Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Propozycje projektu na plakietkę fotoprzyroda.pl


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
608 odpowiedzi w tym temacie

#561 comatus

comatus

Napisano 23 listopad 2010 - 22:41

trochę ten zimorodek samego siebie nie przypomina...ale niechby już były wreszcie


Mi to on ta trochę na konika morskiego wygląda ;-)

#562 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 23 listopad 2010 - 22:43

niech jest i El Chupacabra, oby trafiło na nasze ramiona w końcu :)
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#563 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 24 listopad 2010 - 07:55

kurde coś przespałem, a co z projektami Piotrka :?:
Wojtek

#564 Qelka

Qelka

Napisano 24 listopad 2010 - 08:30

Mi to on ta trochę na konika morskiego wygląda


dokładnie takie same skojarzenie miałam :mrgreen:

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#565 nebari

nebari

Napisano 24 listopad 2010 - 09:03

czy konik czy zimorodek ważne aby fotoprzyroda.pl było czytelne

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#566 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 09:25

kurde coś przespałem, a co z projektami Piotrka :?:


no właśnie, cały czas myślałem, że temat dotyczy plakiet (naszywek) wg projektu Piotrka, które przedstawione zostały na stronie 32. Akurat duża część głosowała na opcję nr 3. Teraz jak widzę ścięte zostało do samego napisu. Jednak z tym obrazkiem było o wiele lepsze, nawiązujące (grafiką) do naszej zabawy, profesji, zainteresowań. Grafika odgrywa mimo wszystko dużą rolę w identyfikacji.

Jest tu mowa o 7 zł za szt. Jaki jest koszt naszywki wg np. projektu Piotrka nr 3. Bo może warto jednak wrócić do tamtego pomysłu.

#567 sebaok

sebaok

Napisano 24 listopad 2010 - 10:06

7zł było w poprzedniej firmie za sam napis, do tego z nie widocznym .pl.

Teraz dostałem inna oferte.
Wersja z ludzikiem 4zł brutto.

Dołączona grafika

#568 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 24 listopad 2010 - 10:31

i zaczyna się od nowa...
czy mógłbyś sebaok zamówić już te 303szt. i zamknąć sprawę? 100 osób chętnych, jakby tak każdego słuchać to nigdy się nie wybierze.
Jak komuś nie pasi to co jest to niech sobie sam na własny rachunek zamów swoją plakietke...
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#569 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 10:35

Myślę, że jest to warte zachodu. Należałoby również chyba już zamówić te 303 sztuki, bo i cena zachęcająca. Z ludzikiem wydaje mi się o wiele bardziej przemawiające i wyraziste.

Edit.

Zgadzam się z kurdeniewiemco. Oczywiście co do tego z ludzikiem :mrgreen:

#570 RobsonIreland

RobsonIreland
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 11:46

No to jak z tymi naszywkami.Nie bierzcie sobie mojej wypowiedzi do serca.właśnie dla tego nie wpisywałem się na listę bo jak tu się zapisać i nie wiedzieć za jaki projekt zapłacić i ile.Wczoraj zaglądając na forum widzę że projekt został już przedstawiony i wyceniony.Ale lista została zamknięta i niemożna się dopisać.No to dobrze mówię sobie i tak podobał mi się inny wzór jakoś przeżyje .Aż do dzisiaj gdzie pojawiła się nowa z ludzikiem za 4 zł brutto ;) czy lista jest zamknięta ? i czy druga naszywka będzie brana pod uwagę? jak lista jest otwarta i nie było by problemu to zapisał bym się na wersje z ludzikiem.Ale jak już jest wybrana to niema sprawy pozdrawiam :)
Canon 50D, ,Canon EF-S 18-55mm IS,grip Travor ;),nogi Benro, głowica Benro gh-2 Sigma 150-500

#571 sebaok

sebaok

Napisano 24 listopad 2010 - 11:51

Cofamy sie do punktu wyjścia.
To ja juz nie wiem, moze teraz ankieta pomiedzy tymi dwoma naszywkami albo kazdy zamawia sobie sam:)

#572 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 24 listopad 2010 - 12:02

sebaok, - przez Ciebie:p, po co dawałeś tą drugą?:P
Bądź modem, podejmij decyzję;>
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#573 RobsonIreland

