Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kradzione fotki ptasie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 arateusz

arateusz
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Lokalizacja:
    warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 10:29

a ja przeczytałem cały ten wątek i czemu on służy?

przychylam się do słów BlueDun, niczemu

jak mi ukradli laptopa, telefon itp to zgłosiłem na policje i dostałem zwrot z ubezpieczenia

jak "kradną" moje fotki storczyków (głownie na aukcje ebay - żeby poakzać jak dany gatunek kwitnie) nie zgłaszam ani nie pozywam tylko uśmiecham się sam do siebie że na coś komuś przydała się moja "praca" i czasem jest to nawet miłe:-)

ogólnie ujmując sprawę uważam ten wątek za sztuczne rozdmuchiwanie sprawy i robienie z siebie "wielkiego pokrzywdzonego artysty" - ktoś chyba pisał, ze autor wątku chce zwrócić na siebie uwagę - ja mam takie samo zdanie :mrgreen:

Halina, a Twoja fota Angraecum distichum na całym świecie służy jako przykład - szkoda że bez Twojego podpisu, ale cóż ... i tak byłbym dumny :-) no i chwała Ci za tę fotkę :-)
Pozdrawiam,
arek

:pomidor:

www.orchid.zafriko.pl

#22 kubaman

kubaman
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:07

służy zainteresowanym.
Skoro nie jesteś zainteresowany, to tobie nie służy. Służy mnie, służy kilku innym osobom.
Czy mam zacząć wyliczać osoby, które dowiedziały się i żywo zainteresowały co sie dzieje z ich zdjęciami żeby udowadniać sensowność piętnowania kradzieży? Wolę nie, bo to udowadnianie, że się nie jest wielbłądem.


I tak btw: autor wątku zwraca uwagę na problem kradzieży zdjęć. Tak sie składa, ze popularności dodawać sobie specjalnie nie muszę, zwłaszcza w miejscach, gdzie jej nie zupełnie szukam.

P.S> BlueDun, piszesz o dystansie do siebie, a twoja zapalczywość w udowadnianiu innym gdzie jest - twoim nic nie wartym (przynajmniej dla mnie) zdaniem - ich miejsce w szeregu wskazuje że jest dokładnie odwrotnie. Masz imho misję deprymowania tych, którzy więcej osiągnęli, udowadniasz to od długiego czasu i temu poświęcasz gros sieciowej działalności. Dlatego mało kto chce cię znać i to nie jest kwestia ostrego języka czy mówienia prawdy, tylko stylu zachowania i kultury.

#23 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:13

Nie będę wnikal w meritum wątku, bo niech się toczy własnym życiem, ja uważam, że jest potrzebny i może komuś zwrócić uwagę na internetowe zagrożenia.
Powiem tylko tyle że pisanie w dyskusji raczej poważnej tekstu, że kogoś ciśnie guma w majtkach jest argumentem rodem ze szkoły podstawowej jak nie niżej - z piaskownicy, więc Tomku nie zasłaniaj się że jesteś facetem z jajami, czy tym że masz szorstki język, bo ten Twój język czasami jest z zupełnie innego poziomu.
Kubaman ty też nie przesadzaj nie powinieneś nikogo publicznie nazywać frustratem, masz ochotę napisać coś BlueDunowi to na PW mu napisz.

#24 arateusz

arateusz
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Lokalizacja:
    warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:29

Roby, służyłby mz gdyby znajdowały się jakieś rady na ten temat albo sposoby uniknięcia a póki co to zwykłe pisanie i wyzwiska
i "O" :-)

i to autor wątku mz powinien pilnować jego tematu i kierunku a nie wykorzystywać do publicznych przepychanek ... (tak to obecnie wygląda)

Roby, pouczasz BlueDun i kubaman, a sam jesteś tylko trochę lepszy - tez mogłeś im zwrócić uwagę na PW :mrgreen:

ludzie cieszcie się życiem i bądzcie dla siebie milsi :mrgreen:
Pozdrawiam,
arek

:pomidor:

www.orchid.zafriko.pl

#25 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:32

arateusz, autor nie szuka rad, a ostrzega nas, że zdjęcia któregoś z użytkowników także mogły zostać ukradzione. To czy ktoś się tym przejmie to już indywidualna sprawa każdego z użytkowników.

Uniknąć problemu, z tego co się orientuję, nie da się. Można najwyżej wyciągać konsekwencje wobec winnych, co też nieczęsto jest łatwe.

#26 arateusz

arateusz
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Lokalizacja:
    warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:36

to szkoda że kubaman, nie umiał tego wyartykułować pisząc tak poprostu o tym w pierwszym poście bo już w drugim to widzę "opluwanie" BlueDun,

a przed nami weekend - dłuuugi weekend :mrgreen:
Pozdrawiam,
arek

:pomidor:

www.orchid.zafriko.pl

#27 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:47

arateusz, jak dla kogo, 5 mam pierwszy egzamin maturalny :-?

#28 kubaman

kubaman
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:49

arateusz, może przeczytaj z uwagą pięć pierwszych postów, a później się wypowiedz.
Matura chyba z polskiego? Życzę powodzeinia Monastor.

#29 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:56

kubaman, zgadza się, a zaraz potem z angielskiego (tą się nie martwię bo jest po prostu śmieszna), następnie chwila przerwy, prezentacja z polskiego, potem dzień po dniu matma i fizyka, a na deser, po długiej przerwie ustny angielski 21-go.

Trzymajcie kciuki, jak dobrze zdam rozszerzoną matmę i fizę to może zasilę na jesieni którąś z grup regionalnych, może Wa-wę, może Wrocław :-)

Dobra, starczy offtopu... Kończę wypociny :-)
Miłego weekendu wszystkim niepiszącym matury. Maturzystom powodzenia :-)

Jak coś to będę w wątku o maturach :mrgreen:

#30 arateusz

arateusz
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Lokalizacja:
    warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 11:59

kubaman, przeczytałem z uwaga i nie zmieniam zdania

najbardziej mnie to uderzyło, cytuję Ciebie:

To ze nie kumasz mnie nie dziwi - nie pierwszy raz.

Monastor, to powodzenia - matura to bułka z masłem, na studiach co pół roku będziesz miał gorzej (sesja :-P )
Pozdrawiam,
arek

:pomidor:

www.orchid.zafriko.pl

#31 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 12:02

BlueDun, przecież wiesz że ty to nakręciłeś ;-) czasem mam wrażenie że nie bardzo jesteś w stanie przekazać pewnych rzeczy przez internet i wychodzi ci niezbyt ciekawy, bardzo sarkastyczny ton i w tym tkwi cały problem. Już ci kiedyś o tym wspominałem. Ale możemy skończmy jakąś durną kłótnie i pogadajmy jak człowiek z człowiekiem?

Nie widzę żadnego problemu... ktoś kradnie czyjeś zdjęcia, inna osoba mówi o tym na naszym forum. W czym problem BlueDun? :niewiem:

Monastor powodzenia!

:ninja:


#32 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 12:13

koniec kropka .


Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#33 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 12:19

Zaraz zamknę ten wątek :evil:

:ninja:


#34 arateusz

arateusz
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Lokalizacja:
    warszawa

Napisano 30 kwiecień 2008 - 12:20

Dunadan, dobry pomysł :mbounce:
Pozdrawiam,
arek

:pomidor:

www.orchid.zafriko.pl

#35 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 01 czerwiec 2008 - 22:45

I jak się sprawa rozwija?

Widziałem tam kilka zdjęć polskich autorów, część podpisana część nie.

#36 krzych

krzych

Napisano 12 czerwiec 2008 - 22:43

Hm... kradziona galeria sie rozrasta. Tym razem o jedno z moich zdjec! Jej "autor" nie marnuje czasu. http://letocar.com/d... ... t=0&pos=18

#37 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 13 czerwiec 2008 - 10:54

krzych, wyświetla mi się tylko napis - "Informacje" - nic więcej...Czyżby zdjęcie zostało zdjęte?
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#38 krzych

krzych

Napisano 13 czerwiec 2008 - 19:29

Na moim komputerze link nadal dziala. http://letocar.com/d...?album=4&pos=42





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych