Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Propozycje projektu na plakietkę fotoprzyroda.pl


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
608 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dunadan

Dunadan

Napisano 01 luty 2008 - 10:54

OK, poniżej zamiesczajcie propozycje projektu na plakietkę fotoprzyroda.pl

Chodzi o jakieś logo, ropoznawalne, czytelne, najlepiej z napisem "fotoprzyroda.pl", na planie koła - plakietki będą okrągłe, średnicy chyba koło 3-4cm choć chyba mogą być większe. Będę się musiał skontaktować z tym zanjomym i spytać.
Plakietki będą przypinane na "agrafkę" i będą kosztować coś koło 2-3zł sztuka, więc grosze. Miałem już taką jedną, robota wystarczająco solidna choć musze przyznać ze ją zgubiłem :oops:

Poniżej wrzucajcie obrazki - max 800x800, 250kb, PONUMEROWANE zgodnie z numeracją wątku. Aha, możecie wrzucić więcej jak 3 ale bez przesady ;-)

Wydaje mi się że omentarze i ew. propozycje modyfikacji czyiś proejktów będą dozwolone - chopdzi o to by wspólnie wybrać najlepszy projekt ;-) Potem zrobię inny wątek z ankietą i wspólnie wybierzemy plakietkę.

#2 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 07:58

pierwszy projekt mojego kolegi z fotum artowego :mrgreen: "EndiProjekt"
napis inny bo to prawa autorskie i te takie jest możliwość globalnej usługi z wykonaniem .
sugestie mile widziane :-)


1.

Dołączona grafika



#3 michalv

michalv

Napisano 02 luty 2008 - 09:00

A gdyby zamiast oka dać ptaka z naszego logo?

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#4 Roby

Roby

Napisano 02 luty 2008 - 09:01

Też byłbym za tym by to jak najbardziej przypominało logo forum.

#5 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 10:02

słuchajcie , to może niech ktoś poprostu zrobi naszą forumową teksture w kółko ,wklei logo i nazwe i jest ok. mi sie podoba .
jakby odciąć kawałek to jest fajna naszywka, bez kombinowania :mrgreen:

#6 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 luty 2008 - 10:12

n o, faktycznie naszywkę już mamy. Ale jako znaczek... no nie wiem. Ptaszek jest taki dośc mało wyraźny. W necie wygląda OK ale na takiej plakietce...?

:ninja:


#7 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 10:19

dlatego by sie przydał grafik :)
mam nadzieję że dysponuje ktoś wiekszą i jakościowo lepszą teksturą ?
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#8 reju

reju

Napisano 02 luty 2008 - 16:07

Tak na szybkigo takie cos ;-)
2.
Dołączona grafika
i taki zachód słońca hehe ;-)
3.
Dołączona grafika

#9 Monika

Monika

Napisano 02 luty 2008 - 17:54

3 powinna się ładnie komponować w kołeczku :-) Podoba mi się ten projekt :-)

#10 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 luty 2008 - 18:31

Faktycznie fajnie, Monika ma rację, powinno się komponować w kółku dobrze i tak tez jest.

:ninja:


#11 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2008 - 18:42

Czy to musi być aż tak prosty projekt? Nie może być bogatszy graficznie?....sorry ale czerwone logo fotoprzyroda.pl :-/ jakoś do mnie nie przemawia. :cry:

#12 morav

morav

Napisano 02 luty 2008 - 19:24

Ja bym wolał coś w zieleniach.

#13 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 19:28

jak 3 to napis będzie malutki i tnie skrzydło

edit :
ja bym z loga forum ptaka powiększył , napis ta czcionka dał w pólkole , tonacja khaki jest oki , i nic nie zmieniał

a naszywka mogłaby by być jak logo forum :) w prostokącie , już ją widze na rekawie i plecaku :mrgreen:

#14 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów

Napisano 02 luty 2008 - 20:29

A kto robił logo na banerze?
Może ten ktoś ma ptaka i napis w postaci wektorowej?
Chyba tak byłoby najłatwiej przerobić.

Też wolałbym, żeby jak ktoś zobaczy naklejkę/naszywkę/znaczek i potem wejdzie na nasze forum upewnił się że dobrze trafił.
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#15 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 02 luty 2008 - 21:07

Wg. mnie ciekawszy od znaczka "agrafki" jest znaczek na taki wciskany klips. Są one estetyczne, zalane takim przezroczystym tworzywem.
Co do samego projektu to myślę, że coś w tym stylu - zwierzę charakterystyczne dla fotoprzyroda.pl (coś trzeba wybrać) jako motyw główny i obwódka z napisów. Prostota, przejrzystość, charakterystyczne znaczenie, stonowane kolory.
Oto przykład takiego znaczka:
Dołączona grafika

A to budowa i zapięcie
Dołączona grafika

Nie pamiętam już kto robił dla nas takie znaczki. Pamiętam, że koszt był niewielki. Co myślicie o czymś takim?

#16 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2008 - 22:29

Nie mogłem się powstrzymać :) sorry znacie mnie lubię żartyDołączona grafika
Tak całkiem poważnie to buton na agrafkę tez jest dobrym pomysłem ...ale znaczek musi kojarzyć się z fotografią i przyrodą . :beer: Oczywiście nie w takim wydaniu jak ja to zrobiłem ... :farmer: ale wiecie ..kierunek i założenia są słuszne :mrgreen:

#17 morav

morav

Napisano 02 luty 2008 - 22:44

Napiszę kilka słów.
Ważne żeby plakietki, naklejki itp były identyfikowane z naszą stroną, logo musi być takie samo.
Nic nie stoi na przeszkodzie zmienić top strony.

Ze względów ekonomicznych top robiłem sam (mnie sie podoba :-) ), ale jeżeli jest u nas zdolny grafik to zapraszam.

Ja mam taka propozycje, to taki wstępny projekt i wymaga jeszcze dopracowania.
7.
Dołączona grafika

#18 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 22:47

Jacku ale to jest własnie to !
po co kombiować i wyważać otwarte drzwi ?
czytałem , tu w jakimś wątku na temat zmiany szaty graficznej , propozycje były imho duzo gorsze od obowiazującej formy .
mi takie stonowane barwy odpowiadają jestem za .

za - 1
przeciw -0


edit: może odrobine jaśniejsze kolory w odcieniu , nie barwie, a może i nie :blink: :mrgreen:

#19 chemik

chemik

Napisano 02 luty 2008 - 22:54

Jak dla mnie nr 7. jest najlepsze. morav, jak rozumiem, w miejsce napisu "morav" będzie można wstawić swój login? Tylko czy w takim wypadku nie podniesie znacząco ceny plakietki...
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#20 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2008 - 23:05

Brawo Morav :lol: a może do tego obwódka w kolorze napisów ? skromna ta szata graficzna ale zdecydowanie kojarzy się z Naszym Forum.

po co kombiować i wyważać otwarte drzwi ?

słusznie ....więc są już 2-głosy ZA