RobsonIreland
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:03

sebaok, nie chce nic sugerować za większość która wpisała się na listę, jaką naszywkę wybrać.Ale proponuje zrobić ankietę tak jak mówisz między tymi dwoma zobaczymy która zostanie wybrana.A ja mogę się tylko przyglądać chyba że sebaok pozwoli ;)to też zagłosuje ;)i może mnie gdzieś tam wciśnie do listy ;)
Canon 50D, ,Canon EF-S 18-55mm IS,grip Travor ;),nogi Benro, głowica Benro gh-2 Sigma 150-500

#574 Wiktor

Wiktor
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:11

A mi podobają się obie wersje: i sam napis i ta z fotografem. Ja z chęcią brałbym i jedne i drugie - cena takiego pakietu (czyli 1szt napisu i 1 szt plakietki z fotografem) to 6zł, czyli chyba naprawdę niewiele ;-) Nie wiem czy obie plakietki, to propozycja z tej samej firmy, ale jeśli tak to może warto by przemyśleć taki rodzaj zamówienia. Ja pisałem się na 4 sztuki naszywek, więc gdyby ten pomysł spodobał się większości miałbym 4szt napisu +4szt z fotografem za 24zł + przesyłka. Piszcie co o tym myślicie.

#575 sebaok

sebaok

Napisano 24 listopad 2010 - 12:23

sebaok, - przez Ciebie:p, po co dawałeś tą drugą?:P
Bądź modem, podejmij decyzję;>



Dałem bo padły pytania, ja tu nie decyduje tylko sprzątam i gasze światło :mrgreen:

#576 pol

pol

Napisano 24 listopad 2010 - 12:38

mz obie wersje fajne, druga fajniejsza :-P , ceny ok, szybka ankieta /dwa dni/ która i naszywamy :-D

#577 strazak23

strazak23
  • Użytkownik
  • 377 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:51

wersja 2 fajniejsza i głosuję na nią :)
cena bardzo dobra.
NIKON D90 + Nikkor18-105 + Sigma 100-300/4F

#578 seja

seja
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:58

Zapisując się na listę cały czas miałem na myśli tą z ludzikiem + napis i myślałem że jest to wersja ostateczna. Tak sobie myślę, że większość co się zapisało miało tą plakietę na myśli. No cóż jeżeli się zmieniło to trudno. Ale 4 zł za ludzika + napis nęci, a i ciekawsza graficznie. Jeżeli będą obie też nie pogardzę.

Kurdeniewiemco, nie ma się co burzyć, bo jakby nie patrzeć ludzik+napis wychodzi taniej od samego napisu. Przynajmniej w tej chwili, a Sebaok robi co do niego należy.[/quote]

#579 Tomasz

Tomasz

Napisano 24 listopad 2010 - 13:00

A mi podobają się obie wersje: i sam napis i ta z fotografem. Ja z chęcią brałbym i jedne i drugie - cena takiego pakietu (czyli 1szt napisu i 1 szt plakietki z fotografem) to 6zł, czyli chyba naprawdę niewiele ;-) Nie wiem czy obie plakietki, to propozycja z tej samej firmy, ale jeśli tak to może warto by przemyśleć taki rodzaj zamówienia. Ja pisałem się na 4 sztuki naszywek, więc gdyby ten pomysł spodobał się większości miałbym 4szt napisu +4szt z fotografem za 24zł + przesyłka. Piszcie co o tym myślicie.

Ja popieram ;-)
Zamawiałem 3, miałbym za 18 zł dwa rodzaje po trzy. (Może udałoby się trochę poprawić zimorodka. Jeśli zostanie taki to i tak biorę.)

#580 kurdeniewiemco

kurdeniewiemco

Napisano 24 listopad 2010 - 13:12

seja, - spójrz czasem przez różowe okulary ;>
ja się nie burzę :)

jak pisałem wcześniej ze ta z samym napisem troche mała tak ta z ludkiem pasuję mi bardziej bo wieksza:)
ale za chwile ktoś może wymyśli jeszcze co innego i do wielkanocy będziemy oglądać projekt na FP zamiast dumnie nosić go np. na piersi :D
<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/