkowników innego forum jest IMHO troszkę nie na miejscu.

Marcinie nie wszyscy jak widać to zauważają, a mam wrazenie, że bardziej zainteresowani są psuciem atmosfery na forum.

#5 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 30 maj 2008 - 12:58

MarcinP, jak ktos zamieści info o konkursie na forum uzytkowników canona, sony, nikona olympusa czy pentaxa to też napiszesz taki tekst:

zamieszczenie linku do konkursu przeznaczonego dla użytkowników innego forum jest IMHO troszkę nie na miejscu.


???

Tekst z konkurencyjnego forum

"Witam wszystkich, szczególnie banitów z fotoprzyrody.pl
bardziej podobało mi się Wasze podejście do tematu dlatego wywędrowałem za Wam


Nie obchodzi mnie kto i z jakich przyczyn woli być tam czy gdzies indziej - wolna wola, wolny wybór.


Marcinie nie wszyscy jak widać to zauważają, a mam wrazenie, że bardziej zainteresowani są psuciem atmosfery na forum.

Jak narazie to tym psuciem najbardziej zainteresowany jesteś Ty, bo to właśnie głównie dzięki Twojej działalności jako moderatora co i rusz wyskakują takie scysje. Nie jesteś obiektywny.

#6 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 30 maj 2008 - 13:06

MarcinP, jak ktos zamieści info o konkursie na forum uzytkowników canona, sony, nikona olympusa czy pentaxa to też napiszesz taki tekst:

MarcinP napisał/a:
zamieszczenie linku do konkursu przeznaczonego dla użytkowników innego forum jest IMHO troszkę nie na miejscu.

???


Oj Unkas przecież wiesz, że nie napiszę. Co innego forum tematyczne, a co innego systemowe, czy jak je tam inaczej nazwać... Dziwię się, że nie dostrzegasz różnicy. A może jednak dostrzegasz, bo nie podałeś jako przykładu innych forów foto-przyrodniczych.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych