Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

I Ogólnopolski Zjazd FP 17/18-20.04.08 - Poleski PN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#101 duchu

duchu
  • Lokalizacja:
    Oleśnica

Napisano 11 luty 2008 - 16:14

Może z krakusami się umówisz, Monika się wybiera, może nie jest to od Ciebie dokładnie na trasie, ale zawsze bliżej. I koszty się rozłożą.


Do Urszulina mam 451 km przez Kraków robi się 628 km :-(

w pojedynkę to troche za duży wydatek dla mnie tym bardziej, że mam już zaplanowany wyjazd na przełomie kwietnia/maja w Beskid Sądecki :-/


ale pożyjemy - zobaczymy - może się uda :roll: chciałbym być na tym zjeździe...

Ps. jakieś tam egzaminy (sesja) to nie problem choć od marca będę studiuwać na dwóch kierunkach :mrgreen:

#102 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 11 luty 2008 - 16:33

ja na bank jadę samochodem
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#103 widz

widz

Napisano 11 luty 2008 - 16:41

szkoda, że tak daleko ode mnie :-|

a może ktoś będzie jechał z dolnego śląska :roll:

jesli będę mógł pojechać to miejsce w aucie masz jak w banku nawet z przodu :-)(mam 23km do Oleśnicy) ale niestety wszystko u mnie się wyjaśni na kilka dni przed.

#104 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów
  • Lokalizacja:
    Gorzów Wlkp.

Napisano 11 luty 2008 - 17:04

MONASTOR to tak do konca nie jestes sam :mrgreen: bo do gorzowa masz tylko 100km :lol: a tez bym z checia pojechal ale kurde troche daleko jak na samotna podróż :-/

#105 sebaok

sebaok

Napisano 11 luty 2008 - 17:12

marcinm, Ja bede jechał ze strzelec kraj. wschód

#106 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 11 luty 2008 - 17:13

marcinm, no niestety ciut daleko. Niemniej jakbym się wbił w pociąg do Wawy (jakiś porządny bo w tańszych jest niestety tak średnio bezpiecznie, a ze zniżką 80% mogę sobie praktycznie na każdy pociąg pozwolić) i tam dalej zabrał z kimś z forum to myślę że byłoby OK.

#107 hubacz

hubacz

Napisano 11 luty 2008 - 18:14

Juz wiem ze tym razem nie dla mnie ten wyjazd. Rozpedzilem sie troche jak zona alkoholika :D

#108 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 11 luty 2008 - 18:15

Rozpedzilem sie troche jak zona alkoholika

zastanawiające, muszę zapisać tę wymówkę ;)

#109 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów
  • Lokalizacja:
    Gorzów Wlkp.

Napisano 11 luty 2008 - 18:22

sebaokczyli ze zwirzyna??a co ze strzelec jestes??
to bym sie pisal zawsze to juz razniej we dwóch.
Olympus E-510 Sigma 135-400mm Fotografia to zabawa

#110 Cerberiusz

Cerberiusz
  • Lokalizacja:
    Otwock/Celestynów

Napisano 11 luty 2008 - 18:27

Ja dopiero będę mógł w piątek wieczorem dołączyć o ile nie będzie problemów z transportem publicznym.
Pozdrawiam Cię [you]

www.mikolajleszczynski.pl

#111 sebaok

sebaok

Napisano 11 luty 2008 - 19:33

sebaokczyli ze zwirzyna??a co ze strzelec jestes??


tak ze strzelec

#112 Erato

Erato
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • Lokalizacja:
    Łomianki

Napisano 12 luty 2008 - 14:43

Ja z wyjazdem deklaruje sie na 100% i raczej będę w czwartek wieczorem. Możliwe, że będzie ze mną dodatkowa osoba ale to sie jeszcze okaże.
EOS 30D+...:)

#113 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 22 luty 2008 - 20:24

ja także pojadę, prawdopodobnie będę w czwartek wieczorem, już wiem, że mąż nie pojedzie, więc będzie jedna osoba mniej.
A swoja drogą - nie było mnie na forum przez ponad tydzień (no może dwa) i mam takie zaległości, że aż trudno jest to ogarnąć ;-) Ale dobrze, że jestem już z Wami :-D

Acha: zapomniałam dodać, że mogę kogoś zabrać, gdyby była taka potrzeba. O ile kogoś nie wystraszy baba za kierownicą ;-)

#114 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 luty 2008 - 21:37

mogę kogoś zabrać, gdyby była taka potrzeba.

Jak miłośnik przyrody i jeszcze fotograf, to spoko ;-) Wkrótce rozpiszemy ostateczną listę.

nie było mnie na forum przez ponad tydzień (no może dwa)

No właśnie myślałem że się na nas obraziłaś :-)

#115 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 22 luty 2008 - 21:43

Roby, nie obraziłam się, tylko zostałam zasypana robotą ;-) Ale nie narzekam - w końcu z tego żyję :mrgreen: Udało mi sie zrobić kilka zdjątek - jak będę mieć czas zobaczę na nie i może coś wstawię. Ale to za dłuższą chwilkę :-) A co do zabrania kogoś - chodziło mi o kogoś z Forumowiczów ;-) Gdyby były kłopoty z transportem...

#116 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 luty 2008 - 22:23

A co do zabrania kogoś - chodziło mi o kogoś z Forumowiczów Gdyby były kłopoty z transportem...

No właśnie Kraków jest przecież na trasie kilku chętnych :-)

#117 Halina

Halina
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 luty 2008 - 22:41

Panowie Moderatorzy :-)
Proponowałabym wpisanie jakoś skrótowo terminu pleneru i miejsca do tytułu wątku. Właśnie chciałam sobie przypomnieć, kiedy on ma być i musiałam przekopywać się przez 8 stron. Jak będzie na wierzchu, może zwróci uwagę jeszcze innych chętnych.

#118 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 luty 2008 - 08:36

Wpisałem w temat.

#119 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 27 luty 2008 - 11:57

Roby, Bardzo słuszne pociągnięcie :yes: Przynajmniej teraz nikt nie powinien mieć wątpliwości co, kiedy i gdzie :mrgreen:

#120 arateusz

arateusz
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Lokalizacja:
    warszawa

Napisano 29 luty 2008 - 17:40

Bardzo to ciekawie sie zapowiada, ale (czemu ja wynajduje zawsze jakies "ale" ?) czy to nie za długo?
generalnie bardzo miło wspominam jakieś zloty różnych forumowiczów, chat-owiczów

Tylko po maratonach wyjazdowych - typu 3 dniowy wyjazd na zagraniczną wystawę - skąd wiecie że storczyków? mam dość, ostatniego dnia włącza się wszystkim "syndrom dnia trzeciego"

Ale mam pytanie czy osoba z aparatem nie lustrzanką może się dołączyć? - lustrzanki nie posiadam z kilku względów o których nie będę tu sie rozpisywał
Pozdrawiam,
arek

:pomidor:

www.orchid.zafriko.pl





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych