Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Propozycje projektu na plakietkę fotoprzyroda.pl


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
608 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dunadan

Dunadan

Napisano 01 luty 2008 - 10:54

OK, poniżej zamiesczajcie propozycje projektu na plakietkę fotoprzyroda.pl

Chodzi o jakieś logo, ropoznawalne, czytelne, najlepiej z napisem "fotoprzyroda.pl", na planie koła - plakietki będą okrągłe, średnicy chyba koło 3-4cm choć chyba mogą być większe. Będę się musiał skontaktować z tym zanjomym i spytać.
Plakietki będą przypinane na "agrafkę" i będą kosztować coś koło 2-3zł sztuka, więc grosze. Miałem już taką jedną, robota wystarczająco solidna choć musze przyznać ze ją zgubiłem :oops:

Poniżej wrzucajcie obrazki - max 800x800, 250kb, PONUMEROWANE zgodnie z numeracją wątku. Aha, możecie wrzucić więcej jak 3 ale bez przesady ;-)

Wydaje mi się że omentarze i ew. propozycje modyfikacji czyiś proejktów będą dozwolone - chopdzi o to by wspólnie wybrać najlepszy projekt ;-) Potem zrobię inny wątek z ankietą i wspólnie wybierzemy plakietkę.

#2 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 07:58

pierwszy projekt mojego kolegi z fotum artowego :mrgreen: "EndiProjekt"
napis inny bo to prawa autorskie i te takie jest możliwość globalnej usługi z wykonaniem .
sugestie mile widziane :-)


1.

Dołączona grafika



#3 michalv

michalv

Napisano 02 luty 2008 - 09:00

A gdyby zamiast oka dać ptaka z naszego logo?

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#4 Roby

Roby

Napisano 02 luty 2008 - 09:01

Też byłbym za tym by to jak najbardziej przypominało logo forum.

#5 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 10:02

słuchajcie , to może niech ktoś poprostu zrobi naszą forumową teksture w kółko ,wklei logo i nazwe i jest ok. mi sie podoba .
jakby odciąć kawałek to jest fajna naszywka, bez kombinowania :mrgreen:

#6 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 luty 2008 - 10:12

n o, faktycznie naszywkę już mamy. Ale jako znaczek... no nie wiem. Ptaszek jest taki dośc mało wyraźny. W necie wygląda OK ale na takiej plakietce...?

:ninja:


#7 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 10:19

dlatego by sie przydał grafik :)
mam nadzieję że dysponuje ktoś wiekszą i jakościowo lepszą teksturą ?
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#8 reju

reju

Napisano 02 luty 2008 - 16:07

Tak na szybkigo takie cos ;-)
2.
Dołączona grafika
i taki zachód słońca hehe ;-)
3.
Dołączona grafika

#9 Monika

Monika

Napisano 02 luty 2008 - 17:54

3 powinna się ładnie komponować w kołeczku :-) Podoba mi się ten projekt :-)

#10 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 luty 2008 - 18:31

Faktycznie fajnie, Monika ma rację, powinno się komponować w kółku dobrze i tak tez jest.

:ninja:


#11 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2008 - 18:42

Czy to musi być aż tak prosty projekt? Nie może być bogatszy graficznie?....sorry ale czerwone logo fotoprzyroda.pl :-/ jakoś do mnie nie przemawia. :cry:

#12 morav

morav

Napisano 02 luty 2008 - 19:24

Ja bym wolał coś w zieleniach.

#13 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 19:28

jak 3 to napis będzie malutki i tnie skrzydło

edit :
ja bym z loga forum ptaka powiększył , napis ta czcionka dał w pólkole , tonacja khaki jest oki , i nic nie zmieniał

a naszywka mogłaby by być jak logo forum :) w prostokącie , już ją widze na rekawie i plecaku :mrgreen:

#14 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów

Napisano 02 luty 2008 - 20:29

A kto robił logo na banerze?
Może ten ktoś ma ptaka i napis w postaci wektorowej?
Chyba tak byłoby najłatwiej przerobić.

Też wolałbym, żeby jak ktoś zobaczy naklejkę/naszywkę/znaczek i potem wejdzie na nasze forum upewnił się że dobrze trafił.
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#15 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 02 luty 2008 - 21:07

Wg. mnie ciekawszy od znaczka "agrafki" jest znaczek na taki wciskany klips. Są one estetyczne, zalane takim przezroczystym tworzywem.
Co do samego projektu to myślę, że coś w tym stylu - zwierzę charakterystyczne dla fotoprzyroda.pl (coś trzeba wybrać) jako motyw główny i obwódka z napisów. Prostota, przejrzystość, charakterystyczne znaczenie, stonowane kolory.
Oto przykład takiego znaczka:
Dołączona grafika

A to budowa i zapięcie
Dołączona grafika

Nie pamiętam już kto robił dla nas takie znaczki. Pamiętam, że koszt był niewielki. Co myślicie o czymś takim?

#16 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2008 - 22:29

Nie mogłem się powstrzymać :) sorry znacie mnie lubię żartyDołączona grafika
Tak całkiem poważnie to buton na agrafkę tez jest dobrym pomysłem ...ale znaczek musi kojarzyć się z fotografią i przyrodą . :beer: Oczywiście nie w takim wydaniu jak ja to zrobiłem ... :farmer: ale wiecie ..kierunek i założenia są słuszne :mrgreen:

#17 morav

morav

Napisano 02 luty 2008 - 22:44

Napiszę kilka słów.
Ważne żeby plakietki, naklejki itp były identyfikowane z naszą stroną, logo musi być takie samo.
Nic nie stoi na przeszkodzie zmienić top strony.

Ze względów ekonomicznych top robiłem sam (mnie sie podoba :-) ), ale jeżeli jest u nas zdolny grafik to zapraszam.

Ja mam taka propozycje, to taki wstępny projekt i wymaga jeszcze dopracowania.
7.
Dołączona grafika

#18 BlueDun

BlueDun

Napisano 02 luty 2008 - 22:47

Jacku ale to jest własnie to !
po co kombiować i wyważać otwarte drzwi ?
czytałem , tu w jakimś wątku na temat zmiany szaty graficznej , propozycje były imho duzo gorsze od obowiazującej formy .
mi takie stonowane barwy odpowiadają jestem za .

za - 1
przeciw -0


edit: może odrobine jaśniejsze kolory w odcieniu , nie barwie, a może i nie :blink: :mrgreen:

#19 chemik

chemik

Napisano 02 luty 2008 - 22:54

Jak dla mnie nr 7. jest najlepsze. morav, jak rozumiem, w miejsce napisu "morav" będzie można wstawić swój login? Tylko czy w takim wypadku nie podniesie znacząco ceny plakietki...
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#20 Magnum43

Magnum43

Napisano 02 luty 2008 - 23:05

Brawo Morav :lol: a może do tego obwódka w kolorze napisów ? skromna ta szata graficzna ale zdecydowanie kojarzy się z Naszym Forum.

po co kombiować i wyważać otwarte drzwi ?

słusznie ....więc są już 2-głosy ZA